Decentraland (MANA) Coin Yorum ve Geleceği

Decentraland (MANA) coin yorum ve geleceği konularını incelediğimizde tokenin özellikle metaverse’ün son zamanlarda oldukça popüler olmasından kaynaklı tercih edilen bir token olduğunu görüyoruz. Decentraland (MANA) yatırımcılar arasında odak noktası hale geldiği için sürekli geliştirilen ve iyi korunan bir altyapıya sahiptir. İnsanların son zamanlarda sanal araziler satın alması, NFT’lere yönelmesi, metaverse’e ilgi duyması gibi konulardan dolayı MANA oldukça dikkat çekici bir hale gelmiştir ve gelecek vadeden tokenler arasında gösterilmektedir. MANA, kısa geçmişine rağmen birçok büyük borsada listelendiğinden dolayı, kullanıcıların, şirketlerin, ticaret uzmanlarının portföyünde yer almaktadır. Popüler kripto para birimi geleceğe dair yatırım yapmak isteyenlerin tercih edebileceği bir tokendir. MANA, özellikle analistlerin söylemleri göz önünde bulundurulduğunda geleceğin en önemli projelerinden biri olma yolunda ilerlemektedir.

Decentraland (MANA) Geleceği

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Decentraland (MANA) geleceğe dair çok büyük adımlar atmakta, gelişen metaverse dünyasında yerini sağlamlaştırmakta ve tüm kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Her geçen gün işlem hacmi büyüyen MANA, geleceğin parmakla gösterilen tokenleri arasında yer alabilir. 2021 yılında büyük çıkışlar yakalayan MANA, 2022 için çok büyük beklentiler içine giren yatırımcıların sürekli takip ettiği bir token haline gelmiştir. Neredeyse tüm ticaret uzmanlarının portföyünde yerini alan MANA ile ilgili herhangi bir kötü yoruma rastlamamakla beraber, birçok analistin MANA hakkında övgü dolu sözleri, tokenin ciddi işler yapacağını işaret eder gibi duruyor.

Decentraland (MANA) Nedir?

Decentraland (MANA) kendini sanal gerçekliğin bir parçası olarak tanımlayan, Ethereum tabanlı bir tokendir. Sanal dünyada kullanıcılar satın aldıkları arazileri istedikleri zaman gezebilir ve bu araziler üzerinde istedikleri her şeyi inşa edebilirler. Bu sanal arazilerin alım satımını desteklediğini belirten MANA, bu sebepten dolayı metaverse’ün bir parçası olarak lanse edilmektedir. 2017 yılında ilk token arzını gerçekleştiren MANA o günden beri yükselişini sürdürmekte olan bir sanal gerçeklik projesidir. 2019 yılından itibaren aktif dolaşıma açılmış ve herkesin alım satım yapması sağlanmıştır. MANA Ariel Meilich ve Esteban Ordano tarafından ortaya çıkarılmıştır. Bu iki kurucu şu an tamamen projeden ayrıldılar. Şu anda Decentraland’a danışmanlık hizmeti verdikleri bilinmektedir.

Decentraland (MANA) Grafik

Aşağıdaki grafikte Decentraland’ın (MANA) son bir yılda nasıl bir yol izlediğini görebilirsiniz. Gözlemlerimiz doğrultusunda MANA da diğer metaverse destekçisi tokenler gibi 2021’in son çeyreğinde büyük bir yükseliş başlattı. MANA’nın ATH’si 25 Kasım 2021’de 5,85 dolardan gerçekleşti. Tokenin en düşük fiyatı ise 31 Ekim 2017’de 0.009237 dolar olarak kayıtlara geçti. (coinmarketcap)

mana coin yorum

mana coin yorum

 

Decentraland (MANA) Adetler
Sirkülasyonda ki Adetler 1.824.528.035 MANA
Toplam Adet 2.193.893.027 MANA
Maksimum Adet Bilgi Yok

Decentraland (MANA) Nereden Alınır?

Decentraland (MANA) dünyanın en büyük kripto para borsalarında listelenmektedir. Ülkemizde de birkaç kripto para borsası aracılığı ile MANA alım-satım ve transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Coinin yer aldığı borsalar şu şekildedir:

  • Binance
  • Coinbase Exchange
  • Upbit
  • Deepcoin
  • Huobi Global
  • KuCoin
  • Paribu
  • Bitexen

Mana Coin yorum ve geleceğinden bahsettiğimiz konumuzun da sonuna geldik. Soru ve yorumlarınız varsa yorumlar kısmında sorabilirsiniz..

DİĞER YAZILARIM:

Enjin (ENJ) Coin Yorum ve Geleceği GÜNCEL

Decentraland (MANA) Coin Yorum ve Geleceği

Cardano (ADA) Coin Yorum ve Geleceği

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general