CEEK VR Coin Yorum ve Geleceği ?

Son Dönemlerin en popüler coini olan Ceek Coin yorum, geleceği ve haberleri hakkında detaylı bir araştırma yazısı hazırladık. Keyifli okumalar dilerim..

Ceek Coin sanatçıları, aletleri ve sanatçıların hayranlarını bir araya getirmeyi amaç edinmiş bir projedir. Bu projenin coini de CEEK VR.

Ceek coin metaverse evrenine yeni bir soluk getirmiş ve 2022 yılının Ocak ayındayız şuan tüm kripto para camiası CEEK konuşuyor. Üstelik büyük borsalarda listelenmemesine rağmen harika bir topluluk oluşturdu desek yeri. Ceek coin sanatçıları, sanat eserlerini, aletlerini hayranları ile dijital ortamda buluşturmayı planlıyor. Yapılacak alışverişler, destekler, bağışların hepsi bu proje sayesinde hızlı ve zaman kaybetmeden dijital ortamda yapılabilecek.

Ceek coin aynı zamanda sanal gerçeklik gözlükleri olan PATENTLİ Sanal VR gözlük setine de sahip. Bu gözlükler hali hazırda satılmakta. Dünyanın en ünlü sanatçıları CEEK projesine destek mesajlarıa tarak projenin popülerliğini daha da arttırıyor. Bu proje sayesinde sanatçıların konserlerine söyleşilerine 3D sanal gerçeklik gözlükleri (VR)’ler kullanarak katılım sağlanabilecek.

Ceek Coin Yorum

Ceek Coin yorum konusunda aslında yazılacak çok şey var. Bu yazacaklarımı fazla dağıtmadan yazmaya çalışacağım. Ceek çok hızlı bir şekilde büyüdü. Bunun en etkili sebeplerinin; Sanat camiasına hitap etmesi, metaverse rüzgarını arkasına alması diyebiliriz. Sanat dünyası dünyaya hitap ettiği için en ünlü sanatçıların bir iki Tweet atması dünya çapında ünlü olmasına yetti de arttı bile.

CoinMarketCap verilerini incelediğimiz zaman 2018’den günümüze piyasada olan bir proje olduğunu görüyoruz. Kasım 2021 yılına kadar 0.25 kuruşlarda dolaşan fiyatı metaverse ve projenin açıklanması ile şuan 10 TL seviyelerinden işlem görüyor.  Grafiği aşağıya ekledim. Şuan büyük borsalarda listelenmiş değil. Eğer projeyi bozmazlarsa ve BTC yeni zirveler yaparsa CEEK VR de yükselişler görmemiz mümkün.

Star Atlas coini vardı, inanılmaz ünlenmiş, güzel yatırımlar toplamıştı. En son çıkardıkları oyun hayal kırıklığı yaratınca yatırımcılarını üzdü ve güven kaybına neden oldu. Umarım CEEK’te işler yolunda gider ve yatırımcılarını üzmez.

CEEK Coin Grafik

CEEK Coin grafik

CEEK Coin grafik

Ceek Coin grafiğine baktığımız zaman 2018’den 2021 10. aya kadar fiyat yerlerde sürünmüş. Yaklaşık 2 ay içinde 14 TL civarını görmüş ve kar satışları ile düzeltme yapıyor. Şuan 9 TL seviyesinden işlem görmekte. Bu veriler CoinMarketCap sitesinden alınmıştır.

Coin arzını incelediğimiz zaman coinlerin %75’i dolaşımda, kalan %25 ise ekibin elinde.

Dolaşan Arz: 744.176.729
 Toplam Arz: 1.000.000.000
Maks Arz: 1.000.000.000 CEEK

CEEK Coin Sahibi Kim?

CEEK kurucusu ve Yöneticisi Mary Spio

CEEK kurucusu ve Yöneticisi Mary Spio

Proje sahibini incelediğimiz zaman tam bir dahi diyebiliriz. CEEK VR projesinin mucidi, kurucusu ve CEO’su Mary Spio. Gana asıllı Mary Spio, 16 yaşından sonra Amerika Birleşik Devleri’nde eğitim aldı. Spio’nun asıl ilgi alanı ve mesleği derin uzay mühendisi olmakla birlikte tam bir teknoloji yenilikçisi. ABD Hava Kuvvetleri’nde de görev yapmış.
Kariyer olarak, Boeing, Lucas Films, Universal Music, Miami Çocuk Hastanesi ve Microsoft Xbox gibi küresel devler için içerik ve teknolojiler geliştirdi. Bugün ise CEEK VR’ı kurdu ve yöneticiliğini yapıyor.

Ceek VR Coin Hangi Ülkenin?

Ceek VR ABD’de kurulmuş ve geliştirilmesi devam eden metaverse projesidir. Merkezi ABD’de olup reklam çalışmaları için hemen hemen her ülkede faliyet göstermeye başlamış durumda. Projenin tüm dünyaya etkin olarak yayılma çalışmaları devam etmekte.

Ceek VR Haberleri

Bu vereceğim siteler sadece bu yatırımınız için değil diğer tüm yatırımlarınız için geçerli. Bu sitelerle coinlerinizi, yatırımlarınızı yakından takip edebileceksiniz.

İnvesting sitesi ile satın aldığınız coinlerin sohbet odalarına katılarak Türk ve yabancı yatırımcılar ile fikir alışverişi yapabilir son gelişmeleri öğrenebilirsiniz.

Coinmarketcal sitesi ile aldığınız coinlerin yaklaşan etkinlik ve haberleri var mı göz atabilirsiniz. Biliyorsunuz piyasada haber her zaman fiyatlar.

Tradingwiev sitesi ile coinleriniz veya altın dolar gibi yatırımlarınız için en son çizilen grafikleri görebilir, analiste sorular sorabilirsiniz. Böylece destek dirençleri belirleyebilir ve yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.

Twitter ile sıcak haber akışlarına ulaşabilirsiniz. Arama bölümüne #ceek yazdığınız zaman son çizilen grafikler ve haberlere ulaşabilirsiniz.

CEEK Coin Hangi Borsalardan alınır?

Ceek coin yorum yazımıza devam ederken en can alıcı kısma geldiğimizi söyleyebilirim. Coinimiz şuan hacmi düşük kullanıcısı diğer borsalara göre az olan borsalarda satılmakta. Kendimden örnek vermem gerekirse Gate io borsasından hesap açmaya üşendiğim için CEEK almadım 🙂 Eğer binance gibi bitfinex gibi borsalarda olsaydı kesin alırdım diye düşünüyorum.

Kendi fikrimce bitcoinin bozmadığı ve yükseldiği bir piyasada Binance gibi bir borsa listelemesi haberi gelirse yeni bir yükseliş dalgası başlatır. Hacim ve yatırımcı artar.

Ceek Coin Hangi Borsaya Girecek?

Şaun CEEK alabileceğiniz Borsalar:

  1. Gate.io
  2. lBank
  3. Bancor Network
  4. Mexc
  5. PancakeSwap

Ceek Coin yorum, haberler ve geleceği hakkında ele aldığımız yazımızı burada bitiriyorum. Umarım her şey gönlümüzce olur ve grafiklerimizde daha güzel mumlar görürüz..

Sorularınız olursa yorumlarda buluşalım..

DİĞER YAZILARIM:

FTM Coin Yorum ve Geleceği – GÜNCEL

Paradotor Twitter – Paradotor Ne Demek?

En Büyük 10 Sanal Para Borsası 2022

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general