Brave Tarayıcı ile BAT Kazan 2022 Güncel

Brave tarayıcı ile Bat kazan konusu hakkında oldukça fazla soru geliyor.  Bu yazımızda sizlerle bu tarayıcıyı kullanarak nasıl Bat Token kazanacaksınız ondan bahsedeceğim.

Öncelikle Telefonunuza veya bilgisayarınıza Brave Browser’ı kurun. Daha sonra uygulamaya girin.

  1. Ekranın sağ üstünde üç noktaya tıklayın, yani ayarları açın.
  2. Brave Rewards Yani Brave Kazançlarını açın. Aşağıda resimde verdim.
  3. Yine aynı yerde Otomatik Katkı bölümü var ve hemen kapatın. Otomatik katkı olursa coinleriniz başkarına hediye olarak gider.
  4. Daha sonra ayarlar kısmında biraz gezinin bakın uygulamayı tanıyın.
  5. Yine ayarlar bölümünde saat başı reklam kısmı var. Burada saatte size ne kadar reklam gösterileceği yazıyor. Ben 10 olarak ayarladım saatte 10 reklma gösteriyor. Bu da şuan 0,25$ yapmakta.
  6. Bu uygulamayı kullandıkça size ekstra BAT coinler gönderiyor ve kazancınızı arttırmayı hedefliyor.
  7. Bat coin şuan 1.25$ dan işlem görüyor.

 

brave bat kazan

brave bat kazan

Evdeki bilgisayar, tablet ve telefonlara ayrı ayrı kurarsanız kazancınız artacaktır. Farklı cihazlara kurduğunuz Brave tarayıcıların mailleri farklı olmalı buna dikkat edin.

BAT Kazanma

Makalede ki Konular

BAT Kazanma işlemleriniz devam ederken yeterli sayıya ulaşan coinlerinizi, bat satışı olan borsalara çekerek hemen satabilir veya yatırım olarak kullanabilirsiniz.

Bat coin Binace borsasında mevcut ve alım satımı açık.

Kazandığınız BAT coinleri Görmek için; Sağ yukardaki Üçgene tıklayın, açılan sekmede ayarlara tıklayın. Yine açılan sekmede DETAYLAR bölümüne tıklayarak kazandığınız BAT coinlerini görebilirsiniz.

Para kazandıran reklamlar genelde yeni sekme açtığınızda karşınıza gelir ve oraya tıklayarak sayfada bir kaç saniye gezindikten sonra hesabınıza kazanç yansır. Gündelik hayatta farkında olmadan kullanmak bile güzel kazançlar sağlıyor. Özellikle telefondan kullanınca.
Brave Tarayıcı oldukça kullanışlı ve güvenli olduğunu belirtiyor. Kendi içinde VPN özelliğini de barındırmakta.

Yalnız deyimlerime göre Google gibi akıllı bir yapay zekaya sahip değil. Herhangi bir konu araştırmamda önme ingilizce kaynakları getiriyor. Ancak bir kaç aramadan sonra istediğim cevaba ulaşıyorum.

Sizlerde kullandıkça alışacak ve ufak ufak da olsa para kazanmanın damlaya damlaya sermaye biriktirmenin tadına varacaksınız.

Brave Browser ile Bat Kazan konumuzun da sonuna geldim. Sormak veya eklemek istediğiniz bir konu varsa yorumlarda buluşalım.

Diğer Yazılarım:

Tükçe Para Kazandıran Siteler GÜNCEL 2022

Bitcoin Kazandıran Mobil Oyunlar 2022

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general