Chromia (CHR) Coin Yorum ve Geleceği?

Chromia (CHR) Coin yorum, geleceği hakkında detaylar ve coin adetlerini ele aldığımız yazımızda CHR Coin nedir? Chr Coin Nereden alınır gibi sorulara da yanıt verdik.

Chromia genel olarak merkezi olmayan uygulamaları desteklemesiyle bilinen bir tokendir. Merkezi olmayan uygulamalara oyunlar, kurumsal geliştiriciler gibi birçok konu girmektedir. Ademi merkeziyetçilikten sıyrılmış olan tüm uygulamaları desteklediği için Chromia (CHR) yorumları özellikle geliştiriciler bazında çok olumlu bir şekilde karşımıza çıkıyor. Chromapolis isimli bir dApp sayesinde özel bir programlama dili kullanmaya izin veren altyapı, diğer uygulamalarla birlikte çalışmayı da destekliyor. Yatay ölçeklendirme teknolojisiyle üretildiği için Chromia her uygulamada benzersiz bir blockchain sağlar. Bu da onu eşsiz bir özelliğe sahip blockchain sağlayıcısı haline getirir. Tüm bu sebeplerden dolayı kripto para uzmanları ve yatırımcılar, coinden bir hayli umutlu görünüyor. Projenin bilinirliğinin artması ile 2022-2023 dönemlerinde ciddi atılımlar yapması olası denilebilir.

Chromia (CHR) Geleceği

Gelecekte neler olabileceğiyle ilgili bilgi, kripto para birimlerinin yapısı gereği imkansızdır; fakat aldığı desteğe, yaptığı anlaşmalara, sunduğu hizmetlere ve vaadlerine bakıldığında Chromia gelecek adına büyük işler yapabileceğini bizlere gösteriyor. Birçok borsada listeleniyor olması ve gün geçtikçe daha fazla borsaya girmesi de coinin popülerliğini arttırabilecek faktörler arasındadır. Tokenin sosyal medya mecralarında da aktif bir şekilde paylaşımlarda bulunuyor. Proje ekibi tüm gelişmeler hakkında kullanıcılarını bilgilendiriyor. Bu sayede oldukça güven verici bir ilerleme kaydediyor. Chromia için uzun vadede gelecek vadeden dijital para projelerinden biridir diyebiliriz.

Chromia (CHR) Nedir?

Chromia, İsveçli bir firma olan Chromaway AB tarafından tasarlanmış açık kaynaklı bir blok zinciridir. Chroma tokeni (CHR), 2019 Mayıs ayında piyasaya sürülmüştür. Chromia blok zincirinin teknolojisi, Chromaway AB tarafından kurumsal müşteriler için sağlanan bir çözüm olan “Postchain” adlı geçmiş bir teknolojiden esinlenerek ortaya çıkarıldı. Ek olarak projenin altyapısı oldukça gelişmiştir. Chromia, Ethereum ve Binance Smart Chain için tamamen bağımsız Katman-1 blok zinciri ve EVM uyumlu Katman-2 geliştirmesidir. Chromia zinciri üstünde çalışan tüm dApp’ler, aynı zamanda kendi blok zincirinde de çalışır. Çok karmaşık gözüken bir işleyiş yapısı bulunmaktadır. Sıralamalara bakıldığında ise dünya üzerindeki en iyi 149’uncu token olduğunu görmekteyiz.

Chromia (CHR) Grafik

Aşağıdaki tabloda son bir yıldaki Chromia (CHR) gelişimini görüntüleyebilirsiniz. Özellikle 2021’in son çeyreğinde olağanüstü bir yükseliş gösterse de yılın sonuna doğru %40 civarlarında bir geri çekilme de yaşamıştır. Chromia’nın ATH’si 1.49 dolarla 20 Kasım 2021’de gerçekleşmiştir. En düşük değerini ise 0.00874 dolar seviyesinde 13 Mart 2020’de görmüştür. Yazım sırasında Chromia 0.7599 dolar seviyesinden el değiştiriyor. Coinin maksimum arzı 1,000,000,000’dır. Şu an dolaşımda yaklaşık 567,369,439.00 CHR vardır. (coinmarketcap)

CHR Coin Yorum

CHR Coin Yorum

 

Chromia Adetleri
Sirkülasyonda 567.369.439 CHR
Toplam 471.970.667 CHR
Maximum Adet 1.000.000.000 CHR

Chromia (CHR) Nereden Alınır?

Chromia popüler borsaların neredeyse tamamında yerini almıştır. Chromia’nın (CHR) alım satıma açık olduğu ticaret platformları şunlardır:

  • Binance
  • KuCoin
  • io
  • Bithumb
  • Huobi Global
  • FTX
  • Poloniex

Chromia (CHR) yorum ve geleceği konusunda ki yazımızın da sonuna geldik. Sormak istediğiniz sorular varsa yorumlarda sorabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIM:

Enjin (ENJ) Coin Yorum ve Geleceği GÜNCEL

Decentraland (MANA) Coin Yorum ve Geleceği

Cardano (ADA) Coin Yorum ve Geleceği

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general