CHZ Coin Yorum ve Geleceği – GÜNCEL

Bu yazımızda CHZ Coin Yorum ve geleceği hakkında detayları ele aldık. Chz Coin Nedir? Ne işe Yarar gibi konulara değindik.

2021’in en bomba kripto para birimlerinden biri ile karşınızdayız. Özellikle ülkemizde oldukça tercih edilen ve güvenilen Chiliz (CHZ) yorumlarına baktığımızda oldukça iç açıcı geri bildirimler görmekteyiz. 2021’de en çok kazandıran kripto para birimlerinden biri olan Chiliz, özellikle 2021’in başında öyle bir çıkış yakaladı ki, mart ayında ilk ATH’sini gerçekleştirirken birçok kripto ticareti uzmanına veya elinde Chiliz tutan herhangi birine büyük kazançlar sağladı. Bir gecede birkaç kat yapma başarısına sahip olan Chiliz, analistlerin ve ticaret uzmanlarının portföylerinde yer almaktadır. Şu sıralar en iyi 75. kripto para birimi konumunda olan Chiliz’in dolaşımdaki arzı %67’dir. Bunlara ek olarak Socios üzerinden Chiliz aracılığıyla birçok spor kulübünün taraftar tokenlerini basması sebebiyle de büyük bir ağa sahiptir ve birçok büyük kulüple sözleşmesi vardır.

Chz Coin Geleceği

Taraftar tokeni olarak birlikte çalışmayı onaylayan ve sözleşme protokolü imzalayan Chiliz’in en büyük gelecek garantisi bu girişimidir diyebiliriz. Birçok analistin gelecekte Chiliz’in çok iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri olacağıyla ilgili yorumları mevcuttur. Aynı zamanda ticaret uzmanlarının birçoğu da bu kripto para birimine gelecek konusunda oldukça güvenmektedir. Herhangi olumsuz yoruma pek de sahip olmayan Chiliz, önümüzdeki yıllarda fiyatına büyük miktarda ekleme yapabilecek potansiyele sahiptir. Ülkemizdeki yerel borsaların neredeyse tamamında işlem görmekte olduğunu ve Galatasaray gibi büyük bir spor kulübüyle taraftar tokeni sözleşmesi olduğunu da ekleyelim. Yazdıklarımızın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir.

Chz coine yatırım yaptıysanız anlık takip etmek için;

Tradingwiev ve investing uygulamalarını sizlere tavsiye ederim. Bu uygulamaları size kısaca tanıtayım.
Tradingwiev sitesinde coin için uzun dönem veya kısa dönem için grafikler bulabilirsiniz. Grafiği çizen analistlere sorular sorabilirsiniz.

İnvesting uygulamasında ise Türk yatırımcılar ile sohbet odalarına katılarak fikir alışverişi yapabilirsiniz. Canlı sohbet odaları mevcut.

Chz Coin Nedir?

Socios.com ağının gücünü aldığı Chiliz taraftar tokenleri platformudur demek en kısa ve en doğru açıklamadır. Ağ üzerinde birçok spor kulübünün taraftar tokenleri basılarak piyasaya sürülmektedir. Kulüpllere çeşitli etkinliklerde ve oylamalarda yer veren, spor ve eğlenceyi tema edinen bir blok zinciri ağıdır. Malta’da 2018 yılında kurulmuş olan şirketin en büyük amacı ise tüm taraftarların birbirleriyle etkileşim kurabildikleri sonsuz taraftar tokeni imkânı sunmaktır. Taraftarlar Socios.com üzerinden Chiliz tokenlerini taraftar tokenleriyle takaz edebiliyor ve bu tokanler sayesinde kulüpleriyle etkileşime girip yönetimde söz sahibi olma ve oy verme gibi etkinliklere katılabiliyorlar. Chiliz (CHZ) sunduğu bu imkanlarla dünyanın en büyük kripto borsalarına girmeyi de başarmıştır.

Chiliz (CHZ) Coin Grafik

2021’in ilk çeyreğinin sonuna kadar durağan seyreden Chiliz, taraftar tokenlerine de duyulan yoğun ilginin ardından bir anda yükselişe geçmiştir ve 13 Mart 2021’de ATH’sini 0.878633 dolardan işlem görerek gerçekleştirmiştir. En düşük seviyesini ise 28 Eylül 2019’da 0.004109 dolar seviyesinde işlem görerek gerçekleştirmiştir. Yazım esnasında Chiliz (CHZ) 0.2607 dolardan işlem görürken ATH’sinden yaklaşık %70 geridedir.

chz coin grafik

chz coin grafik

Bknz: Coinmarketcap

CHZ Coin Nereden Alınır?

Dünyanın en büyük kripto para borsalarında kendine yer bulmuş olan Chiliz (CHZ) ülkemizde de birçok borsada yer almaktadır. Bazı borsalar şöyledir:

  • Binance
  • io
  • Coinbase Exchange
  • Kraken
  • Huobi Global
  • KuCoin
  • Bitfinex
  • FTX
  • Paribu
  • BTC Türk

Chz coin yorum ve geleceği konusuna değindik ve yazımızında sonuna geldik. Sorularınız veya önerileriniz varsa yorumlarda sorabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIM: 

NEAR coin sahibi kim? Hangi ülkenin?

LRC coin sahibi kim? Hangi ülkenin?

WAX Coin Yorum ve Geleceği 2022 GÜNCEL

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general