CEEK Coin Sahibi Kim? Kurucusu ve Hangi ülkenin? 

CEEK Coin Sahibi Kim? Kurucusu ve Hangi ülkenin? Yazımızda CEEK Nedir? Ne işe yarar gibi soruların yanıtlarını verdik.

Ceek VR projesinin mucidi, kurucusu ve CEO ‘su Gana asıllı olan 16 yaşından sonra Amerika Birleşik Devletleri’nde eğitim alan MARY SPIO dur. Spio aslında mesleği gereği ve geçmişten gelen ilgi alanı sebebiyle derin uzay mühendisi olmuştur.

CEEK Coin Sahibi Kim?

CEEK VR projesinin fikrinin çıkış noktası, bugün yönetiminde olan CEO’su temelde derin uzay mühendisi olan, uluslararası firmalara içerik ve teknolojik fikirler kazandıran Gana asıllı Amerikan bilim insanı MARY SPIO dur.

CEEK Coin Hangi Ülkenin?

Küresel Amerikan firmalarıyla çalışmış olan Gana asıllı Amerikan bilim insanı MARY SPIO geliştirmiş olduğu CEEK COIN kripto parasını Amerika’dan piyasaya sürdüğü için CEEK COIN bir Amerikan kripto parasıdır.

ceek coin grafik

ceek coin grafik

Fakat derin uzay mühendisliğinin yanı sıra teknoloji alanındaki yenilikçi adımlarıyla da ABD topraklarından başlayarak ses getirmiştir. Uzay mühendisliğinin yanı sıra Spio geçmişte Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetlerinde de görev almıştır. Kariyer geçmişini incelediğimiz zaman MARY SPIO’nun ABD’de kurulmuş olan uluslararası firmalara içerikler ve teknolojiler geliştirdiğine şahit oluyoruz. Mary Spio’nun içerikler ve teknolojiler geliştirdiği ABD de kurulup uluslararası çalışmalar yapan firmalara örnekler verecek olursak başta UNIVERSAL MUSIC, MICROSOFT XBOX, sonrasında Miami Çocuk Hastanesi, LUCAS FILMS, BOEING firmaları gelmektedir.

Bugün Mary Spio 2018 de kurduğu CEEK VR’nin CEO ‘su olarak görev yapıyor. Ceek Vr ABD de kurulmuş ve halen geliştirilen bir metaverse projesidir. Reklamları tüm dünya genelinde devam ederken, reklamlar sayesinde tüm dünyada etkin olması amaçlanmaktadır.

CEEK Coin Nedir?

Bugüne kadar birçok kripto para birimi oluşturulmuştur. 2018 senesinde Mary Spio tarafından oluşturulup piyasaya sürülen CEEK COIN o gün bugündür piyasalarda işlem görmektedir. Kasım 2021 senesine kadar 0.25 kuruşlarda dolaşan fiyatıyla metaverse ve projenin açıklanması ile bugün 10 TL seviyelerinde işlem gördüğünü söyleyebiliriz. Eğer proje devam ederse ve BTC de yeni zirvelere ulaşırsa CEEK VR de artış görmemiz mümkündür. CEEK VR diğer kripto paralardan bir özelliğiyle ayrılır. Diğer kripto paralara göre farkı CEEK VR bir metaverse projesinin içine dahil edilmesidir. Peki metaverse projesi nedir?

Metaverse, videolu konferans, konser ve oyun gibi para birimleri üzerinde sanal gerçeklik, canlı yayın ve benzeri birbirinden ayrı teknolojilerin topluca bir araya getirdikleri sanal dünya olmaktadır. Böyle bir sanal dünya da ise CEEK VR konser alanında yer alan bir kripto para birimidir. Sonuç olarak CEEK VR, bulunmakta olduğu sanal dünyada anlaşma yaptığı sanatçıların konserleri ile hayranlarını buluşturan bir proje olarak söyleyebiliriz. CEEK VR’nin yakın zaman içerisinde anlaşma sağladığı sanatçılar sırasıyla şunlardır: STING, NEYO, U2, KATY PERRY, LADY GAGA. Anlaşma sağladığı sanatçıları sıraladık. Şimdi iş ortaklığı sağlamış olduğu uluslararası firmalara gelecek olursak: UNIVERSAL, APPLE, T-MOBIL dır.

CEEK Coin Arzı Ne Kadar?

Ceek Coin arzın ı incelediğimiz zaman; dolaşımdaki arazın oranının %75 olduğunu ve ekibin elindeki coin miktarının 25 olduğunu görüyoruz. Bu durumda piyasada dolaşan arzın 744,176,729 olduğunu gözlemlerken toplam arzın miktarı 1.000.000.000 milyonken maksimum arzın ise 1.000.000.000 milyon Ceek olduğu görülür.

DİĞER YAZILARIM:

AVAX Coin Sahibi Kim? Kurucusu ve Hangi ülkenin?

En İyi Mobil Madencilik Uygulamaları 2022

Kripto Para Kazanma Taktikleri 2022 GÜNCEL

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general