En İyi Kapatıcıların Özellikleri Nelerdir?

Kapatıcıların büyülü etkisi tartışılmaz ancak bazı kapatıcıların etkisi, gözle görülür kalitede değildir. Bu nedenle en iyi 12 kapatıcı markasını sizlerle paylaşıyoruz. Göz halkaları rahatsız edici boyuta ulaşabiliyor, olduğunuzdan yorgun gözükmeniz rahatsız edici bir görüntüye sebebiyet verebilir. Bu nedenle doğru kullanımlarla bu sorunu atlatabilir ve cildinizi daha enerjik hale getirebilirsiniz. Kapatıcı konusunda detaylı bilgi için yazıyı okuyabilirsiniz. Peki en iyi kapatıcıların özellikleri nelerdir?

Maybelline

Kapatıcı olarak Maybelline markasının sizlere sunduğu New York Instant Anti Age Eraser gözle görülür bir etki sağlıyor. Porselen makyajın en önemli özelliği yüzde katman oluşturmaması ve fark edilmeyecek kadar ince bir tabaka halinde uygulanmasıdır.

Özellikleri;

 • Göz altı halkalarını hızla kapatır.
 • İnce bir tabaka olarak uygulanır.
 • Açık tonları aydınlatma olarak kullanılır.
 • Cildi kusursuzlaştırır.

Bebeksi bir cilt için kullanılan ürün içeriklerinin cilde nefes aldıran formda olmasına dikkat edilmelidir. Göz altında oluşan morlukları ve koyu halkaları hızla gideren bu ürün, cilt kusurlarını tamamen yok ediyor. 149 Deeo Bronze ürünü ile kontur işlemi tamamlanıyor. Kısa sürede uygulanan ince yapısı sayesinde, tüm kusurlarınız ortadan kalkıyor.

L’Oréal Paris True Match

Kapatıcı ürünleri arasında True Match ürünü ile kusursuz görünüm sağlayan marka ürünü sizin için vazgeçilmez olacak. Göz altlarınızda kapatıcı ve aydınlatıcı bir etki sağlayarak, bakışlarınıza daha enerjik bir hava katabilirsiniz. Göz çevresinin hassasiyetine uygun olarak tasarlanmış bu üründe kuruluk yaratmadan, pürüzsüz bir etki sağlıyor.

L’Oréal Paris Infaillible

L’Oréal Paris tarafından çıkarılan ürünler sürekli geliştiriliyor ve yeni formüllerle tüketiciye sunuluyor. Infaillible More Than Concealer ürünü ile yüzünüzün tamamına kolaylıkla uygulayabileceğiniz, hızlı sürede dağılan etkiye sahip olan ürün ile bebeksi bir cilde kavuşacaksınız.

Göz altı koyu halkalarda, sivilce ve cildin deforme olduğu her alanda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Tüm kusurları cildinizden tamamen yok eden bu formül ile artık dilediğiniz kadar rahat zaman geçirebileceksiniz. Bazen sivilceler sizleri rahatsız edebilecek boyuta ulaşabilir. Bu durumda sivilcelerinizi gizleyebilir ve hiç yokmuş gibi hareket edebilirsiniz.

YSL

Beauty Touche Eclat High Cover formülü ile güne enerjik başlamanızı sağlıyor. İnce tabakasıyla günün her saatinde uygulayacağınız bu formül ile doğal bir görünüm elde edeceksiniz.

Özellikleri;

 • Yüksek kapatıcı etki
 • Aydınlık görünüm
 • Pürüzsüz cilt
 • Doğal görünüm

Doğal bir görünüm isteyenler için son derece etkili bir yapıya sahip olan bu ürün ile cildinizi kusursuz göreceksiniz. Cilt kusurları bazen yüksek derecede olabiliyor. Bu cilt kusurlarını kapatmak için kat kat kalın tabaka uygulamalar yapmanıza gerek yok. Cildi yenileyen yapısı ile kendinizi rahat hissedeceksiniz. Makyaj yaparken hissettiğiniz ağırlık, yüzünüzde hafiflik hissi olarak geri dönecek.

