Bitcoin Hangi Oyunlarda Vardı – İlk Siteler

Bitcoin hangi oyunlarda vardı yazımızda, ilk bitcoin veren siteler, eskiden kripto para veren oyunlar konusunu tüm detaylarıyla inceleyeceğiz.

Son 10 yıl finans alanında damga vurmuş olan bitcoin artık varlığını büyükten küçüğe herkese ispatlamış durumda. Şuan bitcoin veren sitelerin azlığının nedeni fiyatların inanılmaz yükselmesidir. Bu yüzde eskiden bitcoin veren siteler ve bitcoin hangi oyunlarda vardı diye aramalar yapmanız mümkün.

NOT: Devam eden güncel bir airdrop var. Kayıt olana 25 dolarlık bir ödül veriyor göz atmak isterseniz: NEXO Borsası 25 Dolarlık Kayıt Ödülü Veriyor

WolfTeam Oyunu

bitcoin veren oyunlar başında zamanının en popüler oyunu olan wolfteam geliyor. Oyun içinde kripto paraları kullandıran en popüler oyunlardan biriydi. Kullanıcılar silahlar, itemler alıp satmak için oyun için bitcoin kullanabiliyordu.

Benim kardeşim de sıkı bir wolfteam oyuncusuydu ve kendisi de şuan eski hesabına ulaşmak için oldukça fazla çaba harcıyor. Birikmiş bitcoinlerim vardı, ne işe yaradığını bile bilmiyordum toplanıp duruyordu diye söylenmeye devam ediyor. Eski kullandığı mailleri kontrol ederek wolfteam kelimesini içeren mailleri arıyor. Eğer eski maillerinde wolfteam gönderilerine denk gelirse şifremi unuttum diyerek eski hesabına ulaşabilecek.

ilk bitcoin kazandıran siteler

ilk bitcoin kazandıran siteler

Sizlerinde bu tür oyunlarda hesaplarınız varsa eski maillerinizi titiz bir çalışma ile bulmaya çalışın. Bu maillerde oyunların bilgilendirme mesajlarına rastlarsanız şifremi unuttum diyerek ulaşabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto para kazandıran siteleri incelediğim diğer yazılarım:

Netten Oyun Oynayarak Para Kazanma 2022 – GÜNCEL

Coinbase Gibi Para Veren Siteler – GÜNCEL

Bedava Para Veren Coin Siteleri – 2022 Güncel

FreeBitco.in Sitesi

Freebitco.in sitesi en eski bitcoin musluk sitelerinden biri. Ben bu siteyi neredeyse  yıl önce kullandığımı biliyorum. Hala daha oldukça fazla kullanıcısı var. 5 veya 6 yıl önce veridiği bitcoin miktarı şuan ki verdiğinin 10 katı falandır. Bitcoin fiyatı ne kadar düşük olursa kazancı orantılamak adına daha fazla bitcoin veriyor.

Sizlerinde bu siteyi kullanmış olma ihtimaliniz yüksek. Yıllardır referans kasma adına videoları çekiliyor, tanıtımları yapılıyor. Kullanmış olduğunuz mailler ile bu siteye kayıt olmayı deneyin ve eğer bu hesapla kayıt olmuş kullanıcı mevcut derse tamamdır.

Geriye kalan şey ise şifremi unuttum diyerek yeni şifre istemeniz. Mail adresinizde spam klasörüne bakın bazı sitelerin mailleri spam klasörüne düşüyor bu yüzden gözden kaçırmış olmayın.

Sarutobi Oyunu

2014’ten bu yana ilk bitcoin veren siteler arasında kendisi. Oyun süpermairo kıvamında pixellere sahip. 2 boyutlu bir oyun. Sarmaşıkların yardımı ile ileriye atlamaya çalışan bir maymunu konu alıyor.

Sarmaşıklarda süzülürken havada asılı duran muz ve bitcoin sembollerini toplayarak bitcoin kazanılıyor. Bu oyuna da bir göz atarak bir yerden tanıdık geliyor mu diye bir göz atın.

DogePayu.com

DogePayu sitesi bir takım görevlerden sonra ücretsiz dogecoin veren bir oluşum. Uzun yıllardır piyasada olan bir site. Dogecoin de tüm yılların en popüler coini olduğu için bu sitenin kullanıcısı ve fanı çok. Zamanında sizlerinde kayıt olmuş ve dogecoin biriktirmiş olma ihtimaline karşın göz atabilirsiniz.

bitcoin hangi oyunlarda vardı

bitcoin hangi oyunlarda vardı

Bu siteden kısaca hatırlatma amacı ile bahsedecek olursak;

Siteye kayıt olduktan sonra size basit bir yap boz veriyor ve bu yap bozun parçalarını tamamlamanızı istiyor. Mause ile resimleri yerine oturtun ve aşağıda sayı sıralamasını da sırasına göre yapın. Doğru işlemleriniz için 10 saniyede bir dogecoin veriyor.

