CHR Coin Sahibi Kim? Hangi Ülkenin?

Chr Coin sahibi kim? Kurucusu ve hangi ülkenin? yazımızda Chromia coin nedir? ve nerelerde kullanılır konularına da detaylarıyla yer verdik.

CHR Coin Sahibi Kim?

CHR Coin kurucuları arasında Or Perelman, Henrik Hijelte, Alex Mizrahi bulunmaktadır. Bu ortakların yani sıra merkezi İsveç olup bir Amerikan şirketi olan CHROMAWAY CHR coin finansal destekçi ve kurucu şirketi olarak karşımıza çıkmaktadır.

CHR Coin Hangi Ülkenin?

CHR coin açılımı Chromia coin olan İsviçre kaynaklı Amerikan kripto para birimidir. Amerika’nın önde gelen şirketlerinden CHROMAWAY tarafından piyasaya sürülmüştür. 2018 senesinden bu yana yoğun bir şekilde büyüme sergileyen CHR coin Amerikan kripto para birimleri arasında gelecek vaat eden bir kripto para birimidir.

Merkezi İsveç fakat bir Amerikan şirketi CHROMAWAY tarafından tasarlanan açılımı CHROMIA olan CHR coin’nin kurucuları arasında Or Perelman, Henrik Hijelte, Alex Mizrahi bulunmaktadır. Kurucular arasında bulunan üç isimin de BTC ve ETH’ nin çıkış yıllarına kadar kripto para tecrübelerinin olması insanların dikkatlerini üzerlerine çekmektedir. Genel anlamda, CHROMIA (CHR) açık kaynaklı bir kamu blok zinciridir. BSC yani Binance Smart Chain ve bir diğer ölçeklendirme yöntemi olan ETH diğer bir değişle Ethereum bulunmaktadır. Her iki ölçeklendirme yöntemi, dApp’lerin geliştirilmesi ve ücret yapılarının özelleştirilmesi adına yeni nesil merkezi olmayan uygulamaların oluşumuna imkân tanır.

chr coin sahibi kim

chr coin sahibi kim

CHR Coin Nedir?

Chromia açık kaynaklı bir blok zinciri iken Chromia diğer bir değişle CHR coin bu blok zincirine bağlı kripto para birimidir. Ölçeklendirme olarak, iki tür yöntem kullanır. Bunlar; Binance Smart Chain ve Ethereum olarak geçer. Ayrıca günümüzde piyasalarda yaygın olarak kullanılan merkezi bulunmayan uygulamalardan dApp uygulaması gibi uygulamaların gelişimine katkı sağlamayı amaçlar. Chromia Coin projesini geliştirmek için yola çıkmış olan üç kişilik bir ekiple iş başına geçen CHROMAWAY firması sonradan NFT standartlarına yönelik çalışmalar sürdürmüşlerdir. Sistemin güvenliğini sağlamak amacıyla, Chromia üzerinde çalışan her uygulamanın aynı anda merkezi blok zinciri üzerine yerleşmiş olan kendi yan zincirlerinde de çalışmasıyla güvenliği destekleyici özellik taşır.

CHR Coin Arzı Ne Kadar?

CHR Coin piyasada dolaşan arzı: 567. 369. 439. 000 CHR coin

Maksimum arzı: 1.000.000.000 TL

Toplam arzı: 471.970.667 TL

Chromia değerinin artış miktarı: %3,78 CHR

Yukarıdaki verilen 25.01.2022 son verileri olup linki sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

Chromia (CHR) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri | CoinMarketCap

 

Chr Coin sahibi kim? Kurucusu ve hangi ülkenin? yazımızda Chromia coin nedir? ve nerelerde kullanılır konularına da detaylarıyla yer verdiğim yazımında sonuna geldim. Sormak istedikleriniz varsa yorumlarda sorabilirsiniz..

DİĞER YAZILARIM:

Üye Olunca Para Veren Siteler 2022

Yatırım Yapmadan Para Kazandıran Oyunlar 2022

Kripto Para Kazandıran Uygulamalar 2022

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general