Bedava Coin Kazanma 2022 GÜNCEL

Merhaba, Bedava coin kazanma, bedava coin veren siteler ve coin kazandıran uygulamalar konumuzda sizler için ödeme yapan güvenilir siteleri inceledim.

Kripto para piyasası öyle büyüdü ki; trilyon doları aşan hacmi ile işini bilen sabreden herkese çuvalla para kazandırmaya devam ediyor. Bu içeriğimi iyi okuyun. SIFIR SERMAYE ile kazanmaya başlama ve bu kazancı nasıl sürekli gelire dönüştüreceğiz ondan bahsedeceğim. Eğer bu yazıyı okumaya başladıysan fikirlerinizde büyük bir değişiklik olacak ve kazanmanın ne kadar çok yolu varmış diyeceksiniz.. Doların da sürekli yükseliyor olması kazanacağınız paraları daha da değerli kılıyor. 1$ 2$ diye geçmeyin damlaya damlaya iyi bir sermaye oluyor.

Özellikle yazımın sonunda bedavadan biriktirdiğimiz parayı nasıl sürekli gelire dönüştüreceğiz onu anlatacağım.

Bedava Coin Kazanma

Bedava coin kazandıran en sevidğim uygulama CoinTiply. Efsane para kazanılan bir platform bana göre.

CoinTiply Nedir? Nasıl Oynanır?

Bu uygulama sizlere bitmeyen görevler veriyor. Bütün görevler elinizde ki telefonlar ile rahatlıkla yapabileceğiniz görevler. Bu uygulamada puan sistemi var. Yaptığınız her görev için ayrı miktarda puan veriyor. Görevlerin zorluğuna göre kazandığınız puan da artıyor.

kripto para kazanma taktikleri

kripto para kazanma taktikleri

NOT: 10.000 Puan 1 Dolar Etmekte.

Yazıdığım notu görüp gözünüz korkmasın lütfen. görevler zaten 1000’er puan. Şimdi gelin CoinTiply uygulamasında hangi görevler var? Hangi görevler kaç puan? veriyor ona bakalım.

  1. Çark çevirme kısmında, çarkı çeviriyoruz ve şansımıza göre çıkan puana coin veriyor. Her saatte bir çark görevi geliyor.
  2. Oyun içinde sizlere verilen görevler arasında oyun indirme’de var. Size verilen oyunu indirin ve puanı kapın. Bir gün sonra oyunu silebilirsiniz.
  3. Bazı oyunları indirip oynayın ve istenen seviyeye gelin oyunda. En çok puanı bu veriyor. 3000 – 5000 puan veriyor.
  4. Kripto para borsalarında hesap oluşturma görevlerini yaparak yine sağlam puanlar kapabilirsiniz.
  5. Anketler doldurarak para kazanabilirsiniz. Anketler doldururken doğru bilgiler verin. Eğer yanlış bilgi verecekseniz bu bilgileri not edin ve sürekli bunları kullanın.
  6. Uygulamalara puan vererek ve yorumlar yaparak iyi puanlar toplayabilirsiniz.

Sağlam bir şekilde uğraşırsanız günlük 3 ile 10 dolar arası kazanç oluşuyor. Çekim işlemleri için en para kullanabilirsiniz.

Bedava Coin Veren Siteler

Bedava coin veren siteler arasında en sevdiğim ve güvendiğim iki uygulamayı size tanıtacağım.

CryptoTab Nedir? Nasıl Kullanılır?

CryptoTab, google tarzı bir arama motoru. Bu uygulama sayesinde bulut madencilik yaparak bitcoin kaza biliyorsunuz. CryptoTab uygulamasını indirin, ayarlardan bitcoin kazma bölümünü aktif edin. İlk etapta size 100’lük kazım gücü verecek. Bu kazım gücünü 300’e çıkarmak için CryptoTab VPN uygulamasını indirmeniz istiyor. İndirip kurabilirsiniz sıkıntı yok.

crypto tab ile bitcoin kazma

crypto tab ile bitcoin kazma

Daha sonra her saat başı girerek ACTIVE butonuna tıklayın ve btc kazmaya devam edin. Referans ile ailenizde ki bireyleri de üye yaparak daha çok kazanma şansınız var. Uygulamada para yükleyerek daha fazla kazım gücü satın alabiliyorsunuz ama ben tavsiye etmem. Kazdığınız BTC’leri çekmediğiniz sürece üstüne faiz de alabiliyorsunuz.

