BitTorrent Coin Yorum ve Geleceği ( BTT GÜNCEL)

Selamlar değerli okuyucularımız, bu yazımızda sizlere BitTorrent coin yorum ve geleceği hakkında ki tahminleri detaylarıyla ele alacağız.

Çoğumuzun Justin Sun’un açıklamalarından tanıdığımız Bittorrent Tron ağına katılmasıyla iyice ünlü oldu ve tüm kripto para camiasında adından söz ettirdi.

Bittorrent dosyaların ( müzik, film ) gibi telif haklarıyla korunan her şeyin birden fazla bilgisayara anında indirilmesini amaçlıyor. Zaten Torrent adını bilenleriniz vardır. Bu da o torrentin yaptığı işi yapacak fakat izi sürülemeyecek diyebilirim. Dijitalleşmeye giden bu çağda telif haklarının olması biraz saçma geliyor sanki bu ekibe.

Peki kullanıcılarına ne gibi bir yarar sağlayacak diye soracak olursanız hemen cevaplayalım. Bittorren coin kullanıcılarına hosting ve sanal ağlarda dosya barındırma hizmeti verecek. isteyenler bu ağda bulunan tüm dosyalarının erişimini açık tutabilecek.

Bittorent hakkında bu tür kısa bilgiler vermek sizin için en iyisi çünkü detaylı anlatımlarla kafanız karışacaktır. Peki bu coini değerli yapan nedir. Tabii ki Tron ağına katılmış olması ve arkasında Justin Sun gibi birinin olması diyebiliriz. Bence Justin abimiz gerek twitter gerekse borsalarda bu coinin adını sık telaffuz ederek unutulmasını önleyecektir.

Bittorrent Coin Yorum ve Geleceği

Bu Yazıda Karşılaşacağınız Konular

Bu coin için dünyada ve ülkemizde yapılan yorumları inceledim ve bir çok kaynaktan gelecek tahminleri aldım. Şimdi hepsini sıralayalım.

Dünyada ki Wallet Investor yani uzun dönem yatırımcıları Bittorrent hakkında 3 tahminde bulunuyor bunlar;

a) Bir grup yatırımcı coinde düşüşler olacağını ve zamanla 0.000129$ a kadar gerileyebileceğini söylüyor.

b) Diğer grup ise ilerleyen zamanda yapılacak geliştirmeler ile daha çok kullanıcıya ulaşacak olan bittorrent fiyatı katlanacak ve 0.000743$ a kadar yükseleceğini söylüyorlar.

Bittorrent 2020 Fiyat Tahminleri

Kullanıcıların zamanlarının değeri gün geçtikçe artıyor ve bir dosyayı indirmek için saatler hatta günlerce beklemek istemiyorlar. İşte bu gibi sorunlara çare olacağı düşünülen BTT indirme sürelerini çok kısaltarak daha fazla kişiye ulaşacak ve 2020 yılının 2. yarısında büyük atılım yapabileceği konuşuluyor.

Çünkü 2020 yılının 2. yarısında Bittorrent alt yapısında önemli değişikliklere gidilecek ve BittorrentSpeed alt yapısına kavuşturulacak. Hızı oldukça fazla artacak olan bu coinin yatırımcılarının 2020 yıl sonu tahmini ise 0.00164$ olduğu belirtiliyor. Peki bu fiyatları nasıl görecek ne gibi gelişmeler bizi bekliyor onları da inceleyelim.

Önemli: Bittorrent için oldukça fazla şey yazılıp çizilmiş size önemli haberlerini buradan yazıyorum merak edenler için işe yarayabilir.

Bittorent coin yorum ile ilgili çeşitli forum yazışmalarında 2020 Yılında Netflix, Amazon prime, büyük sosyal medya ve eğlence kuruluşları Bittorrent coin ile anlaşmaya varabilir deniyor. Özellikle Spotify gibi milyonlarca kullanıcısı olan bir şirketle anlaşabilecekleri de söylenenler arasında. Bu tür anlaşmalar olursa kullanım alanı artacak ve fiyatı da 0.00164$ seviyelerine çıkabileceği söyleniyor.

2025 Yılı BTT Fiyat Tahmini

BitTorent coin yorum yazımıza devam ederken yine forumlarda ve ünlü sitelerde gördüğüm fiyat tahminlerini belirtmeye devam edelim. 2025 yılı için çok harika güncellemeleri olacağı söyleniyor ve özellikle güvenlik alanında yapılacak geliştirmeler büyük şirketler ile anlaşma yapmasını kolaylaştırabilir. Büyük şirketler ile anlaşma yapılırsa kullanım alanı artar ve buda fiyata etki eder deniliyor. Dünyada ki genel görüş 2025 yılı için 0.0045$ olacağı yönünde.

BitTorent Coin Yorum kısmında ufak bir bilgi vereyim. Eğer bu coinin güncel yatırımcısı olacak ve uzun dönem elinizde tutacaksanız kesinlikle haberleri takip etmelisiniz. Unutmayın kripto para sektörüne genel olarak haberler yön verir iyi veya kötü haber farketmeksizin.

Coinmarketcall sitesi sizler için bulunmaz nimet. İstediğiniz coinin haber akışını ve tarihlerini takip edebiliyorsunuz. Mail adresinizle kayıt olursanız hangi coinin haberlerini görmek istiyorsanız size mail gönderiyor. Böylece beklenen büyük anlaşmalar, meetingler gibi önemli konulardan kolayca haberdar oluyorsunuz.

Bittorent Coin yorum yazım devam ederken birde piyasada ki coin adedine ve toplam market hacmine bir göz atalım.

 

BitTorent Coin Adedi ve Market Hacmi

Bu coinin en çok düşündüren yanı ise tabi ki coin saysının fazla olmasıdır. Biliyorsunuz ki bir coinden piyasade ne kadar fazla olursa değer kazanması o kadar zor oluyor. İşte benimde aklımı karıştıran da bu coin adedinin fazlalığı.

Dolaşımda ki BTT Adedi : 220 Milyar Adet
Toplam BTT Coin Adedi : 990 Milyar Adet
Şuan ki Adet Fiyatı : 0.000272$

Toplam Market Hacmi ise 57 Milyon Dolar.

28 Mayıs 2019 Yılında tarihi zirvesini yapmış ve 0.00174$’ı görmüştür.

Bu istatistikleri Coinmarketcap sitesinden alıyorum ve sizlerde bu siteyi aktif kullanarak yatırım yapacağınız para için az ama çok etkili bilgileri edinebilirsiniz.

Size alacağınız coini önceden araştırmanız için site tavsiyelerim Twitter, Tradingview, investing ve reddit olacaktır. En güncel ve son dakika haberler için kullanabilirsiniz. Özellikle BitTorrent coin yorum için İnvesting ve Reddit bulunmaz nimet.

Bu sitelerin Türkçe dil desteği bulunmakta ve sizin gibi aynı coine yatırım yapmış arkadaşlar ile birebir konuşma fırsatınız oluyor.

Bu yazdıklarım tamamen araştırmalarıma dayalıdır. Kesinlikle tavsiye içermez bu yüzden sizlerde detaylı araştırmalarınızı yaparak yatırım türünüze karar vermeniz gerekmektedir.

DİĞER YAZILARIM:

Bitay Nedir? Bitay Teknoloji Detayları 2022

CryptoRobo Nedir ?

Bitcoin Nasıl Kasılır?

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general