DogeCoin Kazandıran Siteler

Dogecoin kazandıran siteler yazımızda denenmiş ödeme kanıtları alınmış doge coin veren sitelerini detayları ile vereceğiz.

Son dönemlerin en popüler coinlerinden olan dogecoin nasıl kazanılır nasıl biriktirilir bakmadan önce sizlere dogecoin neden bu kadar önemli ve elde tutulması lazım onlara bir göz atalım.

Dogecoin için en önemli kişi tabii ki Elon MUSK. Oğlu için hatrı sayılır miktarda Doge aldığını belirtmiş ve yıllardır doge shillemek’ten (övmek) başka bir şey yapmamıştır. Elon’un attığı her tiwtte doge sert yükselişler yapmaktadır. Şu sıralar Bitcoinin düşüş trendine girmesi ile doge’de sert düzeltmeler ve düşüşler yaptı. Doge’nin hali hazırda madenciler tarafından kazıldığını da düşünürsek şuan bulunduğu seviyeler yine gayet güzel..

Elon’un doge için yaptığı en son iyilik Tesla ürünlerinin Doge ile alınabileceği oldu. Elon şartsız kuralsız doge desteklemeye devam ediyor ve ömrü oldukça da buna devam edecek gibi duruyor. Çünkü oğlu için yüklü miktarda doge satın aldı.

Sizlerde ufak ufak da olsa gelecek yıllar için doge biriktirmeya başlayabilirsiniz. Şimdi sizlere iki üç tıklama ile doge kazandıran bir uygulamadan bahsedeceğim.

Bu site aslında bir musluk sitesi. Siteye kayıt olduktan sonra bir iki tıklama ile 30 doge kazanabiliyorsunuz.

DogeCoin Kazandıran Siteler

Sitemizin adı DogePool yani doge havuzu. Siteye Şuradan ulaşabilirsiniz. Bedava doge coin veren siteler

Bu siteye kayıt olun. Açılan sitede yukarıda BALANCE yazan yere tıklayın ve açılan bileşende FAUCET yazan yere tıklayın. Açılan sayfada  adet görsel çıkacak. Görseller arasında farklı olanı seçin ve aşağıda verilen sayılara da sırası ile tıklayın. işte işlemler bu kadar. Daha sonra kazandığınız coinleri çekim yerine tıklayarak borsaya çekebilirsiniz.

Bu yukarıda saydığım işlemleri beş dakika da bir yapabilir ve daha çok coin kazanabilirsiniz.

Bedava Dogecoin Veren Siteler

Bedava DogeCoin veren siteler arasında en beğendiğim uygulama Tabii ki Cointiply’dir.

Bu uygulama ile günde yüzlerce Doge kazanabilir onlarca farklı görev yapabilirsiniz. Bu uygulamada kazançlarınızı Doge, LTC gibi coinler olarak da alabiliyorsunuz. Uygulama puan sistemi ile çalışmakta.

NOT: Her 10.000 puan 1 dolara denk gelmekte.

bedava coin veren siteler

bedava coin veren siteler

Uygulama bir çeşit görev yap kazan felsefesi ile çalışıyor. Uygulama da sizlere verilen görevleri yaparsanız harika paralar kazanabilirsiniz. Özellikle asgari ücretin günlük 8 dolara indiğini düşünürsek buradan kazanacaklarınız sizlere yetecek ve artacaktır bile.

Uygulamada Hangi görevler yapılıyor sizler için aşağıda sıralayalım.

1 ) Anket doldurarak para kazanma. Bu görev, uygulama içinde en çok parayı veren görevler arasında. Bu görevi yaparken lütfen size sorulanlara doğru cevaplar verin. Eğer doğru cevaplar vermeyeceksiniz bile verdiğiniz cevapları bir kağıda kaydedin. Bu görev sırasında ilk olarak sürekli aynı soruları soruyor eğer birinde yanlış cevap verirseniz görevi iptal ediyor o yüzden dikkat edin. Bir anket başına 3 dolar 5 dolar veya 10 dolar kazanabiliyorsunuz.

Anketler günlük olarak yenilenmekte ve sizlerde doldurarak günlük bir gelir elde edebilir. Gelirinizi Dogecoin olarak çekebilirsiniz.

2 ) Uygulamalara yorumlar yaparak, 5 yıldız vererek ve indirerek puanlar kazanabilirsiniz. Bu görevlerde iyi puanlar veriyor.

3 ) Görevlerde belirtilen oyunları indirerek puan kazanma. Bazı oyunları sade indirmeniz gerekirken bazı görevlerde ise bu oyunlarda belirli bir seviyeye gelmeniz istenmekte. İstenilen seviyelere gelmeniz durumunda harika puanlar alabilirsiniz.

4 ) Kripto para borsalarına kayıt olma görevi. Bu görevlerde kripto para borsalarına kayıt olarak harika puanlar alabilirsiniz.

Uygulamada referans sistemi ile arkadaşlarınızı da üye yaparak daha fazla kazanç sağlaya bilirsiniz.

Doge Coin Kazanma 2022

Şimdi bu başlıkta vereceğim uygulamada 10’dan fazla coin kazanma şansınız var. Fakat bir gün içinde sadece 3 farklı coin üzerinden kazanç sağlamanıza izin veriyor. Bu coinler arasında Dogecoin seçerek kazanabilirsiniz. Uygulama içinde reklamlar izleyerek doge kazanabilirsiniz.

dogecoin kazandıran siteler

dogecoin kazandıran siteler

Bu uygulamamızın adı CoinPayu

Ana Sayfa bölümünde izleyeceğiniz reklamlar sıralanmakta ve reklam süreleri de gösterilmektedir. Bu reklamlardan kazanacağınız coin miktarları da yazmakta. Sizler öncelikle en çok coini kazandıran reklamı izleyebilirsiniz.

Çekim işlemleri de oldukça basit. Yine ana sayfa bölümünde çekim talebi oluşturursanız hesabınıza hemen geçmekte. Doge coin çekim talebi oluşturursanız hem çekim yaparken daha az kesim yapar..

Hesapta ki kazançları çekmezseniz faiz alarak daha fazla kazanmanız mümkün.

Dogecoin kazandıran siteler yazımızda denenmiş ödeme kanıtları alınmış doge coin veren sitelerini detayları ile anlatmaya çalıştım. Yazımız daha iyi uygulama ve oyunlar tespit edildikçe güncellenecektir. Sormak istedikleriniz varsa yorumlarda sorabilirsiniz..

DİĞER YAZILARIM:

Bedava Coin Veren Siteler 2022

Bedava Coin Kazanma 2022 GÜNCEL

Kripto Para Kazanma Taktikleri 2022 GÜNCEL

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general