Youtube Videom: Eth Kazandıran Uygulama

Brave Browser İle Bat Token Kazanma

Bu uygulama yine google gibi bir web tarayıcı. Ben artık Brave kullanmaya başladım diyebilirim. Kendisi google’dan daha güvenilir olduğunu söylüyor. Ayrıca kullandıkça BAT Token veriyor.

Uygulama nasıl kullanılıyor detaylı anlattığım yazım da mevcut: Brave Tarayıcı ile BAT Kazan 2022 Güncel

Youtube Videom: Brave ile BAT Kazanma

Uygulamayı indirin ve ayarlara girin. Ayarlar kısmında reklam bölümünü aktif hale getirin. Reklamlar bölümünün altında otomatik katkı var. Onu kapatın ki kazandığınız BAT Token’lar başkalarına hediye gitmesin.

Daha sonra yeni sekme açtığınızda size reklam gösteriyor ve bu reklama tıklamasanız bile hesabınıza coin birikmeye başlıyor. Aydan aya çekim yapmasanız bile ömür boyu sizin için biriktiriliyor bu kazançlar.

İsterseniz herhangi bir borsanın BAT cüzdan adresini tanımlarsanız otomatik olarak her ayın 4’ü hesabınıza aktarılıyor.

 Coin Kazandıran Uygulamalar

CryptoPop ise bedava Ethereum kazandıran bir mobil oyun. Oyun aynı candy crush’a benziyor. Oyunda kripto para sembollerini birleştirerek patkatıyor ve bölümleri geçmek için gerekli puanları topluyorsunuz. Ne kadar çok sembolü bir araya getirerek patlatırsanız o kadar çok puan veriyor. Ne kadar çok puan kazanırsanız o kadar çok eth almaya hak kazanıyorsunuz.

Oyun Ruslar tarafından tasarlanmış ve kazancı tamamen kullanıcılara gösterdiği reklamlardan geliyor. O yüzden reklam izlemekten çekinmeyin. Oyunda çekim sınırı yok kazandığınız kadar eth yi anında çekebiliyorsunuz.

CryptoPop Uygulamasında Çekim Nasıl Yapılır?

Coinbase borsasında hesap oluşturun ve hesap oluşturduğunuz mail adresini uygulamada ki Wallet kısmında ki çekim bölümüne yazın. Mail adresinizi yazmanız yeterli. Kazandığınız ETH’ler anında hesaba geçiyor.

Freebitco.in Sitesi İle bitcoin Kazanma

Bu site tam anlamı ile musluk sitesi. Saat başı siteye girerek çark çevirin ve şansınıza hangi puan gelirse ona göre belirlenen bitcoin miktarını alıyorsunuz. Referans sistemi mevcut. Arkadaşlarınızı da sisteme üye yaparak daha çok kazanabiliyorsunuz.

bedava coin kazanma

bedava coin kazanma

Size tavsiyem referans sisteminde 15’i geçmemeniz. 15 kişi geçilirse ban atıyor sistem tecrübe ettim. Çekim sınırları var. Sınırı geçtikren sonta çekim talebi oluşturabilirsiniz. Ne kadar çok btc birikirse o kadar faiz veriyor fakat sınıra gelince çekmenizi öneririm. Ban atabiliyor bazı zamanlarda.

Twitter’dan Kripto Para Kazanma

Twitter’da kazanma olayı oldukça basit. Çekilişlere katılacağız. Twitter arama yerine “#btc çekiliş” yazın ve az takipçili olup çekiliş başlatan hesapları bulun. 3 veya 5 farklı hesapla bu çekilişlere katılın ve 30 40 kişinin katıldığı çekilişlerle şansınızı arttırın. Oldukça etkili bir yöntem.. Denenmiştir.

Bedava coin kazanma, bedava coin veren siteler ve coin kazandıran uygulamalar konumuzda sizler için ödeme yapan güvenilir siteleri inceledim ve bu yazımın da sonuna geldim. Sormak istedikleriniz varsa yorumlarda sorabilirsiniz..

DİĞER YAZILARIM:

Kripto Para Kazanma Taktikleri 2022 GÜNCEL

Bitcoin Toplama Siteleri ve Programlara 2022

Kripto Paralar Neye Göre Yükselir?

 

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general