Bedava 50 Dolar Veren Site – GÜNCEL

Bedava 50 dolar veren site yazımızda bedava coin veren borsalar, yatırımsız coin veren siteler gibi bir çok konuyu detayları ile ele aldım. En ince detayına kadar, neler yapmanız lazım nelere dikkat etmeniz gerekiyor hepsine tek tek değineceğim.

Bedava 50 dolar veren site olarak benim size önereceğim ilk site StomGain sitesidir. Türkçe dil desteği de mevcut rahatlıkla kullanabilirsiniz. Size neden bu siteyi öneriyorum çünkü güncel olarak 50 dolar dağıtan site bu. Storm gain aslında bir kirpto para borsası. Kullanıcı çekebilmek ve cazibesini arttırmak için kullanıcılarına 50 dolar dağıtıyor. Bu dağıtımı da uzun zamandır yapıyor.

Bu parayı dağıtırken bir kaç şartı var ve bunları yerine getirirseniz bir kerelik değil sürekli olarak bir kazanç kapısı oluşturmuş olursunuz. Bu Stormgain borsası kullanıcılarına bulut madencilik ile kripto para kazandıran ve ödeme yapan ender sitelerden. Kayıt olarak 4 saatte bir kazım butonunu aktif ederek bitcoin kazabiliyorsunuz.

Görev yaparak coin kazanmak isteyenler bu yazımı inceleye bilir:

Coin Kazandıran Uygulamalar – GÜNCEL

Üye Olunca Para Veren Siteler 2022

Yatırımsız Kripto Para Veren Siteler

Bu kazımı kullandığınız süre boyunca yapabilirsiniz. Sistem bu şekilde işliyor. Kazdığını bitcoin miktarı 10 doları geçince borsanın spot bölümüne bu parayı çekerek kripto para alıp satabiliyorsunuz. Bakiyeniz 50 dolara ulaşınca da borsa dışına parayı çekebiliyorsunuz. Önceliğimiz 10 dolara ulaşmak olmalı çünkü bu 50 dolar bakiyeye kazımakla veya al sat yaparak da ulaşsanız hemen çekim yapabiliyorsunuz.

Stormgain uygulamasını detaylıca anlattığım yazımı okumak isteseniz: Storm Gain Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Arkadaşlarınız da sizin referans linkinizle üye olursa onların kazandığı miktarın yüzde 15’ini borsa size hediye olarak veriyor. Peki bu borsaya nasıl kayıt oluruz hemen bakalım.

 1. Mail adresinizle üye olun ve mailinize gelen onay linkine tıklayarak hesabınızı aktif edin.
 2. Uygulamayı telefonunuza indire bilir yada bilgisayardan  kullanabilirsiniz.
 3. Miner veya Madenci yazan butona tıklayın ve kazımı aktif hale getirin.
 4. Her 4 saatte bir girerek kazımı aktif hale getirin.
 5. Hafta hafta ne kadar kazanacağınız uygulamada görülmekte.
 6. Haftalık en az 200 TL kazanç sağlamanız mümkün.
 7. Bu kazanç bitcoinin fiyatına da bağlı. Yükselince kazancınızda otomatik olarak artıyor.
 8. 10 dolar birikince spot bölümüne transfer ederek coin al sat yapabilirsiniz.
 9. Bakiyeniz 50 dolara ulaşınca istediğiniz borsaya dolar veya kripto para olarak çekebilirsiniz.
 10. Dogecoin olarak çekmenizi öneririm daha az gönderim masrafı kesiyor.
bedava 50 dolar veren site

bedava 50 dolar veren site

Uygulamayı kullanırken hile yaparsanız ban yeme olasılığınız yüksek. Birden fazla hesaba aynı cihazlardan bağlanırsanız hesabınız kapanır. Emekleriniz çöp olur bu sitenin algoritmasını aldatmak çok çok zor bunu unutmayın kazancı riske atmayın. Aile bireylerinize de bu uygulamayı indirip kullanmayı öğretirseniz oradan da ekstra gelir elde etmeniz mümkün. Bedava 50 dolar veren site konusunda bu borsa benim için hala en iyilerden biri. Ben bu siteye para yatırmadım. Amacım yatırım yapmadan sermaye biriktirmek. Sizlerin de yatırım yapmasını istemem çünkü global anlamda güvenilirlik kazanmış durumda değiller. Siz bedava 50 dolar almaya bakın şimdilik.

