CEEK Coin Hangi Borsalarda Satılıyor?

Merhabalar, Ceek coin hangi borsalarda satılıyor yazımızda listelenmesi muhtemel borsalara da yer verdik. Ceek coin yatırımcıların taze kan aradığı, taze yatırımcılar aradığı bir dönemden geçiyoruz. Yazımızın başında hemen ceek satılan borsaları verelim, ardından muhtemel listelenecek borsalardan bahsedelim.

Ceek Satılan Borsalar

Ceek coinin hacimsiz ve az üyeli borsalarda satılmasına rağmen oldukça iyi bir ivme yakaladı ve yatırımcılarını genel anlamı ile mutlu etti.

  1. Gate.io
  2. lBank
  3. Bancor Network
  4. Mexc
  5. PancakeSwap gibi borsalardan ceek coin alabilirsiniz.Bu borsalarda 7/24 Alım satım ve çekim / gönderim işlemleri yapılabiliyor.

CEEK Coin Hangi Borsaya Girecek?

Coinimiz yeni hacimli borsalarda listelenmesi neredeyse an meselesi olarak görüyorum. Bu düşünceler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir kendi fikirlerimdir.

Benim gibi düşük hacimli borsalarda hesap açmaya üşenen binlerce kişi var, bunların coğunun ceek almak için binance gibi hacimli borsalarda listelenmesini beklediğini düşünüyorum.

Btc trendinin yükselişe döndüğü bir piyasada büyük borsa haberlerinin peş peşe geleceğini düşünüyorum. Boğa sezonunu orta seviye borsalarda geçirmek istemeyecek bir ekibe yöneticiye sahip bir proje.

1 milyar adede sahip ceek, coin sayısının şeffaf olması ile de güven veriyor. 1 milyar adet ile eminim hacimli borsalarda fiyatını katlayacaktır. Şaun 140. sırada yer alan CEEK yeni borsa listelemeleri ile 10 ile 25 dolarları rahatlıkla göreceğini düşünüyorum.

Bu fiyatlanmayı yapacak en önemli etken tabii ki piyasanın yönü. Yön yukarı olursa markette ki her coin yürür fakat bazı seçilmişler aralarından sıyrılır. Dikkatleri üzerine toplayacak seviyede fiyatını katlar.

Ceek hangi borsaya girecek ve ceek satılan borsalar konumuzun da sonuna geldik.  Konu hakkında sorularınız olursa mutlaka yorumlarda buluşalım.

Ceek Coin geleceği ile ilgili detaylı yazımı okumak için:

CEEK VR Coin Yorum ve Geleceği ?

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general