Enjin (ENJ) Coin Yorum ve Geleceği GÜNCEL

Enjin (ENJ) coin yorum ve temel bilgilerini detaylarıyla ele aldığımız yazımızda ENJ Nedir? Ne işe yarar? Hangi borsalarda satılır gibi bir çok konuya değindik.

Herkesin bildiği gibi blockchain tabanlı oyunlar 2021 yılına adeta damga vurdu. Enjin coin de bir oyun platformu olan Enjin’in piyasaya sürdüğü bir tokendir. Oyun sektöründe devrim niteliğinde bir yıkım getiren SAND gibi Enjin Coin de oyun içi üretim yapan kullanıcıların kazanç elde edebileceği bir ekosisteme sahiptir. Bu sebepten dolayı Enjin coin yorum ve görüşlerine baktığımızda çok fazla pozitif bilgiye ulaşıyoruz. Oyun şirketi Enjin 2009 yılında kurulmuş olsa dahi Enjin Coin’i üretmeleri 2017 yılına tekabül ediyor ve aktif kullanıma ise 2018 yılında geçtiği biliniyor. Enjin Coin şu an en büyük 63’üncü kripto para birimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Destekleyicilerinin büyük şirketler ve blok zinciri geliştiricileri olmasından dolayı, piyasada büyük bir güven yaratmıştır.

Enjin Coin Geleceği

Genel itibariyle Enjin Coin’in gelecekte iyi işlere imza atması beklenebilir ve bu da oldukça muhtemeldir. Çünkü oyun sektörü sürekli gelişen ve yatay evrilen bir mecradır. Enjin coin üreticileri de oyun sektörünün en büyüklerinden biridir ve teknolojiyi yeterince yakından takip etmektedirler. Sosyal medya araçlarında token ve oyun platformuyla alakalı sürekli gelişmelerden bahsedilmesi ve gelişmelerin halka açık paylaşılması Enjin Coin’in gelecekte ciddi anlamda sektörel bir yere sahip olacağının açık bir göstergesidir. Proje ekibinin son dönemlerde yaptığı ciddi ortaklıklar, güncellemeler ve fonlama turları gelecek ile ilgili büyük beklentileri de beraberinde getirmektedir.

Enjin Coin Nedir?

Enjin Coin Ethereum tabanlı çalışan Enjin Network ürünlerinden biridir. 2009 yılında kurulan oyun firması Enjin’in Vitek Radomski tarafından faaliyete geçirildiği bilinmektedir. Enjin Coin NFT gibi dijital varlıkların variyetlerini ve değerlerini desteklemek amacıyla 2017 yılında yaratılmıştır. Ekosistemine bakıldığında oyun yapımcıları ve şirketler token alım satımı yapabilir, elinde bulundurabilir veya birikim yaparak gelecekte kazanç sağlamayı hedefleyebilirler. Enjin Coin’in fiziki üretimi mümkün değildir. Yalnızca oyun platformlarındaki ürünlerin satımıyla ENJ elde edilebilir. Üretim, projenin ekosistemine aykırıdır. Ayrıca üretim yapılabilmesi için fiziki cihazlara kesinlikle ihtiyaç yoktur. Oyun ekosisteminde ürün alım satımlarında kullanılan ENJ gelecekte birçok oyun platformunun tercih konusu olabileceğinden dolayı, günümüzde popülaritesini artırmaktadır. Birçok oyun sever, ENJ sahibi olmak için sisteme dahil olabilir ve kazançlarını istedikleri borsalarda nakde çevirebilirler.

Enjin (ENJ) Coin Grafik

Aşağıda gördüğünüz grafik Enjin Coin’in son bir yılını yansıtmaktadır. Sizlerin de gördüğü üzere Enjin Coin 2021 yılı içerisinde büyük dalgalanmalar yaşadı. Enjin Coin en düşük değerini 12 Kasım 2017’de 0.01866 dolar olarak gördü. En yüksek (ATH) değeri ise 25 Kasım 2021’de 4,82 dolar olarak gerçekleşti. (coinmarketcap)

Enjin coin yorum

Enjin coin yorum

Enjin Coin Nereden Alınır?

Enjin Coin’i (ENJ) birçok borsa listelemektedir. Ülkemizde de listeleyen bazı borsalar bulunuyor. Token’ı alabileceğiniz ve satabileceğiniz borsaların birkaçı aşağıdaki gibidir:

  • Paribu
  • Binance
  • CoinBase Exchange
  • Huobi Global
  • KuCoin

ENJ coin yorum ve geleceği hakkında ki yazımızında sonuna geldik. Sorularınız varsa yorumlarda buluşalım.

DİĞER YAZILARIM:

Decentraland (MANA) Coin Yorum ve Geleceği

Chromia (CHR) Coin Yorum ve Geleceği?

Cardano (ADA) Coin Yorum ve Geleceği

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general