Binance Smart Chain BSC Coinleri Nedir?

Merhabalar değerli okuyucularımız, bu yazımızda sizlere Binance smart chain BSC coinleri nedir? hangi coinler bsc coinleridir bundan bahsedeceğiz. Son yılların en popüler kripto para borsası olan Binace  kendi ağına kattığı coinlerle çok konuşuluyor. Herkesin aklında tek soru var! Binance bu coinlerin arkasındaysa uçar giderler. Peki bu BSC coinleri hangiler ve ne işe yararlar?

BSC Coinleri Hangileri?

Ethereum, avax, usdt, cardano, polkadot, doge coin, polygon matic gibi bir çok coini binance smart chain coini olarak tanımlayabiliriz. Bu coinlerin Bsc olarak adlandırılmasının sebebi binance blokzinciri ile çok uyumlu olması ve olağan üstü hızla alım satımı yapılabilmesi. Yani binance chain ile uyumlu olup alım satımlarının hızlı olması bu ve bunun gibi bir çok coini BSC ağına katmaktadır.

Bu coinler ETH ve Binance chain makineleri ile uyumluluk göstmerkte olup, akıllı sözleşmeleri desteklemektedir. Bu uyumun hedefi akıllı sözleşmelere entegre etmektir. Böylece yüksek güvenlikli duvarlar sunarlar.

BSC ağı ile ilgili aklınız karışıksa, Binance blok zincirinde yapılan alım satımlarda maksimum hız ve verimlilik almak olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Binance Smart chain’e uyumlu coinlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. BSC ağında ki en çok kullanılan ve en çok paranın aktığı coinleri görmek için Coinmarketcap BSC ağı coinleri yazarak aratmanız yeterli olacaktır.

BSC coinlerine bu linktende ulaşabilirsiniz.

Şuan bu metriği kontrol ettiğimizde en değerli BSC coinin ETHEREUM olduğunu 2. yeri ise binance borsasının kendi coini olan BNB’nin aldığını görüyoruz.

En Önemli BSC Coinleri Hangileri?

En önemli ve değerli olduğunu düşündüğüm Binance Smart Chain coinleriniz sizler için sıralayacağım.

  1. Dün satın aldığını açıkladığı ve en önemli coin SXP SWIPE’dır.
  2. CLV coin ikinci sırada benim için
  3. TWT, BTT ve REEF coinleri BSC ağının en değerli coinleri diyebilirim. Sağlam bir boğa yaşayacaksak 2022 yılında bu coinlerin de iyi bir yükseliş yaşayacağını düşünüyorum.

Piyasada Alım fırsatını kaçırıcam korkusu ile hemen alınan ve sert yükselişlere sahne olan BSC coinleri ve yeni trend Metaverse coinlerine dikkat etmekte fayda var. Metaverse demişken, CEEK, MATİC, SAND, RACA ve MANA coinleri başı çekmekte.

Bu yazımızında sonuna geldim. Sorularınız varsa yorumlarda sorabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIM:

Paribu Güvenilir Mi?

Brave Tarayıcı ile BAT Kazan 2022 Güncel

PNT Coin Nedir? İŞTE Yeni Gözde Coinin Detayları!!!!!!

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general