Bitcoin Oyunu 2022 Güncel Oyunlar

Merhabalar, Bu yazımızda Bitcoin oyunu hakkında detaylara değinecek oynadıkça nasıl bitcoin kazanacaksınız ondan bahsedeceğim.

Popülerliği giderek artan bitcoin bir çok kişiye ek gelir sunmakta ve çeşitli iş kolları yaratmaktadır. Bazıları sermayesi ile alıp yatırım yaparken bazıları ise internetten oyun oynayarak veya çeşitli görevler yaparak bitcoin toplamaktadır.

Bu yazımızda da sizlere çeşitli oyunlar ve uygulamalar ile bitcoin oyunu hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

EN sevidiğim uygulamalardan biriyle başlayalım.

Brave Tarayıcı ile BAT Coin Kazanma

Bu konumuz oldukça ilgi çekiçi ve yorulmadan Bat coin kazanıyoruz. Üstelik çekimi yapılıyor ve dünyanın en ünlü borsalarına da çekim yaparak satabiliyorsunz. Yapmanız gereken Brave Browser uygulamasına telefon veya bilgisayarınıza indirerek kullanmaya başlamak.

Bu uygulamanın amacı kullanıcılarına para kazandırma. Aynı google veya yandex gibi merka ettiğiniz her şeti arayabileceğiniz bir tarayıcı ve çıkan reklamlara tıklayarak para kazanıyorsunuz.

Detayları bu yazımda inceledim buyrun: Brave Tarayıcı ile BAT Kazan 2022 Güncel

Sarutobi Oyunu İle Bitcoin kazanma

Sarutobi, bilgisayar veya telefondan oynayabileceğiniz harika bir oyun. Bu oyunla havada asılı olan bitcoinleri toplayarak biriktiriyorsunuz. Ayrıca acayip hırs yaparak oynayacağınız bir oyun bundan eminim.

Oyunda bir maymun var ve bu maymun havaya mancınıkla fırlatılıyor. Maymun havadayken muzlar ve bitcoinler topluyorsunuz. Muzlar daha çok yol almanızı sağlıyor. Bitcoinler ise biriktirebiliyor veya maymuna harcayarak daha güçlü maymun elde edebiliyorsunuz. Böylece bitcoin toplama şansınızda artıyor.

bitcoin kazandıran mobil oyunlar

bitcoin kazandıran mobil oyunlar

Detaylar bu yazımda: Bitcoin Kazandıran Mobil Oyunlar 2022

Freebitco in sitesi ile bitcoin kazanma

Freebitcoin sitesi ile bitcoin kazanmak oldukça basit ve kullanışlı. Bu siteye yeni bir mail ile üye olup saat başı ekranda olan çarkı çevirdiğiniz zaman çeşitli miktarlarda bitcoin kazanma şansınız oluyor. Bitcoin Oyunu işte tam buna deniyor. Eğer eşinizi dostunuzu veya arkadaşlarınızı da bu oyuna davet eder ve kendi referans kodunuzu verirseniz onların kazançlarından sizde yüzdelik paylar alıyorsunuz.

Airdroplara ve Çekilişlere Katılarak Bitcoin Kazanma

Bitcoin kazanmak istiyor fakat twitter kullanmıyorsanız yanlış yapıyorsunuz. Hemen kendinize bir twitter hesabı açın ve kripto para analizleri yapan hesapların düzenlediği çekilişlere katılın. Bu çekilişlerin size çıkma olasığılığı oldukça yüksek. Twitterda arama yerine ” #çekiliş btc ” yazarsanız yeni hesapların düzenlediği çekilişleri görürsünüz. Bu çekilişlere katılarak para kazanma şansınızı arttırırsınız.

Yine twitter arama yerine #airdrop yazarsanız coin şirketlerinin yeni kullanıcılarına hediye ettiği coinleri görebilir ve sizlerde yeni mail kullanarak kayıt olup bu kazançlardan elde edebilirsiniz. Kripto para airdroplarını paylaşan oldukça fazla sayfa veya hesap mevcut. Bu hesapları takibe alarak kazandırması en olası airdroplara katılabilir ve şansınızı arttırabilirsiniz.

Bitcoin kazanmanın bir çok yolu var ve bunu sıkı araştırmalar ile bulabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere en etkili bitcoin oyunu cevaplarını verdik. Sorularınız veya merak ettikleriniz olursa yorumlarda sormayı unutmayınız..

Diğer yazılarım: 

SANAL PARADAN NASIL PARA KAZANILIR 2022

Tükçe Para Kazandıran Siteler GÜNCEL 2022

Bitcoin Kazandıran Mobil Oyunlar 2022

Etiketler:

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general