ücretsiz Coin veren siteleri incelediğim diğer yazılarım:

Mobil Madencilik Uygulamaları 2022

Reklam İzleyerek Para Kazanma 2022 GÜNCEL

Yatırım Yapmadan Para Kazandıran Oyunlar 2022

Bedava Kripto Para Veren Uygulamalar

Bu başlık altında herkesin bilmediği TFBX konusunu ve nasıl para kazanılır nasıl bedava coin kazanılır ondan bahsedeceğim.

Bu uygulamada çoklu kazanç yolları var. Bu çoklu kazanç yolları ile birden fazla görev yaparak TFBX coin kazanıyorsunuz ve istediğiniz zaman borsalara çekerek paranızı hesabınıza alabiliyorsunuz. Bir mail adresinizle üye olmanız ve sizlerden istenilen görevleri yerine getirmeniz kazanmak için yeterli oluyor. Peki ne gibi görevler var bu uygulamada hemen bahsedelim.

 1. Anketler doldurarak para kazanma. Oldukça zor fakat anket başına 50 ile 150 tl kazanabileceğiniz bir görev. Hilesiz ve yalansız doldurulan anketler her zaman hesaba yatıyor. Sadece anketlere verdiğiniz cevaplar aynı olsun ve diğer anketlere verdiğiniz cevaplarla çelişmesin.
 2. Tetris gibi 2 boyutlu oyunlar oynayarak TFBX kazanabiliyorsunuz.
 3. Uygulama indirme marketlerinde yayınlanan uygulamalara yorumlar yaparak görev başına iyi kazançlar elde edebilirsiniz.
 4. Reklam ve video izleyerek kazanç sağlama görevleri mevcut.
 5. Videolara yorumlar yaparak beğeni yaparak para kazanma görevi.

Brave Tarayıcı İle BAT Token Kazanma

Brave tarayıcı ile bat token kazandığımı bazı yazılarımda dile getirmiştim. Bu aslında bir web tarayıcı ve kullanıcılarına kripto para dağıtması ile ünlü Bu site gün geçtikte daha popüler oluyor çünkü WPN ve reklam engelleme özellikleri ile gayet kullanışlı bir yapıya sahip.

brave bat kazanma

brave bat kazanma

Türkçe aramalar yaptığımda ingilizce sonuçlar getirse de BAT token kazandırıyor diye severek kullanıyorum. Uygulamayı indirdiğinizde ayarlardan otomatik reklamları açın ve hemen altında ki otomatik katkı kısmını kapatın.

Otomatik katkı kısmını kapatmazsanız kazançlarınızı başkalarına gönderebiliyor ve hesabınız sıfırlanıyor. Sizler brave den nasıl para kazanacağız diye soracak olursanız yukarıda açıkladığım ayarlamaları yapın. Ve her yeni sekme açtığınızda sizlere reklam gösterecek işte bu reklamlardan para kazanmış olacaksınız.

Reklamlara tıklamanız gerekmiyor. Çünkü o reklamı görmüş olmanız bile kazanmanıza yetiyor. Her ayda Brave tarayıcı kullanıcılarını ödüllendirmek için BAT tokenler hediye yolluyor. Bu hediyelerle kazançlarınız artıyor. Yabancılar bu gibi sitelerden para kazanmak için harika taktikler geliştirmiş ve youtube gibi platformlarda anlatıyorlar. Kontrol edebilirsiniz tavsiye ederim. Zaten uygulamayı biraz kullanınca yabancıların da ne yaptığını kavrayacaksınız.

Brave Tarayıcı nasıl kullanılır yazımı okumak için: Brave Tarayıcı ile BAT Kazan 2022 Güncel

Bedava Para Veren Coin Siteleri – 2022 Güncel

Bedava 50 dolar veren site yazımızda bedava coin veren borsalar, yatırımsız coin veren siteler gibi bir çok konuyu detayları ile ele aldım. Sormak istedikleriniz olursa yorumlarda sora bilirisiniz. Hepsine cevap vermeye çalışıyorum.

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general