Bitcoin Kazandıran Mobil Oyunlar 2022

Merhabalar değerli takipçilerimiz bugün sizlerle merak edilen bir konu olan Bitcoin kazandıran mobil oyunlar konusunu ele alacağız. Birbirinden eğlenceli oyunlar oynarken bir yandan da bitcoin kazanmak istiyorsanız bu yazımızı soluksuz bir şekilde okuyacağınızdan eminiz.  

Bundan 5 yıl önce bitcoin kazandıran siteler diye arama yaptığımı hatırlıyorum. Şuan ise android uygulamalar ile bu işin yapıldığını görüyorum. Bilgisayarı 2 plana atmış gibi görünüyoruz üzüldüm mü sevindim mi bilemedim 🙂 . Biraz nolstalji yaptıktan sonra haydi içeriğimize başlayalım.

Bitcoin kazandıran oyunlar konusuna başlamadan önce bir uyarıda bulunalım.  

UYARI!!

 Sitelere para yatırmadan önce paranızın çalınabileceği aklınızdan çıkmasın!

1) LIGHTNİTE Oyunu

Bu Yazıda Karşılaşacağınız Konular

Sathoshis Games tarafından geliştirilen bir oyun olan lightnite oyuncularına oyun oynarken bitcoin kazanma şansı tanıyor. Bu oyun bir tür Battle Royal oyunu ve hayatta kalmayı esas alıyor. Çoklu oyuncular tarafından oynanan bu oyunda rakiplerinizi öldürdükçe ve hayatta kalma süreniz arttıkça bitcoin ile ödüllendiriliyorsunuz. 

Aynı Fortnite oyununa benzer bir konsepti var ve oynaması oldukça zevkli. Oyunda bazen sürprizlerde oluyor. Oyunculara gerçek para veya euro vererek ödüllendiriyor.  

Bu oyunda biriktirdiğiniz Bitcoin Ödüllerinizi ise itediğiniz zaman cüzdana çekebiliyorsunuz. Kripto paralar henüz o kadar yaygınlaşmadığı için bu oyunun birde normal versiyonu yapılmış ve oyuncuların hizmetine sunulmuş 

Oyunun geliştirme ekibi de hali hazırda kripto para piyasalarında proje geliştiricisi olduğu için sektörde yabancılık çekmiyorlar. Özellikle oyun için çok çalıştıklarını ve oyun için büyük planları olduğunu da anlatıyorlar. Lightnite oyunu geliştirildikçe steam ve plastation üzerinden de piyasaya sunulacağı söyleniyor. 

 

2) SaruTobi Oyunu

SaruTobibitcoin kazandıran oyunlar arasında oldukça zevkli ve bir o kadar da hırs yaptırıyor. 

SaruTobi Oyunu Nasıl Oynanır? 

Bu oyunda karakterimiz bir maymun ve oyun halatlar arasında gezen zorlukları aşan maymun ile oynanıyor. Halatlar sayesinde yukarı doğru fırlayan maymun havada asılı duran muz ve bitcoinleri topluyor. Bu sayede hem muz hemde bitcoin birikmiş oluyor. Topladığınız muzlar ile güçledirici şeyler alarak daha enerjik bir maymuna sahip oluyorsunuz. Böylece bitcoin toplama şansınız daha da artıyor. 

bitcoin kazandıran mobil oyunlar

bitcoin kazandıran mobil oyunlar

Bu oyunun 2 farklı bölümü var; FLYBY ve SWING THING 

Flyby: Bu bölümde maymun bir halata bağlı durumda oluyor ve halatı olabildiğince hızlı çevirip ipi bırakıyorsunuz. Böylece daha uzun mesafe yol alıyorsunuz ve daha çok muz ve bitcoin toplama şansınız oluyor. 

Swing Thing: Bu bölümde halattan halata atlıyorsunuz ve arada duran bitcoin ve muzları toplamaya çalışıyorsunuz. Bu bölümde ne kadar muz toplarsanız o kadar oyuna kaldığınız yerden devam etme hakkı kazanıyorsunuz. 

PayOuts Kısmı: Bu sekmeden ne kadar bitcoin biriktirdiğinizi görebilirsiniz. 

SaruTobi Oyununda Bitcoin Nasıl Çekilir?  

Bu oyundan parayı çekmek için 2 türlü Wallet (cüzdan) hesabı uygulaması indirmeli ve bu cüzdanlara çekim yapmalısınız. İndieSquare veya BoO Wallet indirrerek gerekli çekim işlemlerini yapabilirsiniz. 

Bitcoin kazandıran oyunlar yazımız devam ederken şimdi sıra diğer oyunu tanıtmakta. 

3)  CoinFlapper ve Coinrusher Oyunu 

Bu oyunlar bitcoin kazandıran mobil oyunlar arasında en çok tutulanlar diyebiliriz. Eğer daha önce Flappy Bird oyununu oynadıysanız çok şanslısınız çünkü bunlarla birebir aynı mantığa sahip. Oyunlarda yenildiğinizde hemen bir tuşa tıklayarak yeniden başlayabiliyorsunuz. Oyuna girer girmez Turnuvalar sekmesi bulunmaktadır. Buraya bir kez tıkladığınız zaman otomatik olarak 4 kişiden oluşan bir turnuvaya giriyorsunuz. Turnuva sonunda kazanan oyunculara 1 dakika boyunca bitcoin dağıtılmaktadır. Turnuvalara katılma hakkınız oldukça fazla biri biterken diğerine katılabiliyorsunuz. 

