Mobil Madencilik Uygulamaları 2022

Merhabalar, Mobil Madencilik Uygulamaları yazımızda sizlere kripto para kazandıran mobil uygulamalardan da bahsedeceğiz.

Doların TL karşısında değer kazanması ile birlikte vatandaşlarımız dolar nasıl kazanabilirim konularını araştırmaya başladı. Özellikle Kripto para sektörüne yönelen vatandaşlarımız günde 10 Dolar kazanayım diye düşünmeye başladı. Bana sorarsanız çok haklı bir yaklaşım içindeler.

Şuan günde 10 Dolar yaklaşık olarak 140 TL yapmakta ve harika bir günlük kazanç. Kripto para sektörünün Trilyon dolar hacme ulaşması ile sizlerde çabalarsanız elbette günde 10 Dolar rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Bu yazımızın ilk başlıklarında sizlere Mobil Madencilik Uygulamaları konusundan bahsedeceğim. Alt başlıklarda ise yine kolay kripto para kazanabileceğiniz konulara değineceğim.

Her insanın başarılı olacağı konu farklı olabilir, birine madencilik karlı iken diğerine oyun oynayarak kripto para kazanma seçeneği karlı Gelebilir. Buyurun mobil madencilik uygulamalarına göz atalım.

Mobil Madencilik Uygulamaları

Cryptotab Browser ile Madencilik

CryptoTab, Google ve yandex gibi bir arama motoru. Bu tarayıcıyı günlük merak ettiğiniz konuları araştırırken kullanırken aynı zamanda arka planda Bitcoin kazamak içinde kullanabilirsiniz. Bakiyeniz Her 10 günde bir çekim limitine ulaşmakta olup isterseniz biriken bakiyenizi içerde bırakarak daha fazla kazım gücü için kullanabilirsiniz.

CryptoTab Browser ile bitcoin kazanma sisteminde referans gelirleri de mevcut. Çevrenizde ki insanlara uygulamayı sizin referansınızla indirin ve onların kazançlarından yüzdelik olarak gelir elde edin.

Ailenizde bulunan bireylerin bu uygulamayı kullanmasını sağlayarak hem daha fazla hesaptan gelir elde etmiş olur hemde tek bir hesaba bağladığınız için referans ile de gelir elde etmiş olursunuz. Böylece kazançlar katlanacaktır.

Brave Browser İle Bat Token kazanma

 

Bu başlık aslından mining sistemi değil fakat harika bir uygulama olduğunu düşündüğün için kısaca bahsedeceğim. Brave tarayıcıyı kullandıkça BAT tokenlar kazanabiliyorsunuz.

Telefona veya bilgisayara indirerek uygulamayı kullanmaya başlayın. Yeni sekme açtığınızda sizlere reklamlar gösteriyor ve bu reklamları tıkladığınız zaman sizlere hediye BAT Token veriyor. Ayrıca uzun süreli kullanımlarda sizlere sürpriz ekstra olarak BAT’lar gönderiyor ve sizi ödüllendiriyor.

Konu ile ilgili videolarımı ve yazımı okumanızı öneririm.

Konu ile ilgili yazım: Brave Tarayıcı ile BAT Kazan 2022 Güncel

Konu ile ilgili videom: Brave Browser İle Bat Token Kazanma

StormGain Uygulaması ile Kripto Para Kazanma

StormGain aslında bir krito para alım satım borsası. Fakat kullanıcılarına bulut madencilik ile mining yani madencilik imkanı da sunuyor. Bu siteye hem mobil uygulamasından hem de internet sitesinden kayıt olabilirsiniz. Referans kodunuzla çevrenizdekileri üye yaparsanız daha fazla kazançlar mümkün olabiliyor.

Cloud Earning PHT Madencilik Uygulaması

Cloud Earning PHT Uygulaması ile mobilden madencilik yapmanız mümkün. Uygulamada 7 gecede bir tekrar başlatmanız yeterli oluyor. Uygulama sizlere PHT Tokenlar veriyor. Bu PHT’leri Trust Wallet cüzdanınıza çekebiliyorsunuz. Daha sonra bu coinleri istediğiniz kripto paralara dönüştürebiliyorsunuz. PHT ler şuan borsalarda PHONEUM adıyla işlem görmekte.

SURF.be Sitesi ile Dolar Kazanma

Surf Be sitesi yine sizlere dolar kazandıran bir site. Amaç reklam tıklayarak ve reklam izleyerek para kazanmaya dayanıyor. İzlediğiniz reklam başına şuan 0.01$ vermekte. Bu da hemen hemen Türk lirası ile 0.15 kuruşa denk gelmektedir.

Cointipyl Sitesi İle Dolar Kazanma

CoinTiply benim için en iyi sitelerden biri İçinde onlarca fazla kazanma seçenekleri ve görevleri bulunmakta. Günde 10$ rahatlıkla kazanabileceğiniz bir site. Aynı zamanda mobil uygulaması da mevcut.

Uygulamada her 10 bin puan 1 Dolara denk geliyor ve 5 dolar olunca çekim yapabiliyorsunuz.

Size özel tanımlanan görevlerde hangi görevin kaç puan verdiğini rahatlıkla görebilirsiniz. Böylece en çok puanı veren görevi hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Görevleri Sıralamak Gerekirse:

  1. Her 24 saatte bir çark çevirerek şans eseri coin kazanma
  2. Mobil oyular indirerek istenen seviyelere gelmek ( En çok Puanı verir)
  3. Kripto para borsalarında hesap açma (Muazzam Puanlar verir)
  4. Reklamlar izleyerek puan kazanma (Video uzunluğuna göre kazanç artar.)
  5. Anketler doldurarak para kazanma (efsane puan verir.)
  6. Mobil oyunlara istenen yorumları yaparak puan kazanma
  7. Videolara like atarak veya paylaşarak puan kazanma.

Arkadaşlar Mobil Madencilik uygulamaları konumuzda sizlere en iyi kazanma yöntemlerini ve mobil mining uygulamalarını vermeye çalıştım. Sorularınız olursa yorumlarda sormayı unutmayın..

DİĞER YAZILARIM:

Kripto Para Kazanma Taktikleri 2022 GÜNCEL

W Formasyonu nedir? İkili Dip Hedefi Neresidir?

Bitcoin Yasal mı? 2022 GÜNCEL

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general