Bedava Para Veren Coin Siteleri – 2022 Güncel

Bedava para veren coin siteleri yazımızda hediye coin veren uygulamalar ve bitcoin kazandıran mobil oyunlar konusundan da bahsedeceğiz.

Kripto para piyasasında 2021 Yılında yaşanan efsane yükselişlerden sonra düşüşler gelse de hala en çok merak edilen ve araştırılan sektörlerin başında geliyor.. Bu da piyasanın hala doymadığına ve büyüme eğiliminde olduğunu anlıyoruz. Piyasa o kadar gelişti ki artık 20 dolar 50 dolar dağıtan sitelere her gün denk gelmek mümkün.

NOT:  Devam Eden Airdrop var ilgili yazıma ulaşmak için tıklayın: NEXO Borsası 25 Dolarlık Kayıt Ödülü Veriyor 

Bu içeriğimiz de de sizlere az çok demeden bitcoin ve bedava para veren coin siteleri nden bahsedeceğim. Benimde etkin olarak kullandığım uygulamalar ile sıfırdan iyi bir sermaye oluşturabilirsiniz. Bu sitelerin en güzel yanı günlük hayatta kendiliğinizden kullanabiliyorsunuz.

Yatırımsız coin veren siteler yazımızda en sevdiğim uygulamalardan biri ile başlayalım..

Brave Tarayıcı İle BAT Token Kazanma

Brave tarayıcı benim günlük hayatta artık sık kullanamya başladığım bir site. Brave Tarayıcı google ve yandex benzeri bir web tarayıcı. En sevdiğim site dedim çünkü bir şey aramak için yeni sekme açtığımda reklam gösteriyor ve bunun karşılığında bana bat token veriyor. Üstelik bu brave google ve yandexten daha güvenilir olduğunu söylüyor ve vpn uygulaması ile birlikte kullanılan ender tarayıcılardan.

brave bat kazanma

brave bat kazanma

Brave tarayıcının verdiği Bat Token Nedir? Nerelerde satılır gibi soruları olan arkadaşlar için heöen bahsedelim. Bat Token Binace gibi büyük borsalarda satılan bir coin ve en yüksek 2 Doları görmüş durumda. Yani oldukça değerli bir coin ve güzel borsalarda satılıyor.

Brave tarayıcıyı telefeon tablet veya bilgisayarınıza indirin. Ayarlardan Reklam gösterimini açın ve aşağıda otomatik katkı kısmını kapatın. Eğer otomatik kısmını kapatmazsanız kazandığınız bat tokenler başka kullanıcılarına hediye olarak gider.

Yeni sekme açtığınızda sizlere bir reklam gösteriyor ve bu gösterilen reklam kesinlikle sizi rahatsız etmiyor. Reklam size sanki uygulamanın teması gibi görünüyor. Bu gösterilen reklamlara tıklamanıza gerek yok. Reklamı görmeniz bile sizlerin bat token kazanmanız için yeterli.

Sizin kazandığınızdan hariç brave her ay sizlere ekstra hediye bat coinler vermekte. Buda otomatik katkı kısmını kapatmayan kişilerin kazancını sizlere bağış olarak dağıtıyor. Kazançlar zaman zaman düşse de ailenizde ki diğer kişilerin de kullanması için teşvik ederseniz onların hesabında da sizler için bat tokenler birikir. Böylece kazancınız

katlanır. Bedava para veren coin siteleri yazıma devam ederken cryptotab uygulamasından da sizlere bahsetmeden geçmeyelim.

Bedava Kripto Para Veren Siteler 2022  yazıma da göz atabilirsiniz.

CryptoTab İle Bitcoin Kazmak

Bu uygulama yine web tarayıcı ve buda kullanıcılarına bulut madencilik ile bitcoin kazmaya imkan veriyor. Bu işlemler sırasında işlemmcileriniz yorulmuyor ve ekran kartlarınız kullanılmıyor. Bu uygulamayı ilk indirdiğinizde sizlere 100 kazım gücü verecek. Eğer uyuglamanın VPN programını da indiriseniz 300 kazım gücüne çıkabilirsiniz.

Fakat 1000 kazım gücüne çıkmak için sizlerden kullanıcı bilgilerine erişmek ve hangi uygulamaları kaç dakika kullanıyorsunuz gibi ek erişimler istiyor. Bu erişim iznini günlük hayatınızda kullandığınız cihazlarda vermeyin güvenlik riskleri oluşturabilir. Ben şuan 300 ile kazım yapıyorum. Riskli erişim iznini vermedim.

StormGain Borsası İle Bitcoin Kazmak

Stormgain sitesi oldukça popüler ve gün geçtikçe de kullanıcısı artmakta. Bu site aslında bir kripto para borsası ve arka planda sizlerin bitcoin kazmanıza imkan veriyor. Aylık olarak 15 dolar veriyor. Fakat referans sistemi ile arkadaşlarınızı da kayıt ettirirseniz onların kazançları ile de gelir elde edebiliyorsunuz. Sizlerden bir ricam bu siteye para yatırmamanız ve hilesiz kullanmanız. Sizler bu siteyi bedava vereceği dolarlar için kullanın ve para yatıramayın. Bedava dolar veren siteler 2022 konusunda en ilginç sitelerden biri kendisi. Eğer hile yaptığınızı anlarsa anında ban atıyor eğer siteye para yüklediyseniz o para da gidebilir dikkat ediniz.

