Ethereum (ETH) Kazandıran Oyunlar ve Uygulamalar

Ethereum (ETH) kazandıran oyunlar yazımızda, ETH kazandıran uygulamalar ve kripto para kazandıran uygulamalardan da bahsedeceğim.

Son dönemlerin en kazançlı mecralarından biri de elbette ki bedava kripto para veren oyunlar ve uygulamalar. Bu tarz uygulamalar kullanıcılar tarafından kullanıldıkça yeni yeni kripto para ve bitcoin kazandıran oyunlar çıkıyor. Öyle artık bu olaylar Play To Earn yani oynadıkça kazan platformlarına ilham vermekte.

Oyun severler artık hem oynayıp hemde oyunlarda kripto para kazanma şansına sahipler.. Tabi bu oyunlar biraz daha gelişmeye ihtiyacı var.. Bu oyunlara örnek vermek gerekirse Star Atlas, Axie Infinty ve Raca.. Biz bu projelerin gelişmesini beklerken boş durmayalım ve hep beraber en kazançlı ethereum kazandıran uygulamalar ve kripto para kazandıran mobil oyunlar a göz atalım..

Ethererum (ETH) Kazandıran Oyunlar

En sevdiğim oyunlardan biri olan CryptoPop’u tanıtacağım şimdi. Bu bir mobil oyun ve oldukça basit bir mantığa dayanmakta. Candy Crush’a benzerliği ile biliniyor. Bu oyunda bir çok kripto para amblemi bulunmakta ve bu amblemleri birleştirerek patlatmanız gerekiyor. Ne kadar çok amblemi bir araya getirerek patlatırsanız o kadar çok puan kazanıyorsunuz.

CryptoPop Nasıl Oynanır?

Oyunda Seviyeler var. Bu seviyeleri geçmek için size tamamlamanız gereken puanı gösteriyor ve sizden oyun içinde bu seviyeyi yani puanı geçmeniz isteniyor. Her yeni seviye geçilmesi gereken bir puanı getiriyor.

  1. Seviyede geçmeniz gereken 1000 puan isteniyor. Kolaylıkla yapılabilen bir puan bu.
  2. Seviyede ise 3000 puan geçmeniz gerekmekte. Seviyeler arttıkça geçmeniz gereken puan da artıyor. Oyun rusların geliştirdiği bir uygulama. Uygulama kazancı size ve diğer kullanıcılara oyun arasında gösterdiği reklamlardan kazanıyor ve belirli bir kısmını da kullanıcılarına pay ediyor. Youtube’da ciddi şekilde strateji geliştirip oynayanlar var… Özellikle yabancılardan izlemenizi öneririm.
crypto tab ile bitcoin kazma

crypto tab ile bitcoin kazma

Bu da benim oyun için çektiğim bir video: Ethereum kazandıran oyunlar

Ne kadar puan kazanırsanız o kadar çok ETHEREUM kazanmış oluyorsunuz. Ethereum kazandıran uygulama dendiğinde buu tek geçerim. Çünkü çekim limiti yok.. Ne kadar kazanırsanız hemen çekebiliyorsunuz.

Peki CryptoPop uygulamasından ETH nasıl çekilir?

Öncelikle Coinbase Borsasından hesap açmalısınız. Hesap açtıktan sonra uygulamaya girin ve WALLET kısmında çekim talebi oluşturun. Bu kısımda sizlerden Coinbase Borsasında hesap açtığınız mail adresinizi istiyor. Mail adresinizi yazdıktan sonra aynı gün yada 3 gün içinde hesabınıza geçmiş oluyor..

Ethereum Kazandıran Uygulamalar

CryptoTab ile Bitcoin Kazma

En sevdiğim uygulamalardan biri de CryptoTab. Bu uygulama aslında google gibi bir tarayıcı ve bu uygulamayı kullanırken arka planda bitcoin kazmanıza imkan tanıyor. Son zamanlarda oldukça popüler ve referans sistemi ile daha çok kazanmanıza imkan tanıyor. Ailenizde ki bireylere de referansınızla üye olduktan sonra onlar sayesinde siz daha fazla kazanabiliyorsunuz.

ethereum kazandıran ugyulamalar

ethereum kazandıran ugyulamalar

CryptoTab Nasıl Kullanılır?

Bu uygulamayı indirdikten sonra her saatte bir girip ACTİVE butonuna tıklayın ve kazıma başlayın. Uygulama içinde kazım hızları bulunmakta. Bu uygulamada kazım gücünüzü arttırmanız için yapmanız gerek bir kaç işlem var. Bunlardan biri de uygulamanın VPN uygulamasını da indirmeniz. Böylece 100 olan kazım gücünüz anında 300’e çıkıyor. Ethereum kazandıran uygulamalar arasında en güvenilir sitelerden biridir kendisi.

Uygulama içinde kazdığınız bitcoinleri çekmediğiniz sürece sizlere faiz olarak extra BTC vermekte. Kazım gücünüzü arttırmak için yatırım yapma imkanı da sunuyor fakat yatırım yapma işi pek bana göre değil. Amacımız sıfır sermaye ile bir iki tıklama yaparak sermaye oluşturmak.

Ethereum (ETH) kazandıran uygulamalar yazımıza devam ederken şimdi size kullanışlı bir web tarayıcısından bahsedeceğim. Bu tarayıcı google kadar gelişmiş olmasa da iş görüyor ve tarayıcıda geçirdiğiniz zamanı kazanca dönüştürmenize de yardımcı oluyor.

Kripto Para Kazandıran Uygulamalar?

Brave Browser İle Bat Token Kazanma

Brave uygulaması da harika bir iş çıkarmış. Şuan çoğu zaman Brave kullanmaya başladım ve kullandıkça BAT token veriyor. Yapmanız gereken ise bir kaç ayarlama yapıp kazanmaya başlamak.

