En İyi Mobil Madencilik Uygulamaları 2022

En iyi mobil madencilik uygulamaları yazımızda sizlere telefondan kazılan coinler, mobil minig uygulamaları gibi bir çok detayı inceleyeceğiz.

Dünyanın gündemine oturan kripto paralar bundan  5 yıl öncesine kadar çeşitli ülkelerce inkar ediliyor ve yok sayılıyordu. Günümüz şartlarında  kripto para sektörü o kadar gelişti ki artık insanlar tüm mal varlığını bu sektörde değerlendirmeye başladı.

Kripto paraların hacimleri arttıkça çeşitli yöntemlerle artık para kazanmak mümkün. Bunlardan biri de mobil madencilik uygulamaları. Bu uygulamalar sayesinde telefonlarınızdan coinler kazabilir kendinize sermaye oluşturabilirsiniz.

En iyi Mobil Madencilik Uygulamaları Hangileri?

Benim severek kullandığım ve istinasız çok beğendiğim uygulamalar mevcut. Bu uygulamaları sevmemin sebebi çekimlerde sorunlar yaşamamış olmam. Şimdi madencilik uygulamalarına sıralayalım ve aşağıda nasıl üye olup kullanabileceğinizi anlatalım.

 1. CryptoTab Browser
 2. Enecuum
 3. StormGain
 4. Cloud Earning PHT
 5. Surfe.be
 6. BTC.Spinner
 7. CryptoPop

Yukarıda saydığımız uygulamalar coin piyasasında adını duyurmuş ve belirli bir güven sağlamış siteler. Bu siteleri hem kendim kullanıyorum hemde yeğenlerime nasıl kullanılacağını anlattım benim referansımla onlarda ellerinden geldiği kadar kazım yapıp sermaye oluşturuyorlar.

Sizlere tavsiye, eskiyen telefonlarınızı satmayın, biriktirin çünkü ilerleyen yıllarda telefon madenciliği daha karlı bir duruma gelecek. Mobil Mining uygulamaları gün geçtikçe kendini geliştirmekte ve rekabet ortamı oluştukça daha fazla kazançlar bırakmakta.

bedava coin veren siteler

bedava coin veren siteler

Telefondan Kazılan Coinler Hangileri?

Telefondan kazıp direkt borsalarda satabileceğiniz oldukça fazla coin var. Bu başlık altında ekstra olarak çekim yaptığım dogecoin ve Eth kazandıran oyunları da yazacağım. Umarım yararı olur.

 1. ENQ Coin
 2. PHT Coin
 3. Dogecoin ( Musluk sitesi ödeme yapıyor)
 4. Bitcoin (Bulut Madencilikle kazabiliyoruz)
 5. Ethereum (Oyun Oynayarak Kazanıyoruz)

CryptoTab Browser İle Bitcoin Kazmak

Bu uygulama aslında bir web tarayıcı. Google ve yandex gibi bu uygulama sizlere arka planda bulut madencilik yapma olanağı sunuyor. Uygulamayı indirdikten sonra ayarlar kısmında bitcoin kazma seçeneğini açık hale getirin. Bu seçenek ile size 100 kazım gücü verecek. Fakat bu uygulamanın eklentisi olan VPN programını da indirmenizi istiyor. Eğer bu uygulamayı da indirirseniz kazım gücünüz 300 e çıkıyor.

Para yatırarak daha faza kazım gücü almanız mümkün ama size tavsiye etmem. Elde olanla idare edin derim. Kazıdığınız coinleri çekmeden bekletirseniz belirli bir miktar faiz ile coin kazanmaya devam ediyorsunuz. Uygulamada referans sistemi de mevcut. Aile bireylerinizi de bu mobil madencilik uygulaması kullanmaya ikna ederseniz referans ile daha fazla kazanç sağlamanız mümkün.

Mobil Madencilik Uygulamaları

Bu mobil madencilik uygulamamız bize ENQ coini kazmamızı sağlıyor. Bu coin hali hazırda borsalarda satılmakta. Sizlerde kazım yaparak Coinbase borsasında kazdığınız coinleri satabilirsiniz. Peki bu uygulama nasıl kullanılıyor.

Uygulamayı indirin ve açın. Açılan pencerede yeni cüzdan oluştura tıklayın. Size vereceği cüzdan adresi ve uzun bir şifreyi de bir yere kaydedin çünkü lazım olacak.

