ATLAS Coin Sahibi Kim? Kucusu ve Hangi Ülkenin?

ATLAS Coin Sahibi Kim? Hangi Ülkenin? kurucusu kim? gibi sorulara yanıt verdiğimiz yazımızda Atlas Nedir sorularını da yanıtladık.

Atlas Coin diğer bir adıyla STAR ATLAS projesi MICHAEL WAGNER, PABLO QUIROGA, DEB LUCAS tarafınca oluşturulan bir ortaklık sonucunda hayata geçirilmiştir. Star Atlas kripto parası aslında bir blok zinciri oyunudur. Gelişmiş bir blok zinciri tekniğini bir meta veri deposuyla birleştirmeyi sağlar.

ATLAS Coin Sahibi Kim?

Star Atlas projesinin kurucuları temelde 3 kişidir. Michael Wagner, Pablo Quiroga, Deb Lucas ortaklaşa bir proje olarak STAR ATLAS projesini yaratmışlardır. OCAK 2021 senesinde piyasaya sürülmüştür. Bugün yönetimdeki CEO’su Michael Wagner dir.

ATLAS Coin Hangi Ülkenin?

Star Atlas blok zinciri tabanlı senaryosu uzayda geçen strateji oyununun kripto para birimi ATLAS Coinin çıkış noktası Amerika Birleşik Devletleridir.

atlas coin hangi ülkenin

atlas coin hangi ülkenin

Bir kripto para birimi, aynı zamanda blok zinciri oyunu olan STAR ATLAS Coin kazan kazan özelliği ile oyuncunun oyunda kazandığı dijital cüzdanında biriken dijital varlıkları gerçek dünya para birimleri veya diğer değişim ortamları sayesinde takas edilebilir kılmaktadır. Takas yolu sayesinde, oyuncunun kazandığı kendine ait olan sanal paralarının gerçek dünya parasına çevrilerek kazanç elde etmesini sağlar. Amerika merkezli olan STAR ATLAS blok zinciri oyunu kripto parası olan ATLAS Coin bir Amerikan kripto parasıdır.

ATLAS Coin Nedir?

Bir blok zinciri olan SOLANA tarafından desteklenen STAR ATLAS blok zincir tabanlı ve ana konusu uzay olan strateji oyununun kripto para birimine ATLAS COIN denmektedir. STAR ATLAS projesi UNREAL ENGINE 5 NANITE teknolojisiyle kullanıcılarına aşırı gerçekçi bir tecrübe sunmaktadır. STAR ATLAS, blok zinciri tabanlı uzay konulu strateji oyununda oyunculara yani diğer bir değişle yatırımcılara oyun içerisindeki sahip oldukları varlıkları NFT haliyle alıp satma imkânı sunarak kripto para biriminin kazanılmasını sağlamaktadır. Kısacası bir sanal ticaret döngüsü yaratmaktadır. Oyun kuralları gereği, oyuncular oyunda barışı sağlamak için üç ana gruptan birinde yer alırlar. Oyun boyunca galaksiler arası savaşın son bulup, barışın sağlanması için 3 ana grup mücadele eder. Oyuncular da bu 3 ana grubun birinde yer almak durumundadırlar. Bu üç ana grubu sıralayacak olursak; İnsanların yönettiği MUD bölgesi, Androidler tarafından kontrol edilen Ustur Sektörü, Fraksiyonlar yani kaynakların bölgesel fethi ve siyasi hakimiyeti elinde bulunduranlar. Oyunda yönetimden sorumlu olan siyasi etkinin lideri olarak lanse edilen POLİS yönetişim tokenidir. Oyunun genel amacı ise, oyuncuların kurdukları imparatorlukları genişleterek savunma ve düşman imparatorluklara karşı saldırı stratejileri geliştirip ticaret yolları kurmaktır. DeFİ özellikleri sayesinde Blokchain ekonomi modelinde bir ilke imza atması sağlandı. Sonuç olarak, oyuncular kazanmak için vermiş oldukları mücadele sonucu elde ettikleri kripto para birimi olan ATLAS Coinleri oyunda biriktirip, gerçek dünyanın paralarıyla takas ederek kazanç sağlayabilmektelerdir.

 

ATLAS Coin Arzı Ne Kadar?

Bugünkü Star Atlas (ATLAS) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri | CoinMarketCap verilerine göre:

Piyasada dolaşan ATLAS Coin arzı: 2.16B ATLAS

Maksimum arzı: 36.000.000.000

Toplam arzı: 36.000.000.000

 

ATLAS Coin Sahibi Kim? Hangi Ülkenin? kurucusu kim? gibi sorulara yanıt verdiğimiz yazımızın da sonuna geldik. Sorularınız varsa yorumlar kısmında sorabilirsiniz..

DİĞER YAZILARIM:

CEEK Coin Sahibi Kim? Kurucusu ve Hangi ülkenin? 

AVAX Coin Sahibi Kim? Kurucusu ve Hangi ülkenin?

En İyi Mobil Madencilik Uygulamaları 2022

 

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general