Sitenin geliri şuan düşün olsa da bitcoinin ayı sezonu yaşadığı yıllarda dogecoin de diplerdeydi. Bu yüzden kazancı orantılamak adına iyi miktarda dogecon veriyordu. Şuan ki fiyatı ile kıyaslarsak günde 5 dolarlık coin kazanmış olmak mümkün.

Görev yaparak Doge Coin kazandıran siteleri sizler için sıraladım:

DogeCoin Kazandıran Siteler

Üye Olunca Para Veren Siteler 2022

Bitcoin hangi oyunlarda vardı yazımızın devamında sırada ki site BitcoFarm var.

BitcoFarm Çiftlik Oyunu

Bu çiftlik konseptli bir oyun. Oyunun içinde tavuklar, inekler ve yumurtalar alıp satabiliyorsunuz.  Zamanının bitcoin kzandıran popüler oyunlarından biri. Adından da anlayacağınız üzere et süt ürünleri satarak bitcoin kazandıran bir çiftlik oyunu.

Ülkemizde çiftlik bank vakası yaşandığı zamanlarda alternatif bir site olarak gösteriliyordu o yüzden ülkemizde de adı duyulan bir oyun. Bu oyunda sizlerden ekstra para yatırmanız istenebilir ama para yatırmanızı önermem. Önceden oynayıp hesaplarınızda bitcoin birikmiş olabilir diye sizinle paylaşma gereği hissettim.

Daha önce oynamayıp denemek isteyenler varsa oyunda üyelik oluşturabilirler, tekrar etmem gerekirse herhangi bir yatırım yapmanızı tavsiye etmem.

Hediye coin veren borsaları sizler için derledim, ilgili yazım: Hediye Coin Veren Borsalar 2022 GÜNCEL

Ojoo Wad Sitesi

Ojoo wad sitesi reklam izleyerek bitcoin veya dogecoin kazanma platformu. Uzun yıllardır bu sektörde olan ve youtube da yüzlerce videosu çekilerek tanıtımı yapılan bir site. Reklamları izleyerek sizlere dolar kazandıran ve bu kazancı da kripto para olarak çekmenize imkan veren bir oluşum. Mail adreslerinizle kayıt olmayı deneyerek daha önce hesabınız var mı yok mu anlayabilirsiniz.

CryptoPop Oyunu

Ethereum ile üne kavuşan rus blokchain emektarlarının yıllardır piyasada olan bir oyunundan bahsedelim şimdi. Oyunun adı CryptoPop, Oynadıkça ethereum kazandıran ve çekim limiti olmayan bir platform. Uzun yılardır piyasada olması sebebi ile bitcoin hangi oyunlarda vardı sorumuzu yanıtlıyor.

Oyun Android ve IOS ta oynanabiliyor. Oyun kripto paraların sembollerinden oluşuyor. Bu sembolleri patlatarak puan kazanıyorsunuz. Puanlar sizlerin seviye atlamanıza yardımcı oluyor. Ne kadar çok sembolü bir araya getirerek patlatırsanız o kadar çok puan kazanıyorsunuz.

Oyunda biriken puanlar sizlere etherum olarak geri dönüyor. Rusların tasarladığı bir oyun olup sizlere oyun oynarken gösterilen reklamlardan gelir elde ediyorlar. Bu gelirlerin bir kısmını da kullanıcıları ile paylaşıyorlar. Bir nevi kazan kazan oyunu.

Oyunda kazandığınız ethereumu çekmek için coinbase borsasından hesap açın. Bu hesabınızı açtığınız mail adresinizi oyunda ki para çekme talebi oluşturduğunuz boşluk kısmına yazın. Mail adresinizin bulunduğu coinbase ethereum adresinize kazançlarınız aktırlmaktadır. Bu süre 3 gün de sürebilir 1 saatte. Bu yüzden oyunu oynayacaksanız çekim için aceleci olmayın puanları arttırmaya çalışın.

Ethereum kazandıra oyunları yazdığım yazılarıma göz atmak isterseniz: 

Ethereum (ETH) Kazandıran Oyunlar ve Uygulamalar

Token Kazandıran Oyunlar ve Uygulamalar

Bitcoin hangi oyunlarda vardı yazımızda, ilk bitcoin veren siteler, eskiden kripto para veren oyunlar konusunu tüm detaylarıyla inceledim sorularınız olursa yorumlarda sorabilirsiniz.. Her yoruma cevap vermeye çalışıyorum.

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general