Bedava Coin Veren Siteler 2022

Bedava Coin veren siteler yazımızda yatırımsız kripto para veren siteler ve bedava coin veren uygulamaları detayları ile inceleyeceğiz.

Son yılların en popüler ve en kazançlı sektörlerinden olan kripto para piyasası oldukça bereketli. Ufak ufak hamleler ile güzel portföyler toplayabilirsiniz. Üç beş demeden istikrarlı bir biçimde yapılan çalışmalar bir iki ay sonra bir araya toplandığında hatırı sayılır bir sermaye etmekte. Bu sermayeler ile popüler olan coinlerden toplayabilir yükselişlerde daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Devam Eden 25 Dolarlık Airdrop: NEXO Borsası 25 Dolarlık Kayıt Ödülü Veriyor

Bu sitelerden topladığımız coinleri dolara bile dönüştürseniz dolar yükselince kazançlı hale gelirsiniz. Biliyorsunuz dolar şuan 14 TL civarında. Artık ülkemizde 1 Doların bile önemi var. İnsanlar asgari ücret için günde 12 saat çalışmakta ve günlük asgari ücret tutarı yaklaşık 8 dolar seviyesinde.

Size vereceğim bu sitelerden aynı oyun oynar gibi sağlam gelirler elde edebileceksiniz. Size anlattığım bu uygulamalar için forum, internet siteleri ve youtube üzerinden daha çok araştırmalar yapın. Bu uygulamalar ile çok iyi kazançlar elde edenler var. Bu kişiler genelde açık bulmuş oluyor bu kişilerden taktikler alın her bir bilgi sizin için önemli.

Bedava Coin Veren Siteler

CoinTiply Uygulaması Nedir? Nasıl Dolar Kazanılır?

Bu uygulama oldukça popüler ve kullanıcı sayısı oldukça fazla. Hile yapmazsanız kazançlarınızı rahatlıkla çekebileceğiniz bir site. Site diyorum çünkü bu uygulama Tablet, Telefon uygulaması ve bilgisayardan rahatlıkla erişebilirsiniz.

bedava coin veren siteler

bedava coin veren siteler

Uygulama Puan sistemi ile çalışmakta. Her 10.000 ( on bin ) puan 1 Dolar etmekte. Uygulamada çeşitli görevler var ve her görev için verilen puan miktarı değişmekte. Hangi göreve için kaç puan ödenecek rahatlıkla görebiliyorsunuz. İşe En çok puanı veren görev ile başlayabiliyorsunuz. Uygulama en para, pa para veya kripto para olarak ödemeler yapmakta.

Uygulamada ne gibi görevler var bir göz atalım:

1 ) Çark çevirme: saat başı açılan Çark çevirme görevi ile şansınıza göre denk gelen puana göre puan kazanıyorsunuz. Saat başı da bu çarkı çevirebilir puan toplamaya devam edebilirsiniz.

2 ) Uygulamalara puan vermek: Size verilen görevler arasında play store’da yayınlanan oyun ve uygulamalara değerlendirme puanları vererek yorumlar veriyorsunuz. En güzel puan veren görevler arasında.

3 ) Mobil oyunları indirmek: Burada sizlere verilen oyunları indirmeniz size güzel puanlar kazandıracaktır.

4 ) Mobil oyunları indirip oynayın ve sizden istenen seviyeye kadar yükselin.

5 ) Kripto para borsalarına üyelik. Kripto para borsalarına kayıt olmanız istenir ve üyelik sonunda sizlere güzel puanlar verilir.

6 ) Anket doldurarak para kazanma görevi: Bu görevin efsane puan verdiğini belirteyim. Yalnız bu görevi yaparken dikkat etmeniz gerekenler var. Öncelikle size sorulan sorulara hep olumlu cevaplar verin. Bu görevde size yaşınız adınız gibi ilk adım soruları sorulacak. Eğer yanlış bilgi verecekseniz ilk önce bu bilgileri bir kağıda yazın çünkü sürekli lazım olacak.

Eskiden Bitcoin Veren Oyunlar – GÜNCEL

Bedava Para Veren Coin Siteleri – 2022 Güncel

Hot Kripto Para Hangi Ülkenin? Kurucusu Kim?

Bedava coin veren siteler yazımıza devam ederken sırada Brave Browser var.

Bedava Coin Veren Uygulamalar

Brave Browser İle Coin Kazanma

Brave Browser aslında bir web tarayıcı. Aynı Google ve yandex gibi. Yalnız diğer tarayıcılardan ayrılan en iyi tarafı kullanıcılarına BAT Token vermesi. 1 Bat Token borsalarda şuan 2 dolar. Bu uygulamayı kullanarak bat coinler biriktirebilirsiniz. Brave sizi daha motive etmek için arada sizlere hediye coinler dağıtmakta.

brave bat kazanma

brave bat kazanma

Brave Tarayıcı Nasıl Kullanılır?