Brave Browser Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı indirdikten sonra ayarlar kısmına girin. Ayarlar kısmında reklam göster kısmını aktif hale getirin. Ve yine reklam göster kısmının altında OTOMATİK KATKI kısmını kapatın. Otomatik katkı kazandığınız BAT tokenleri brave başka kullanıcılara hediye etmeye yarıyor. Bu kısmı kapatın ki kimseye bat token göndermeyin.

Braveden Nasıl Bat Token kazanacağız?

Reklam göster kısmını aktif ettik ve otomatik katkı kısmını kapattık.. Şimdi sizler yeni sekme açtıkça size reklam gösterecek. Bu çıkan reklamlara tıklasanız da tıklamasanız da siz o reklamı gördüğünüz için BAT token kazanıyorsunuz. Kazandığınız bat tokenları görmek için DETAYLAR kısmına tıklamanız gerekmektedir.

brave bat kazan

brave bat kazan

Yukarıda görünen 0.00 ‘lı bölüm bravenin size vereceği hediye bat token’ları göstermektedir. Brave sizleri ödüllendirmek için çoğu zaman size hediye TOKEN’lar göndermektedir. Konunun aslında çok ciddi araştırılmasını öneririm.. Forumlar da inanılmaz kazançlar sağlayan kişiler var ve servete dönüşmüş durumda kazançları.. Youtube ve forumlar da mutlaka araştırmalar yapın.

Brave’den tokenları çekmediğiniz zaman kaybolmaz.. Sizin için yeni aya girerken dolara çevrilir ve bravenin sizin için oluşturduğu cüzdanda bekletir..

Konu İle İlgili Yazım: Brave Tarayıcı ile BAT Kazan 2022 Güncel

Cointiply Uygulaması Nasıl Kullanılr?

CoinTiply harika ötesi bir uygulama ki öyle böyle değil. Uygulama içinde sizin için hazırlanmış türlü türlü kazanç yolları var. Bu uygulama da Dolar kazanıyorsunuz.. Uygulama içinde puan sistemi var ve size bir sürü görev veriyor. Her görevin puanı farklı. Play Store’da olan bir uygulamaya vereceğiniz oy farklı puan, uygulama içinde anket doldurmanız farklı puan.. Şimdi ne gibi görevler var en çok kazandıranlarını sıralayalım.

  1. Çark çevirme şansınıza gelen numaraya göre puan veriyor.. Her saat başı girip çark çevirip puan alabiliyorsunuz.
  2. Anketler en çok puanı veren görevlerdir. Lütfen tüm bilgileri doğru verdiğinize emin olun. Yanlış bilgi verecekseniz de mutlaka kaydedin ki bilgiler çelişirse emeğiniz çöpe gider. 10 dakika süren bir anketten 10 dolara kadar para kazanabiliyorsunuz.. Size sorulan sorulara hep olumlu cevaplar verin.. Eve buzdolabı var mı? evet var gibi..
  3. Play store’da yayınlanan oyun ve uygulamalara 5 yıldız verip güzel yorumlar yapmak. Harika puanlar veriyor.
  4. İstenen oyunu indirmenize ayrı puan indirilen oyunu oynayıp istenen seviyeye gelmek farklı puan etmekte..
  5. Kripto para borsalarına kayıt olmak.
  6. Arkadaşlarınızı davet ederek referans ile kazanma..
  7. Görevler her gün yenileniyor.. Sınırı yok görevlerin

NOT: UYGULAMADA 10.000 PUAN 1 DOLARA DENK GELMEKTE. 

Sarutobi Oyunu ile Bitcoin Kazanma?

SaruTobi oyununda kahramanımız bir maymun.. Sarmaşıkla en uzağa atlamaya çalışıyoruz ve havada asılı olan muzları ve bitcoinleri toplamaya çalışıyoruz. Yurt dışında inanılmaz oynayanlar ve güzel kazananlar var fakat ben ne kadar denesem sevemedim. Sizlere yine yazayım belki bir Bug’ını bulan olur birinin işine yarar..

Oyunda bitcoin simgelerini aldığınız zaman bitcoin kazandınız demek. Muz toplarsanız muzlarla maymuna bazı araçlar alarak daha uzağa gitmesini sağlıyorsunuz. Biraz sinir bozucu bir oyun o yüzden beğenemedim..

FreeBitco.in Sitesi ile bitcoin kazanma?

Bu bitcoin musluk sitesidir. Saat başı girerek bitcoin kazanabiliyorsunuz ama bu uygulamada çok göze batmamak lazım. Bir önceki yazımda bu konuyu detaylıca anlatmış ve referans kodumu yazmıştım.. Referansımla kaydolan 100 kişi olmuştu ve hesabım sebepsiz yere kapandı. Bir daha da giremedim. Bu uygulamaya para yatırmanızı önermem çevrenizden 5 veya 10 kişiyi referansınızla kaydederek ufak ufak bakiyeler toplayabilirsiniz. Ufak bakiyeler de sıkıntı çıkarmıyor. Kazandığınız para çekim sınırına gelince hemen çekin içeride kalmasın..

Ethereum (ETH) kazandıran oyunlar yazımızda, ETH kazandıran uygulamalar ve kripto para kazandıran uygulamalardan da bahsettim sorularınız olursa yorumlar kısmından sormayı unutmayınız..

DİĞER YAZILARIM:

SLP Coin Neden Düşüyor? Ne Zaman Yükselir?

AVAX Coin Sahibi Kim? Kurucusu ve Hangi ülkenin?

En İyi Mobil Madencilik Uygulamaları 2022

Kripto Para Kazanma Taktikleri 2022 GÜNCEL

 

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general