Uygulamada birinin referans kodu ile kayıt olursanız sizin için senelik kazım oranında %43’lük ekstra bir kazanç sağlayabiliyorsunuz.

en iyi mobil madencilik uygulamaları

en iyi mobil madencilik uygulamaları

Detaylı anlatım için Youtube’da video izleyerek kazım işlemlerine başlayabilirsiniz. Bu uygulamanın kazım için istediği şarlar arasında borsadan bir miktar ENQ coin alarak uygulamanıza atmanız ve buradan ne kadar çok coin alarak kazıma başlarsanız o kadar çok kazanç sağlıyor. Bu uygulamayı ben henüz denemedim. Kazımdan önce yatırım yapmak bana pek mantıklı gelmedi fakat sizler daha iyi araştırmalar ile kafanıza yatarsa kullanabilirsiniz.

StormGain İle Bitcoin Madenciliği Nasıl Yapılır?

En iyi mobil madencilik uygulamaları arasında gösterilen StormGain aynı zamanda bir kripto para borsası. Bu borsa kullanıcılarına bulut madencilik fırsatı sunarak para kazanmalarına yardımcı oluyor. Ayarlar kısmında bitcoin kazmaya başla seçeneğine tıklayın ve kazımı başlatın.

Kazım miktarınız 10 Doları geçtiğinde borsanın spot cüzdan bölümüne parayı çekebiliyorsunuz. İsterse al sat yaparak parayı katlayın isterse de risk almadan kazmaya devam edin. Spot cüzdanda 50 dolar biriktirdikten sonra parayı çekmenize izin veriyor.

Aynı zamanda referans sistemi ile yeni üyeler kazandırırsanız kazancınız hızlı bir şekilde artacaktır.

Cloud Earning PHT Coin Madenciliği

Cloud Earning PHT ile pht coin kazabiliyorsunuz. Pht coin hali hazırda borsalarda satılan bir coin. Birinin referans kodu ile kayıt olursanız +200 PHT kazanmış oluyorsunuz. Mobil madencilik uygulamaları arasında ne kazançlıları arasında kendisi. Yapmanız gereken 7 günde bir uygulamaya girerek kazım işlemlerini aktif etmeniz. Ödeme eşiğine ulaştıktan sonra trust wallet cüzdanına veya kazancı başka coinlere çevirerek borsa hesaplarına satabilirsiniz.

Surfe.be Kazım Sitesi İle Kazım Yapma

Surf sitesi aslında bitcoin kazım sitesi değildir. Aslında bitcoin veren musluk sitesidir. Arada bir girip çarkı çevirerek şansınıza gelen puanlara göre bitcoin kazanabiliyorsunuz.

Btc Spinner Sitesi İle Bitcoin Kazanma

Btc Spinner ile uygulamada musluk sistemi ile para kazanıyoruz. Bazı kazım ve musluk sitelerinden daha fazla kazandırdığı söyleniyor. Özellikle içerde biriken paranız ne kadar artarsa o kadar az kazandırıyor. O yüzden kazançlar artınca çekim yapmayı ihmal etmeyin.

En iyi mobil madencilik uygulamaları yazımıza devam ederken Rusların yaptığı crypto pop uygulaması ile eth kazanma konusuna değinelim.

Crypto Pop Sitesi ile Bitcoin Kazanma

Bu uygulamada oyun oynayarak ETH kazanıyoruz. Özellikle anında çekim özelliği sayesinde çok tutuluyor. Oyunda kripto para sembollerini bir araya getirip patlatmanız gerekiyor. Ne kadar sembolü bir araya getirerek patlatırsanız o kadar fazla puan kazanıyorsunuz ve seviye atlamak için yüksek seviyelere ihitiyacımız var.

Oyunda belirli bölümler var ve bu bölümleri atlamak için puanlara ihtiyacımız var. Özellikle bu puanları yüksek yapmanız eth kazancınızı da olumlu etkileyecektir.

Anında paranızı çekmek için coinbase borsasına üye olun ve üye olduğunuz mail adresini WALLET Kısmında ki çekim yazan yere yapıştırın ve anında kazandığınız ETH’ler hesabınıza geçsin..

En iyi mobil madencilik uygulamaları yazımızda sizlere telefondan kazılan coinler, mobil minig uygulamaları gibi bir çok detayı incelediğimiz yazımızın da sonuna geldik. Sormak istedikleriniz varsa yorumlarda sorabilirsiniz..

DİĞER YAZILARIM:

DogeCoin Kazandıran Siteler

Bedava Coin Veren Siteler 2022

Kripto Paralar Neye Göre Yükselir?

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general