Bitcoin Toplama Siteleri ve Programlara 2022

Değerli okuyucularım bu gün sizlere bitcoin toplama siteleri ve programları hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağım. Bu konu uzun zamandır merak edilen fakat az sorulanlar arasında. Bazı sitelerde bitcoin toplama siteleri hakkında detaylı bilgiler verilmiş olsada zararları hakkında tek kelime edilmemiş. İşte şimdi bizde hep bitcoin kazanma site isimleri verirken hem de ne tür zararları var bunlardan tek tek bahsedeceğiz.

Ücretsiz bitcoin toplamak için malumunuz birçok site var. Bu siteler sizden çeşitli görevler yapmanızı istiyor ve karşılığında bitcoin vereceğini vaad ediyor. Bu görevler arasında reklam izleme, video izleme, oyun oynama, bilgisayarı saatlerce açık tutma, program indirmeler bulunuyor. Sizi de şuan aklına geldiği gibi bu isteklerin bir çoğu art niyet ve zarar verme olasılığı taşıyor. Bu yukarda yazdığım her türlü görevi beraber inceleyeceğiz. Ama şimdi bitcoin toplama siteleri ve programlarına bir göz atalım.

Öncelikle şunu belirtmek isterim site isimlerini yazacağım fakat sitemden o sitelere link çıkmayacağım. Siz site adresini kopyalayıp Google da aratırsanız direkt siteye gidecektir.

Bitcoin Toplama Siteleri

Bu Yazıda Karşılaşacağınız Konular

Bu siteye mail adresinizle üye olduktan sonra mailinize bir doğrulama bağlantısı geliyor ve ona tıklayarak hesabınızı doğrulayabilirsiniz. Günlük reklamlar izleyerek bedava bitcoin kazandıran siteler arasında olduğu söylenmekte. Ben yaptığım araştırmalar ile bulduğum bu siteyi sadece sizle ile paylaşıyorum. Biriken bakiye çekiliyor mu çekilmiyor mu bir bilgim bulunmamakta.

Site: satoshiwars.com Bu siteye gmail adresimizi ve bir bitcoin cüzdan adresimizi yazıyoruz. Herhangi bir borsa hesabınızın bitcoin cüzdan adresini kullanabilirsiniz. Eğer cüzdan adresiniz yoksa bir borsadan veya blockchain sitesinden bir cüzdan adresi alın ve bitcoinlerinizi burada biriktirmeye başlayın.
Site: gamefaucet.com/ sitesi. Buraya gmail adresinizle üye olarak çeşitli oyunlar oynuyorsunuz. Oyun becerilerinize ve yeteneklerinize bağlı olarak sizlere 100, 200, 500 sathoshi vermekte. Sanırım sitede ne kadar çok vakit geçirirseniz o kadar iyi ödeme yapıyor bunun nedenini en aşağıda anlatacağım. Çünkü çoğu sitenin mantığı sitede kalma süresine dayanıyor.

Bitcoin toplama siteleri yazımıza devam ederken uygulamaların zararlarına da değinelim..

bitcoin toplama siteleri

bitcoin toplama siteleri

Site: freebitco .in sitesi genel olarak şansa bağlı bir oyun sunuyor. Şansınıza bağlı olarak kolu çevirdiğinizde size ne kadar para gösteriyorsa o kadar veriyor. Bu siteye de mail adresinizi yazarak üye oluyorsunuz. Maile gelen doğrulama kodu ile işlemi tamamlayıp oyun oynamaya başlıyorsunuz. Üstelik size referans ile kazanç fırsatıda sunuyor. Peki nedir referans ile kazanç sağlama? Size bir referans kodu veriyor ve bu kodla kayıt olan her bir kişi için size ekstra coin veriyor. Mantık bu şekilde işliyor yani.
Site: getyourbitco.in bu site en tutulan siteler arasında. Yalnız bu siteye cüzdan adresi verirken Blockchain den açılmış cüzdanı kullanmanız gerekmektedir. Site her 20 dakikada bir 175 sathosi veriyor. Ve belirli bir seviyeyi geçtikten sonra bitcoinleri çekmenize izin veriyor.

Site: timeforbitco. in bu sitede 10 dakika da bir sathosi veriyor. Yani asıl mantık sitenin bilgisayarınızda sürekli açık kalmasını istiyorlar.
Site: DanceFaucet.com Buraya blockchain cüzdanınızla kayıtolun. Yine dakika bazlı çalışan bir bitcoin sitesi. 10 Dakikada size çeşitli miktarlarda sathosi veriyor. Blockchain cüzdan adresinizle kayıt olmayı unutmayın.
Size verebileceğim bitcoin toplama siteleri ve programları bu kadar. Bir sonraki yazımda daha detaylı anlatımlar yapacağım. Şimdi sıra geldi bu sitelerin amaçlarını anlatmaya. Bu siteler bizden neden böyle isteklerde bulunuyor ve bize bitcoin veriyor. ytb.

Bedava Bitcoin Veren Sitelerin Zaraları?

Neden: Sitelere girdiğinizde birçok reklam ile karşılaşırsınız. Çoğumuz İngilizce bilmediği için bu reklamlara tıklar ve site sahibi hatırı sayılı miktarlarda para kazanır. Hatta o kadar para kazanır ki size verdiği miktarlar devede kulak kalır. Bazı siteler kullanıcıya dağıtacağı miktarları bile vermez.

Bilgisayarda Madencilik Yapan Zararlı Siteler

Neden: Bazı siteler size bedava bitcoin verme bahanesi ile bilgisayarınızın ekran kartını kullanarak çeşitli kripto coin madenciliği yapmaktadırlar. Buda sizin bilgisayarınıza geri dönüşü olmayan hasarlar vermektedir. Bilgisayarın ömrünü azaltarak ilerde yavaşlamasına sebep olmaktadır. Bazı siteler ise bilgisayarınıza bir program indirmenizi ve sürekli açık bırakmanızı ister işte bu siteler en zararlı olanlarıdır. Öyle ki bilgisayara inen program sürekli madencilik yapmaya başlar. Programın açık olup olmaması önemli değil siz oyun oynasanız film izleseniz o program yine madencilik yapacaktır. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalırsanız en iyi çözüm format atmak olacaktır. Format ile bilgisayarınızı temizleyin ve güzel bir antivirüs programı kurun.

İsterseniz bir deneme yapın eğer gireceğiniz bir bedava bitcoin veren program sitesi sizden antivirüs programınızı devre dışı bırakın diyorsa işte orda durun. Bu program kötü niyetli ve size yarardan çok zarar verecektir. 30 Tl kazanmak isterken bilgisayarınızdan olmayın. Bazı film siteleri de arka planda madencilik yaparak bilgisayarın GPU sunu sömürmekte ve fanın hızlı çalışmasına neden olmakta. Bu konuya da ayriyetten değineceğiz.

Değerli okuyucularım bu gün sizlere bitcoin toplama siteleri ve programları hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım. Sorularınız varsa yorumlarda sorabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIM:

Bitcoin Dolandırıcılığı Nedir? 2022

Tükçe Para Kazandıran Siteler GÜNCEL 2022

Bitcoin İle İlgili Kitaplar – Bitcoin Kitap Önerileri

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general