NYX

Professional Makeup Born To Glow ile profesyonel makyözlere taş çıkaracaksınız. Kullanılan ürünlerin etkisi bazen sizlere profesyonel bir makyaj sunar. Bu ürünü kullandıktan sonra kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Sünger aplikatör ile kolaylıkla cildinize uygulama yapacaksınız. Ürün içeriğinde bulunan mikro kapsül ile cilde parlaklık kazandırıyor.

Lancome

Kadınların vazgeçilmezi ürünler arasında olan Lancome, kapatıcı özelliği sayesinden ilk tercihler arasında yer alıyor. Teint Idole Ultra Wear Camouflage; ismine özel kamuflaj özelliğiyle, az miktarda çok iş çıkarıyor. Yüksek kapatıcı etkiye sahip olan ürün, anında gözle görülür derecede kusursuzluk sunuyor. Çizgi etkisi yaratmayan yapısıyla, gün içerisinde uzun süre kullanım sağlıyor.

En İyi Kapatıcıların Özellikleri Nelerdir?
En İyi Kapatıcıların Özellikleri Nelerdir?

Maybelline New York

Fit Me ürünü birçok makyözün kullanımda tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Profesyonel makyaj adına güzel bir etkiye sahip olan bu üründe, parmak uygulaması ile kısa sürede etki alınıyor. Yüzde hızla yayılması ve ince tabakası sayesinde güzel sonuç alınması sayesinde, verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla veriyor. Uygulamayı tampon hareketleri ile yaparak cildinizin kusursuzlaştığını görebilirsiniz.

Armani Beauty

Oluşturduğu yeni formülüyle sizlere sunduğu Power Fabric kapatıcının etkisi oldukça güçlü. Renk tonunu ayarlaması ve eşitsizliği dengelemesi en önemli özellikleri arasında. Doğal görünüm isteyenlerin vazgeçilmez ürünü olup, çantadan eksik edilmeyen bir alışkanlık yaratır. Yoğun kapatıcılığını ise yüksek pigment yapısından alır. Gün boyu ferahlık ve güzellik sağlar.

Özellikleri;

 • Yüksek pigment
 • Kolay uygulama
 • İnce tabaka
 • Anında kusursuz görünüm

Tüm bu özellikleriyle sizlerin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alacak. Kendini yenileyen ve sürekli gelişen yapısıyla oldukça güzel bir etki sağlayacak.

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop

NYX ürünleri arasında önem verilen formüller kapatıcı üzerine yoğunlaşmış durumda. En çok ihtiyaç duyulan eşsiz kapatıcı özelliği formülüne dahil eden marka, her yeni zamanda farklı ürünleri sizlere sunuyor.

YSL Beauty All Hours

YSL ürünleri kapatıcı etkisiyle devam ediyor. 16 saat süresince kapatıcı etki sağlayan ve cilt yapısına göre daha fazla kullanımın mümkün olduğu üründe, tek seferde tüm kusurlara veda ediyorsunuz. Dilediğiniz yere kolaylıkla katılabileceğiniz ve makyaj tazelemek zorunda kalmayacağınız ürün, yüzünüzde çizgi yaratmadan kusursuzluğuna devam ediyor.

NYX Professional Makeup HD Concealer

Ciltte oluşan en önemli problemler arasında renk eşitsizlikleri bulunur. Oluşan bu eşitsizlik sonucu cildiniz olduğundan kötü görünür. Özel etkisiyle kolayca sürülüyor ve hızla renginizi eşitliyor. En yüksek seviye cilt kusurlarını anında kapatıyor ve içeriğindeki; lavanta, sarı, yeşil tonuyla eşitsizliklerin önüne geçmenize yardımcı oluyor.

Lancome Effacernes Longue Tenue

Lancome ürünlerinin kapatıcılık yönündeki etkisi tartışılmaz. Sürekli formülünü yenileyen yapısıyla, bu sefer sizlere güneş koruma faktörünün sağlıklı yapısını sunuyor. Her mevsim kullanabileceğiniz ve güneşin zararlı etkilerinden korunabileceğiniz bir etki sağlıyor. Yorgun görünümünüzü anında ortadan kaldırıyor. Canlı, doğal ve estetik bir etki için cilt kusurlarınızı, ince tabakasıyla kapatıyor, anında doğallık, ferahlık, bebeksi bir cilt sağlıyor.

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general