Bu oyunlarda kazandığınız bitcoinler ön koşul sunulmadan ( para yatırın sonra çekin vb) çekilebiliyor. İstediğiniz bir bitcoin cüzdan adresinize çekim işlemi yapabiliyorsunuz. Az ama öz kazandıran ender sitelerden diyebiliriz. Oyundan keyif almaya bakın kazanç kendiliğinden geliyor zaten.

4) BitcoFarm Oyunu 

Bu oyun çiflik konseptinde bir oyundur. Oyuna üye olduğunuzda kendinize ait bir çiflik ile başlıyorsunuz ve tavuklar, inekler alıp satabiliyorsunuz. Dünyanın en popüler mobil oyunları arasında olan BitcoFarm adından da anlaşılacağı gibi oyuncularına bitcoin kazandırıyor. 

bitcoin kazandıran android oyunda çeşitli hayvan veya süt ticareti yaparak bitcoin kazanıyorsunuz. Ticaret hacminiz ne kadar büyükse o kadar çok bitcoin kazanma şansınız bulunmakta. Günde sadece 1 kez hesabınıza girip ilgilenmeniz bile bitcoin kazanmak için yeterli olacaktır. 

Oyunda ise tüm oyuncuların ulaşmak istediği hedef Kek dükkanı açmaktır. Bu hedefe ulaşanların daha çok bitcoin kazandığı bir gerçek. 

BitcoFarm Oyunu Hakkında Bilmeniz Gerekenler; 

Oyun başlar başlamaz size 6 tavuk veriyor ve oyunu oynarken bu tavuk ve yumurtaların seviyelerini yükseltmeniz gerekiyor. İsterseniz oyuna başladıktan sonra kendi cebinizden para yatırarak 0.025 BTC ye tavuk satın alabiliyorsunuz. 

Yeni açılan hesapların hepsi standart üye diye geçer ve yükseltme yapmazlarsa sonsuza kadar standart üye olarak oyunu oynamaya devam ederler. Altın bronz gibi üyelik isimleri vardır ve para ile yükseltilirler. Her üyeliğin bir süresi vardır ve genelde 30 gündür. Üyeliklerin yüksekliğine göre avantajları vardır. Örneğin Standart kullanıcı 8 günde bir para çekim talebi yapabilirken altın üyeliği olanlar ayda 6 defa çekim talebinde bulunabiliyorlar.

Eğer üyelikler bitmeden uzatılırsa yüzde 20 oranında indirim kazanılıyor. Oyunda para çekmeninde bazı kuralları var standart hesaplar oyuna nekadar para yatırırsa o paranın ancak 3 katı bir miktar çekebiliyor. Örneğin 3 btc yatırdınız ve siz sadecce 9 btc ye kadar çekim yapabiliyorsunuz. 

Altın hesabı olanlar için bu oran tam tamına 8 kattır. Altın üye ayda 6 defa para çekim talebi yapabilirken standart üyeler ise 3 kez çekim yapabiliyor.  

Oyunda standart üyelikler belirli hayvanlar alabilirken altın üyeliği olanlar her türlü hayvanı alabiliyor. ytb

5) MineFarm Oyunu

Bitcoin kazandıran mobil oyunlar serimizde sırada Türk girişimci tarafından geliştirilen MineFarm var. Bu oyun temel olarak bitcoin madenciliğini esas alıyor. Üye olan herkese ilk başta 10GH/s’lik bir güç kaynağı ve 1000 Wattlık enerji hediye ediyor. Eğer bu verilen enerjiler size yeterli gelmiyorsa oyunun market kısmından paranızla yeni enerji ve güç kaynakları satın alabiliyorsunuz.  

MineFarm Oyununda bitcoin dağıtan ekstra musluklar da bulunmakta. 10 Saatte bir açılan musluklar 200 sathoshi’ye kadar bitcoin dağıtıyor. Şansınız varsa sizde biraz sathoshi kapabilirsiniz.

Bu oyundan kazanç elde etmeniz için oyuna her gün girmeli ve düzenli ilgilenmelisiniz. 24 Saatte bir biten 10GH/S’lik enerjinizi yenilemeniz gerekmektedir.  

Burada ki asıl amaç oyunun reklam gösteriminden kazanması ve kazancı da kullanıcıları arasında pay etmesidir.  

Bitcoin kazandıran mobil oyunlar yazımızın burada sonuna geldik. Unutmayın dikkatli oynayarak her an dolandırılma ihtimaliniz olduğunu unutmayın. Sanal alemde hiçbir şeyim garantisi yoktur.  Unutmayın bu ülke Tosuncuk vakası ile tanıştı ve bir daha bu tür vakalar ile karşılaşmanızı istemiyoruz. O yüzden mal varlıklarınıza sahip çıkın ve bol kepçe dağıtmayın.

Sitelere yatırım yapmamaya özen gösterin..  

DİĞER YAZILARIM:

Chromia CHR Coin Yorum ve Geleceği 2022

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general