BLOCK Coin Sahibi Kim? Kurucusu ve Hangi Ülkenin?

BLOCK Coin Sahibi Kim? Kurucusu ve Hangi Ülkenin? sorularını yanıtladığımız yazımızda BLOCK coin nedir sorusunun yanıtını da verdik.

BLOCK Coin Blockasset taraftarlarla sporcuları bir araya getiren sporcular tarafından doğrulanmış olan bir NFT platformu ve ekosistemi. Gerçek dünyadaki NFT hizmeti ve topluluk yönetiminin yanı sıra özel sporcu içeriğinden yararlanan Blockasset hem sporcular nezdinde hem de taraftarların cephesinde g oto platform yaratıyor. Blockasset, sporcu oyunu platformunun kuruculuğunda yer alan kuruluşlar şunlardır; SOLANA VENTURES, DAO MAKER, animoca BRANDS, Ratio, W, Ludis Capital’den oluşmaktadır. İSPANYA Solana şehrinde ilk defa piyasaya sürülen Block Coin bir İspanyol kripto para birimidir.

BLOCK Coin Sahibi Kim?

Block Coin kurucu firmaları: SOLANA VENTURES, DAO MAKER, animoca Brands, Ratio, W, LUDIS CAPITAL’den oluşmaktadır. Finansal destekçilerini oluşturan firmalar, lomob Technology Services ve AID:Tech oluştururken bu firmalardan 1.25 milyon dolarlık ön yatırım almıştır.

BLOCK Coin Hangi Ülkenin?

Block Coin İspanya’nın Solana şehrinden piyasaya sürülen bir İspanyol kripto parasıdır.

BLOCK Coin Arzı Ne Kadar?

DAOMaker platformunda ön satışlarda bugüne kadar 105 bin dolar toplanmış durumda. Toplam arzı 350 milyon adete ulaşan Block tokennin kilit açılımları 47 boyunca sürüp yatırımcıyı ani düşüşlerden koruyabilecek.

block coin kurucusu

block coin kurucusu

BLOCK Coin Nedir?

Blockasset sporcu oyunu ve ekosistemini bağlayan yerel kripto para birimine Block Coin denir. Oyun gereği, Block token sahibi oyuncular bulundukları Blockasset ekosistemini yöneterek, proje iyileştirmek üzere teklif sunabilecekler. Aynı zamanda sporcu içeriği ve NFT imzaları hakkında teklif sunup oy kullanma hakkına sahip olabilecekler. Blockasset oyun esnasında düşük işlem ücretleri ve hızı ile NFT dünyasının spor tutkunu oyuncuları için bulunmaz bir deneyim sunar. Block token platformun resmi ödeme tokeni olarak kabul görürken işlem ücretlerinde %10 indirim sağlar.

Blockasset platformunun temelde dört ana işlevi vardır. Bunlar sırasıyla şöyle dile getirilebilir.

NFT PAZAR YERİ: Dünyaca ünlü spor markaları ve organizasyonları için geliştirilmiş özel atlet NFT Pazar alanı olmakla beraber Blockasset ekosistem merkezidir.

NFT LAUNCHPAD: Blockasset platformunun öden gelen sporcular adına NFT ön satış özelliğidir.

Block Token: Blockasset platformunun native tokeni olan Block token sayesinde kullanıcılar işlemlerden indirim kazanabilirler. Aynı zamanda özel NFT’lere erken erişim imkanı sağlarken platformun yönetimine destek olabilecekler.

NFT GAMING SUITE: Ünlü sporcuların katılımlarıyla hayranlarına oyun oynayarak para kazanabilecekleri PlaytoEarn oyunlarını yayınlayabilecekleri bir alt platformdur.

Yukarıda Blockasset platformunun dört ana işlevinin görevlerinden bahsettik. Şimdi, Block token kullanım alanlarını açıklayalım.

NFT FARMING: Blockasset oyunu kullanıcıları Block tokeni stake edip NFT bilet kazancı sağlayabiliyorlar.

YÖNETİŞİM: Block token sahibi olan kullanıcılar proje iyileştirmede teklif sunup oy kullanma hakkına sahip olabilecekler. Buna ek olarak hangi sporcunun NFT’sinin satışa sunulacağı ile ilgili kararlarda söz sahibi olabilecekler.

BLOCKASSET GAMING: Block token gelecekte PlaytoEarn oyunlarının ana tokeni haline gelecek.

MARKET: Block token ile yapılan alışverişlerde kullanıcılar indirim kazanabilirken, alışverişin belli bir kısmı sistem tarafından yakılacak.

BLOCK Coin Geleceği?

Block Coin geleceği bölümünde ise yatırımlarımız hakkında dikkat etmemiz gerek konulara değineceğim. Kripto para piyasalarında kralın hala BİTCOİN olduğunu biliyoruz. Bunun için yatırımlarımızı her zaman bitcoinin yönüne göre belirlemeliyiz. Düşüş (ayı) piyasası veya yükseliş (boğa) piyasalarını iyi analiz etmemiz gerekmektedir.

Yükseliş dönemlerinin 3 yılda bir geldiğini düşünürsek alımlarımızı ayı piyasalarının durulma dönemlerinde yapmamız bizim için daha iyi olacaktır. Bu yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermeyip kendi fikir ve düşüncelerimdir.

Yatırım yaptığınız coinleri takip etmek için bir kaç uygulama önermek isterim.

İnvesting: Canlı sohber odaları olan harika bir uygulama. Sizinle birlikte aynı hisseye yatırım yapmış kişiler ile anlık konuşup fikir alış verişi yapabiliyorsunuz..

TradingWiev: Bu uygulamada grafik çizim denemeleri yapabilir, yatırım yaptığınız hisse veya coinlerin uzman analizciler tarafından hazırlanan grafiklerini inceleyebilirsiniz. Özellikle bu analizlere yorumlar yaparak sorular sorabilirsiniz..

BLOCK Coin Sahibi Kim? Kurucusu ve Block coin Hangi Ülkenin? sorularını yanıtladığımız yazımızın da sonuna geldim. Sormak istedikleriniz varsa yorumlarda sorabilirsiniz..

DİĞER YAZILARIM:

ATLAS Coin Sahibi Kim? Kucusu ve Hangi Ülkenin?

MATIC Coin sahibi kim? Kurucusu ve Hangi ülkenin?

En İyi Mobil Madencilik Uygulamaları 2022

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general