Coin kazanmak için Brave tarayıcıda bir kaç değişiklik yapmamız lazım. Ayarlar kısmına girin ve reklamlar butonunu açık hale getirin. Reklamlar butonunun altında Otomatik Katkı seçeneği var bunu mutlaka kapatın. Otomatik katkıyı kapatmazsanız kazandığınız coinler başkalarına hediye olarak gider.. Tarayıcıda her yeni sekme açtığınızda sizlere reklam göstermekte. Her gördüğünüz reklam için Bat Token kazanmaktasınız. Reklamlara tıklamasanız bile kazançlarınız yansımakta. Reklam görmeniz yeterli. Aile bireylerinize de bu uygulamayı kurarak onlarında kullanmasını sağlayın.

Brave tarayıcı ile detaylı inceleme için mutlaka youtube’dan videolar izleyin. Çünkü bu uygulamadan harika paralar kazananlar mevcut..

Bedava Kripto Para Veren Siteler 2022

DogeCoin Kazandıran Siteler

Bedava Bitcoin Veren Uygulamalar

Bu başlık altında sizlere yine bir web tarayıcıdan bahsedeceğim. Bu tarayıcı ile bulut madencilik yapıyor telefonunuzla bitcoin kaza biliyorsunuz. Bu uygulamamızın adı CryptoTab Browser.

CryotoTab Brobser Nasıl Kullanılır?

Cryoto Tab web tarayıcısını indirin ve ayarlardan bitcoin kazma işlemini aktif edin. İlk olarak size 100 kazım gücü vermekte.. Bu kazım gücünü 300 e çıkarmak için sizden yine aynı uygulamanın VPN servisini de indirmeniz isteniyor. İndirebilirsiniz ben indirdim kullanıyorum kazım gücü 300’e çıktı. Para yatırarak kazım gücünüzü arttırmak mümkün ama gerek yok. Sizler dediğim gibi 300 kazım gücüne çıkın ve saat başı uygulamaya girerek ACTIVE butonuna tıklayın. Daha sonra uygulamayı kapatabilirsiniz..

crypto tab ile bitcoin kazma

crypto tab ile bitcoin kazma

Uygulama sizin için bulut madencilik yaparak bitcoin kazımı yapacaktır. Referans sistemi ile aile bireyleri ve arkadaşlarınıza da kurarak referanslardan da kazanç elde etmeniz mümkün. Bitcoin kazımı sırasında işlemciniz zarar görmemektedir diye bir çok kaynakta yazmakta.

Eğer bitcoinlerinizi çekmezseniz bu bakiyeniz üzerinden faiz de alabiliyorsunuz..

Bedava coin veren siteler yazımızın son bölümünde ise size anında çekim hakkı veren rus yapımı mobil oyundan bahsedecğim.

Oyunumuzun Adı CryptoPop.

Crypto Pop uygulaması nasıl oynanır?

CryptoPop Uygulaması oldukça basit. 7 yaşında ki çocukların bile rahtalıkla oynayabileceği bir oyun. Aynı candy crush’a benziyor. Sizlere düşen oyunu indirmek ve kripto para sembollerini bir araya getirerek patlatmak. Ne kadar çok sembolü bir araya getirerek patlatırsanız o kadar çok puan kazanırsınız.

Oyun belirli seviyelerden oluşmakta. Bu seviyeleri geçmek için sizlerden belirli bir puana ulaşmanız isteniyor. 1. Bölümü geçmek için 1000 puan toplamak gibi.. Oyunda ne kadar çok puan kazanırsanız o kadar çok ETH kazanmış oluyorsunuz. Eth’leri anında hesabınıza çekebilirsiniz. Herhangi bir limit yok.

Çekim yapmak için Wallet kısmına Coinbase borsasında açtığınız bir hesabın mail adresini yazmanız ve çek butonuna tıklamanız yeterli. 3 gün sürmeden hesaba kazandığınız puan kadar ETH yansımakta. Referans sistemi daha çok kazanmanıza da imkan vermekte.

Yatırımsız Coin Kazandıran Siteler

Ek olarak Size Freebitco.in sitesinden de bahsedeyim.

FreeBitco.in sitesi bir musluk sitesi ve saat başı girerek çarkı çevirip şansa bağlı olarak bitcoin kazanabiliyorsunuz. Referans sistemi ile ne kadar çok arkadaşınızı üye yaparsanız o kadar çok kazanıyorsunuz. Fakat aynı cihazdan birden fazla hesaba giriş yaparsanız ban atıyor. VPN kullanarak girereseniz yine ban atıyor. Temiz bir hesap ve hilesiz işlemlerde çekimlerde sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Tabii ki bu tip uygulamaların hiç birine para yatırmıyoruz. Amacımız yatırımsız sermaye oluşturabilmekte.

Bedava Coin veren siteler yazımızda yatırımsız kripto para veren siteler ve bedava coin veren uygulamaları detayları ile inceledim. Sormak istedikleriniz varsa yorumlarda sorabilirsiniz. Diğer yazılarımı da incelemek isterseniz aşağıda ilginizi çekebilecek içeriklerimi sıraladım.

DİĞER YAZILARIM:

Kripto Para Kazanma Taktikleri 2022 GÜNCEL

Bedava Coin Kazanma 2022 GÜNCEL

Brave Tarayıcı ile BAT Kazan 2022 Güncel

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general