FTM Coin Yorum ve Geleceği – GÜNCEL

FTM coin yorum ve geleceği hakkında detaylı araştırmalar yaptığımız yazımıza hoş geldiniz. Bu yazıda sizlerle teknik ve anlaşılmayan  kelimelerden uzak sade bir anlatım yapacağız.

FTM coin 2018 yılında halka açık token satışına başladığında yaklaşık 40 Milyon dolar topladı ve beklentilerin üzerinde bir değerlenme kazandı.

FANTOM FTM Coin Nedir?

FANTOM coin ekibinin vizyonu ve hedefi, “DAG teknolojisini etkin kullanarak dünyada yapılan tüm işlemler arasında uyumluluk sağlamaktır. Aynı zamanda gerçek zamanlı anlık işlemlerde veri paylaşımına izin veren ultra yüksek güvenlikli yeni takip edilemez, hacklenemez altyapı oluşturmaktır.

Fantom FTM Hangi Ülkenin?

Fantom coinin herhangi bir ülkede merkezi bulunmamaktadır. Bağımsızlığı ve merkeziyetsiz olmayı savunduğu için şu ülkenindir diyemiyoruz. Fantom coin ağları herhangi bir ülkeden oluşturulabildiği için bir ülkenin malı veya menşei değildir. Fantom merkezi olmayan finansa yatırım yaptığı ve herhangi bir ülkede bulunan geliştirciler ağlara bağlanıp akıllı sözleşmeleri kullanabildiği için ülkesi yoktur diyebiliriz.

Fantom Coin Sahibi kim?

FTM vakıf tarafından kurulmuştur. Vakıfın kurucusu da Güney Koreli bilişim uzmanı Dr. Ahn Byung‘dur. FTM vakfının CEO’luk görevini ise  Michael Kong yürütmektedir.

FTM Coin Yorum ve Geleceği

Ftm coin grafik ve satıldığı borsalarını incelediğimiz zaman zirve fiyatını 2021 de yaşanan yükseliş dögüsünde görmüş. Grafiği aşağıda sizlerle paylaştım inceleyebilirsiniz. Bu grafiğide CoinMarketcap sitesinden aldım.

2019 yılında 0.004$ seviyelerinden işlem gören Fantom 2021 yılında 3.5$ seviyelerini görmüş. Bu hatrı sayılır bir yükseliş. Şuan 03 Ocak 2022 tarihi ile 2.58$ dan işlem görmektedir. Btc’ yukarı doğru yaptığı her atakta FANTOM coinde yukarı atak yapıyor ve yukarıları hedefliyor. Tabii her zaman BTC’nin içinde olduğu trendler fiyatlanmayı etkiliyor. Bu yüzden coinlerin değerlenmesini beklerken mutlaka BTC hareketleri ve trendleri göz önünde bulundurulmalı.

"<yoastmark

FTM Coin Hangi Borsalarda Var?

Ftm coin oldukça popüler ve yatırımcısını her daim uzun vadede memnun etmiş bir coin. Bu yüzden Borsalar yatırımcısı bol coinleri sever ve hemen listelerler. Bu yüzden FTM coin’de oldukça fazla borsada listelenmiş ve 7/24 alımsatımı yapılmaktadır. Ftm Coinin satıldığı borsaları aşağıda listeledim.

  1. Binance
  2. FTX
  3. Huobi Global
  4. Gate.io
  5. Gemini
  6. Bitfinex
  7. ByBit
  8. Uniswap

Bu borsalardan FTM alım satımı yapılmaktadır.

FANTOM FTM Coin Arzı Ne kadar?

Bu coin arzı meselesi oldukça önemli. Mesela geçen gün SLP coin yazısını yazdım. İyice araştırdım ve inanılmaz detayları ele aldım. SLP Coin çok güzel proje ile piyasaya çıktı ve güzel bir yatırım aldı. Oyna kazan projesi ile güzel bir etkinlik yaptılar. Milyonlarca yatırımcı para akıttı projeye. Coin adedi belli olmayınca, piyasaya ne kadar coin sürüldü bilinmiyordu. Bu yüzden şelale gibi düştü. Hangi destekten aldılarsa tutunamadı düştü. O yazımı da ekliyorum aşağıya kontrol edebilirsiniz.

Coin sayısı bu yüzden çok önemli. FTM de böyle bir problem yok tabii. Maksimum adedi belli bunlardan başka da piyasaya sürülmeyecek.

Fantom Coin  Adetler
Dolaşımdaki Adet  2.545.006.273 FTM
Toplam Adet  2.545.006.273 FTM
Maksimum Adet  3.175.000.000 FTM

Fantom FTM Coin yorum yazımızında sonuna geldim. Sorularınız varsa yorumlarda sorabilirsiniz..

DİĞER YAZILARIM:

SLP Coin Yorum Ve Geleceği

Paradotor Twitter – Paradotor Ne Demek?

Binance Smart Chain BSC Coinleri Nedir?

Etiketler:

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general