CryptoRobo Nedir ? Crypto Robo Yorumlar

Bu gün ki konumuzda CryptoRobo Nedir ? Gerçek mi? Hakkında ki yorumlar? Crypto Robo dolandırıcılığı ve Ekşi sözlük de hakkında neler söyleniyor?

Crypto para piyasasının hızla gelişmesi ile tüm dikkatleri üzerine toplamış durumunda. Öyle ki kolay para kazanma yolu olarak lanse edilen bu sektör artık bilen bilmeyen kim varsa kripto para almaya yönlendirildi. Hal böyle olunca tabi ki dolandırıcılıklar da gözle görülür biçimde arttı.

CryptoRobo Dolandırıcılığı Nedir?

Cryptorobo da tam bir dolandırıcılık sistemi diyebiliriz. Cryptorobo dolandırıcılığı  Sistemde öyle bir tasarlanmış ki insanların çabuk inanması için ellerinden gelen her şeyi yapmışlar. Yani kısaca izah etmeye çalışırsam piyasada yeni ve acemi olanları avlamaya yönelik bir dolandırıcılık sistemi.

Nexo borsası 25 dolarlık kayıt ödülü veriyor. İlgili yazımı okuyabilirsiniz:

 NEXO Borsası 25 Dolarlık Kayıt Ödülü Veriyor

Peki bu CryptoRobo sistemini ünlü eden nedir diye soracak olursanız hemen açıklayalım. Ünlü isimlerin fotoğraf ve videoları ile kendi reklamlarını yaparak ünlü olmuştur. Özellikle Rahmi KOÇ’un adını kullanarak yaptığı reklam, sistemin adını duyurmada ki en önemli şey olmuştur diyebiliriz. Yine dünya genelinde yaptıkları reklamın ses getiren en büyük aktörü Elon MUSK olmuştur.

CryptoRobo Nedir? Ne İşe Yarar?

Cryptorobo nedir ne işe yarar gibi soru sorduğunuzu duyar gibiyim. O halde hemen bu soruya cevabımızı verelim. Sistemin ama oldukça basit. Bitcoin trade yani ticaret botu olarak tasarlanmış ve siz gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra gece gündüz fark etmeksizin al sat yapıyor.

İşte kişileri sisteme çeken büyüleyici açıklama bu. Siz dokunmadan, karışmadan kendi kendine al sat yapan bir bot.

Siz botu aldıktan sonra tabi ki çalışıyor 3 – 5 işlemde kar ettiriyordur. (Ben kullanmadığım için bilmiyorum.) Yine genel mantık sistem müşteriye doyduğu zaman vurgun yapıp kaçmak olacaktır. Tabi ki siz sistemi satın alıp içine denemek için bir miktar yatırdığınızda sizi kandırmak için kar edecektir. Daha sonra sizin veya diğer müşterilerinde sisteme daha çok para yüklemesi ile sistemden tüm birikimler çekilip piyasadan yok olacaklardı.

Yukarıda verilen görselde dolandırıcıların HaberTürk adını kullanarak propaganda yaptığı da görülüyor.

Sistemin bir dolandırıcılık kurgusu olduğu nasıl anlaşıldı derseniz tabi ki Rahmi KOÇ adını kullandıktan sonra. ytb

İlgili yazılarım:

Dünyanın En İyi Kripto Para Yorumcusu

Netten Oyun Oynayarak Para Kazanma 2022 – GÜNCEL

Bedava Para Veren Coin Siteleri – 2022 Güncel

CryptoRobo Şikayet Bildirimleri

Cryptorobo şikayet konusunda da dosyası hala kabarık. Bu yazımı ven 2020 yılında yazdım fakat 2022 mart ayında güncelliyorum. Şuan Şikayet var sitesinde bir kaç araştırma yaptım ve iki üç gün önce bile açılmış şikayet bildirimlerine rastladım. Şikayet bildirimlerinde genel konu şu:

İnsanların mail adresleri bir yerden ele geçirilmiş ve mail sahiplerinin haberi olmadan cryptorobo sitesine üyelikleri oluşturulmuş. Bakiyeleri 1000 dolar üzerinde gösterilmiş. Bu bakiyeyi çekmek için 250 dolar yüklemeleri gerektiği hakkında bildirimler yollamışlar. Bazıları bu yalan maillere inanarak 250 doları yüklemişler ve dolandırılmışlar.

