CRO Coin Sahibi Kim? Kurucusu ve Hangi Ülkenin?

CRO Coin Sahibi Kim? Kurucusu ve Hangi Ülkenin? yazımızda sizlere CRO COİN Nedir sorusunun yanıtını da verdik. Son zamanların en popüler ve en işlevli coinlerden biri olduğunu başından belirtelim. Oldukça iyi çalışan reklam birimi mevcut. Reddit, tradingwiev gibi popüler sitelerde oldukça fazla reklamını görmekteyiz.

CRO Coin Sahibi Kim?

CRO Coin Hong Kong çıkışlı olup, dört ortak olan KRIS MARSZALEK, RAFAEL MELO, GARY OR, BOBBY BAO tarafından Crypto.com borsasının ana kripto parası olarak 2018 Kasım ve Aralık aylarında piyasaya sürülmüştür.

CRO Coin Hangi Ülkenin?

Çin Halk Cumhuriyeti’ne bağlı Özel İdari Bölgesi olan Hong Kong’da ortaya çıkan CRO Coin bir Çin Halk Cumhuriyeti kripto parasıdır.

CRO Coin diğer bir adıyla Crypto.com Coin Crypto.com şirketi tarafınca kurulmuştur. Şirket Haziran 2016 senesinde Kris MARSZALEK, Rafael MELO, Gary OR, Bobby BAO ortaklığınca “Monaco Technologies GmbH” adı altında kuruldu. Crpyto.com borsası ve Crypto.com Coin olan CRO Coin Hong Kong temellidir. Ancak dünya çapında Crypto.com borsası ve Crypto.com Coin kısaca söz etmek gerekirse Cro Coin ticareti yapılabilir ve ticari amaçlı tüm ülkelerce kullanılabilir. Crypto.com borsası çıkış ismi Monaco Technologies GmbH olsa da sonrasında isim değişikliği yapılmıştır. Crypto.com borsası 2016 senesinde yayına girerken, yerel kripto para birimi olan CRO Coin 2 yıl sonrasında 2018 Kasım ve Aralık aylarında piyasaya merhaba demiştir.

CRO Coin Grafik

cro coin grafik

cro coin grafik

CRO Coin Nedir?

Crypto.com borsasının yerel kripto para birimi Crypto.com Coin olan CRO Coindir. CRO Coin; borsa ödemelerinde, ticari işlemler ve finansal hizmetlerde kullanılabilir. Açık kaynaklı bir block zincir olan Crypto.com Chain sistemi üzerine dayanan Crypto.com Coin yani Cro Coin bu zincir ağıyla işlemleri gerçekleştirebilmektedir. Crypto.com Coin (CRO), aynı zamanda Crypto.com PAY mobil ödeme uygulamasına güç kazandıran bir araç olarak destek sağlar. Crypto.com Chain CRO Coin’nin üzerindeki Crypto.com etkisini kişisel kontrolü arttırmak, kullanıcı verilerini korumak ve kullanıcı bilgilerinin gizliliğini koruma aracı olarak kripto para birimlerinin dünya genelinde benimsenmesi için tasarlanmış ürünlerden biridir.

CRO Coin Arzı Ne Kadar?

CRO Coin 24.01.2022 Crypto.com Coin (CRO) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri | CoinMarketCap verilerine göre piyasada dolaşan arzı 25.26 B CRO, maksimum ve toplam arzının miktarı ise 30,263, 013,692 CRO olarak söylenebilir. Ayrıca piyasa değeri TL bazında 123,742, 154,773 TL dir.

CRO COİN Yorum ve Geleceği

Cro son zamanların reklama en çok para harcayan ve bununda emeğini almış bir coin. Borsa coini olması ve bu kadar reklamlara saldırması ilerde harika yerlere geleceği konusunda bize ışık tutabilir. Binance borsası BNB coinin arkasında durması ve sürekli yakımlar yaparak coinlerin adedini azaltması BNB yi inanılmaz değerli kıldı. BNB Treni şuan için kaçmış gibi duruyor. 2019 da 4 dolar seviyesinde olan bu coin şuan 500 doları geçmiş durumda.

Peki CRO böyle olur mu sorusunu elbet zaman gösterecek. Arazi veya tarla alır gibi alıp beklemekten başka bir iş gelmez elimizden. Sıkı takip etmek için sizlere bir kaç uygulama önereyim.

Yatırım yaptığınız ürünlerin anlık takipleri, grafikleri ve sizin gibi yatırımcı olan diğer Türk vatandaşlar ile görüşebileceğiniz siteler önermek isterim.

TradingWiev: Bu sitesi ile uzman analizcilerin grafiklerini anlık olarak görebilir ve grafiklerin altına sorular sorabilirsiniz.

İnvesting: Uygulaması ile sizin gibi yatırımcılar ile sohbet odalarında fikir alış verişi yapabilirsiniz. Sıcak gelişmelerden haberdar olarak ona göre pozisyon alabilirsiniz.

CoinMarketCap: Bu site ile CRO coine giren veya çıkan parayı görebilir, coin adetleri ve günlük oluşan alım satım hacimlerini inceleyebilirsiniz.

DİĞER YAZILARIM:

BLOCK Coin Sahibi Kim? Kurucusu ve Hangi Ülkenin?

ATLAS Coin Sahibi Kim? Kucusu ve Hangi Ülkenin?

W Formasyonu nedir? İkili Dip Hedefi Neresidir?

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general