Bedava para veren coin siteleri

Bedava para veren coin siteleri

Ben bu uygulamayı etkin olarak kullanıyorum. Eğer birinin referans kodu ile kayıt olursanız kazım işlemine otomatik olarak 5 dolardan başlıyorsunuz. Ben size kendi referans kodumu vereyim bu kod ile kayıt olursanız 5 dolar ile başlayacaksınız. Eğer referans linki olmadan kayıt olursanız 0 bakiye ile kazıma başlarsınız.

REF KODUM:  BNS115349383

Uygulamada 10 dolar sınırına ulaşınca spot bölümüne bu parayı çekerek al sat işlemlere başlayabilirsiniz. Parayı banka veya başka borsa hesabınıza çekmek için 50 doları geçmiş olmanız gerekmekte. Yatırımsız coin veren siteler 2022 içinde parayı hemen başka hesaba hiç bekletmeden atan ender sitelerden. Çekim yapmak için isterseniz 50 dolara alım satım yaparak ulaşın, isterseniz de kazmaya devam ederek ulaşın farketmez yeter ki ulaşın.

CoinTiply ile Dolar Kazanma

CoinTiply uygulaması benim çok sevdiğim ve yeğenlerime de öğretip ufak ta olsa kazanç sağlamalarına yardım ettiğim bir site. Dolar kazandırması bizim ülkemiz için ekstra bir avantaj. Günde 2 dolar kazansak neredeyse 30 TL para yapmakta ve bu para da liseli genç arkadaşların okula götürdüğü harçlığın neredeyse 3 katı eder.

Uygulama oldukça basit. Uygulamada puan sistemi var ve her 10 bin puan 1 dolar etmekte. Her yapacağınız görev için kaç puan kazanacaksınız yazmakta. Böylece ilk olarak yüksek puan veren görevleri yaparak bedava dolar kazanma 2022 şansına ulaşmış olacaksınız.

Eski Bitcoin hesabımı nasıl bulurum

Uygulamada 15 dolar kazancı geçince çekim yapabiliyorsunuz. Çekim yaparken dogecoin seçer ve herhangi bir borsa hesabınızın dogecoin hesabını verirseniz gönderim ücreti olarak daha az kesim yapar. Oyun oynayarak kripto kazanma konsepti ile aynı mantıkta çalışıyor diyebiliriz.

Bu uygulamada en iyi puanı veren görevler hangileri?

  • Reklam izleyerek puan kazanma görevi
  • Kripto para borsalarında hesap açma görevi
  • Mobil oyun indirme
  • Mobil oyunlara yorum yapma ve yıldız verme
  • İndirilen mobil oyunları oynama ve istenen levele ulaşmaç ( En çok puanı veren görev)
  • Anket doldurma ( Tüm anketlere vereceğiniz yanıtlar aynı olsun yoksa geçersiz sayılıyor.) Yanlış bilgi verirseniz bile hepsine aynı bilgiyi vermeye çalışın.
  • Referansla kazanç sağlama.
  • Youtube videolarına beğeni atarak puan kazanma görevi
  • Sosyal medyalarda paylaşımlar yapma görevi
  • Çark çevirme ile şansınıza göre puan kazanma.

Bedava para veren coin siteleri içinde en beğendiklerim bu yukarıda saydıklarım. Fakat yine bir bonus site vereyim sizlere.

Freebitco.in Sitesi ile Bitcoin Kazanma

Freebitco.in sitesi  aslında bir bitcoin musluk sitesi. Buraya mail adresinizle üye oluyorsunuz ve her saat başı siteye girerek çark çeviriyoruz ve şansımıza göre gelen puana göre bitcoin kazanıyoruz. Belirli bir çekim limiti var bu limite ulaşınca çekim yapabiliyorsunuz. Referans sistemi de mevcut. Referans ile getirdiğiniz kullanıcıların kazançlarının yüzde 15 gibi bir dilimini siz alıyorsunuz.

Fakat 5 den fazla referans yapmayın hesap ban yemesin. Acayip hassas bir algoritması var. Eğer birden fazla hesap açarsanız ve aynı cihazdan girerseniz ban yersiniz. Hileyi hiç affetmiyor ama hilesiz kazançları da yatırıyor.

Youtube da bu işi efsane taktikler ile yapanlar da detayları ile inceleye bilirsiniz oradan.

Bedava para veren coin siteleri yazımızda hediye coin veren uygulamalar ve bitcoin kazandıran mobil oyunlar konusundan da bahsettim. Sormak istedikleriniz varsa yorumlarda sorabilirsiniz. Gelen her soruya yanıt vermeye çalışıyorum.

DİĞER YAZILARIM:

Hot Kripto Para Hangi Ülkenin? Kurucusu Kim?

StormGain Benzeri Uygulamalar

Maksimum Arzı Az Olan Coinler Hangileridir? 2022

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general