Yıllardır dolandırılan insanların sayısı oldukça fazla. Cryptorobo şikayet bildirimleri açan kişi sayısı her gün katlanarak ilerliyor.

cryptorobo şikayet

cryptorobo şikayet

Bir diğer kullanıcı da crypto robo sitesinden oldukça şikayetçi bir bildirim oluşturmuş. Bildirimde 250 dolar yüklemesi gerektiğini aksi halde hesabının kapanacağını söylemişler. Hesabına 250 dolar yüklemiş fakat bundan sonra 1450 dolar civarı bir yükleme daha yapması söylenmiş. Bu miktarı da yükledikten sonra hesabını banlamışlar. Oldukça üzgün ve sitemli bir bildirim oluşturmuş onu da hemen yazımızın altında veriyorum. Bu bildirimlerin hepsi şikayet var sitesinden kontrol edebilirsiniz..

cryptorobo nedir

cryptorobo nedir

Cryptorobo ve Rahmi KOÇ Çelişkisi

Cryptorobo nedir konumuzun en önemli konusu ise ünlü kişileri reklam yapmak amacı ile videolarında kanunsuzca kullanmaları. Sistem yöneticilerinin Koç Holding Onursal Üyesi Rahmi KOÇ’un bir videosu üzerinde oynamalar yaparak kendi sistemleri ile ilgili açıklama yaptığı gibi lanse ettiler. Bu da bütün dikkatleri üzerlerine çekti. Dolandırıcıların worldnews-live.com.tr sitesinde yaptıkları haberde Rahmi Koç’un sisteme para yatırdığına dair sahte dekontlar sunduğu ortaya çıktı. Bu kişilere itibar edilmemesi için açıklamalar yapıldı ve Koç Holding bu kişilere dava açtı.

Sadece Rahmi KOÇ değil, Elon MUSK, Bill GATES’de bu dolandırıcıların isimlerini kullandığı zenginler arasında yerini aldı. Aşağıda ki resim dolandırıcıların insanları kandırmak için kullandıkları ve manipüle ettikleri resim..

cryptorobo dolandırıcılığı

cryptorobo dolandırıcılığı

CryptoRobo Ekşi Sözlük Yorumları

Bu konuda ekşi sözlükte açılan başlıkta yazan ve değerlendirme yapan tüm kullanıcılar bunun bir dolandırıcılık sistemi olduğundan ve sistemin inandırıcı olması için de ünlü iş adamlarını reklamlarında kullandıklarını söylüyorlar. Konu ekşi sözlüğe kadar yayıldıysa bu sisteme inanarak para kaptıran ve canı yanan oldukça fazla insan vardır diyebiliriz.

Reklam İzleyerek Para Kazanma 2022 GÜNCEL

Kripto Para Kazandıran Uygulamalar 2022

Cryptorobo Gerçek mi?

CryptoRobo gerçek mi? sorusunu soran oldukça fazla. Bu da insanlarımızın elinde para olunca bu parayı nasıl iki üç katı yaparım düşüncesine itiyor. Bu düşünce insanlarımızı yanlışlara sürüklüyor. Açık konuşmak gerekirse araştırma kültürümüz pek yok. Kulaktan duyma bilgilere hemen inanıyor ve varımızı yoğumuzu oraya yatırmaktan çekinmiyoruz.

Geçen hafta bir akrabam 14.000$ dolarını bir siteye kaptırmış.. İlk önce 1000 dolar yatırmış ve 1500 olarak çekmiş. Bu kezde elinde olan tüm parayı buraya yatırınca hesabını kapatmışlar. Amerikan merkezli bir site olup ülkemizde bir sürü mağdur bırakmış..

Bu yüzden Cryptorobo gerçek mi sorusunun cevabı evet gerçek bir dolandırıcı site.. Kandırılmayın arkadaşlar.. Bu site gerçek bir dolandırıcı..

CryptoRobo Güvenilir mi?

Cryptorobo güvenilir mi sorusunun yanıtı kesinlikle güvenilir değil. Şikayet var sitesi ve ekşi sözlükte bu kadar mağdur varken bu sitenin güvenilir olduğundan kimse bahsedemez.

CryptoRobo Ne Vaad Ediyordu?

CryptoRobo nedir yazımızın sonlarına doğru bu dolandırıcıların neyi amaçladığını inceleyelim. Geliştirilen bu sistemi telefon veya bilgisayarlarınıza indirmenizi ve bir borsa hesabınıza entegre etmenizi istiyorlar. Daha sonra Sistemin çalışması için sisteme bakiye yüklemeniz isteniyor. Sisteme yükleme yaptığınız anda gece gündüz fark etmeden istediğiniz kripto parada alım satım yaparak yüzde 10 bin kazanç vaad ediyorlardı.

Tüm yazılarımda üstüne basa basa söylediğim gibi burada da belirtmek isterim. Mal varlıklarınızı gözünüz gibi koruyun. Kişilere, fenomenlere veya sistemlere paralarınızı kazanç vaad ettiği için göndermeyin. Sinyal ve Pump gruplarından uzak durun.

Kripto Para piyasasında gördüğüm bir şey varsa çok kişinin canı yandığıdır. Değerli varlıklarınızı Kripto piyasasında birine gönderdiğiniz zaman trasnfer izlenemez ve o kişi bir daha bulunamaz. Siz siz olun bu tür kelime oyunlara kanmayın sürekli şüpheci olun.

CryptoRobo Nedir yazımızın da sonuna geldik. Sorularınızı yorumlarda sorabilirsiniz. Her yoruma cevap vermeye çalışıyorum.

Diğer yazılarımı okumak için aşağıda link olarak bırakıyorum. Bol Kazançlar..

Koinim Para Yatırma Limiti Nedir?

Bitcoin Toplama Siteleri ve Programlara 2022

Bitcoin Dolandırıcılığı Nedir? 2022

Etiketler:

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general