Hot Kripto Para Hangi Ülkenin? Kurucusu Kim?

Hot kripto para ülkenin ve kurucusu kim? konu başlıklı yazımızda Holo 1 dolar olur mu ve geleceği hakkında ki konulara da değineceğiz.

Öncelikle bu yazıma başlamadan önce hot coin ile harika bir yaşam elde ettiğimi sizlerden saklamayacağım.. 2017 yılından bu güne kripto paralara olan ilgim ve yatırımım günden güne artmakta ve geçtiğimiz yılın yani 2021 Mayıs ayı benim için tam bir dönüm noktası oldu ve hayatım tümüyle değişti.

Üye Olana 25 Dolar veren kripto para borsası yazımı okumak isterseniz: NEXO Borsası 25 Dolarlık Kayıt Ödülü Veriyor

Hot coini keşfetmem aslında Paradotor kullanıcı adını taşıyan Mert Adaş ile başladı. Mühendislik yaptığım zamanlarda twitter da dolaşırken hot coini paylaştığını gördüm ve merak ederek kendisine mesaj gönderdim. Hangi coinlere yatırım yapmam gerektiğini sordum ve bana bir kaç öneri verebilir mi diye kendisine danıştım. HOT coini önerince bende 3000 TL lik bir yatırım yaptım. Uzun lafın kısası 3000 tl lik yatırımım harika al satlar ile tam 200 bin tl ye ulaştı ve bir miktar çekerek hemen bir araba aldım. Diğer yatırım yaptığım coinler ile de  harika bir iş kurdum diyebiliriz. Kurduğum iş tekstil üzerine bebek giyim desem yeterli olacaktır.

Bu yazımı kaleme aldığım 4 Mart 2022 yılında ise kripto paralar için yine harika günlerin yaşanacağı zamana çok az kaldığını düşünüyor ve kendimi üzmeyecek miktarlarda tekrar HOT kripto parasını aldığımı söyeleyebilirim.. Yatırım yapıp yapmamak size kalmış tabii bu benim kendi düşüncem.

Hot Kripto Para Hangi Ülkenin?

Hot kripto para hangi ülkenin sorusunu ve konusunu çok dağıtmadan Hot coin Amerika’nındır. Amerika’da başlatılan bir proje olduğunu söyleyelim. Kurucuları amerikada bu projeye başlamışlar ve hala etkin bir şekilde çalışmalarını yürütüyorlar. Hali hazırda piyasa benim için yatırım yapmaya elverişli ve tüm coinler aylık destek seviyelerinde akümüle oluyor ve ufak ufak toplamaya başladım.

Hot Coin Kurucusu Kim?

HOLO coin diğer bir değişle HOT coin yaratıcıları Amerikalı bilim insanlarından ARTHUR BROK, diğer kurucu ortağı olan ERICK HARRIS dir.

ARTHUR BROK Holo Chain Kurucusu

ARTHUR BROK Holo Chain Kurucusu

Holo Coin Projesi ve Amacı Nedir?

HOT Coin Nedir?

Holochain dağınık haldeki blok zincirinin merkezi olan borsadan özerkliğe geçiş esnasında pragmatik uzlaşmayı sağlayan, diğer bir anlamda açıklayacak olursak köprü görevi gören bir kripto para birimidir. Birbirine bağlı zincirlerden oluşan, Holochain içerisinde işleyen ve tek bir çatıda toplanmış olan yeniliklerle karşımıza çıkar. Bu yeniliklerin tek bir çatı altında yani HOLO Özellikleri olarak karşımıza çıktığını görüyoruz. Şimdi bahsettiğimiz yenilikleri sırasıyla listeleyelim:

  • Ölçeklenebilir P2P uygulamalarını barındırır.
  • Ayrıca ana kullanıcılar için ayrılmış olan P2P uygulaması barındırma.
  • Çeşitli teknolojik inovasyonlar bulundurmak.
  • Ev sahiplerinin ödüllendirilmesi adına Çift Girişli Kripto ve Muhasebe sistemi.
  • Paylaşım ekonomisi sistemlerinin kullanılmasıyla fazla kapasiteden yararlanma.

Yenilik finansmanı adı altında, gerçek talebi göstermek için gerçek dünya varlıklarıyla desteklenen bir ekosistemde paydaş yaratmak adına ICO’yu kitle fonlaması ile birleştiren bir platforma verilen addır.

Holo hangi ülkenin öğrendiğimize göre merak edilen diğer konulara da bir göz atalım.

Holo Coin Arzı Ne Kadar?

Hot kripto para hangi ülkenin yazımıza devam ederken bir zamanlar oldukça tartışma yaratan konularından arz meselesine de bir değinelim. Hot yatırımcıları ile zamanında olmadık şakalar ve dalga konuları yapılmıştı. Yerinden kımıldamayan bir coindi ve yatırımcıları oldukça fazla sabırsızdı.

Coin bir süre sonra yükselmeyince çatlak sesler artmaya başladı ve çoğusu satarak çıktı. Ben minimum bir şekilde yatırım yapmıştım ve beklemeye değer bulmuştum. Yatırım yaptığım kadar kazanmış olsamda yine de kazandım ve hayatıma bir şeyler kattım bu sayede. Ama eminim bakiyemin tümü ile girsem bu kadar beklemezdim..

Holo Coin Adetleri
Dolaşımda ki Adet 173.260.844.872 HOT
Toplam Adet 177.619.433.541 HOT
Maksimum Adet Bilinmiyor – Bilgi Yok

Bu Verileri CoinMarketcap Sitesinden aldığımı da belirtmek isterim. Göründüğü üzere neredeyse 180 Milyar ededi var ve ekibin elinde ne kadar daha HOT kripto parası var belli değil.

Hot Coin Grafik İncelemesi

Holo (HOT) özellikle 2021’in ikinci çeyreğinin hemen başında olağan dışı bir yükseliş gerçekleştirmiş ve tüm kullanıcıları bu yükselişe şahit olmuştur. ATH’sini 5 Nisan 2021’de 0.031267 dolardan işlem görerek gerçekleştiren Holo (HOT), bu yükselişi çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmiştir. 13 Mart 2020’de ise 0.00022 dolardan işlem görerek en düşük seviyesini görmüştür. Yazım esnasında 006087 dolar seviyelerinden işlem gören Holo, ATH’sinden %80 civarında gözüken korkunç bir oranla geride kalmıştır.

Hot grafiğine baktığmızda uzun süre yerlerde sürünmüş ve sabır çatlatmış diyebiliriz. Fakat şahlanması da bir o kadar hızlı olup bitmiş. Nefsine sahip olanlar, bu kadar bana yeter diyenler kazandı.. Fakat daha çok isteyenler şuan belkide zarardalar.. Grafiği aşağıya bırakıyorum inceleyebilirsiniz..

hot kripto para hangi ülkenin

hot kripto para hangi ülkenin

Holo (HOT) Yorum

Hot kripto para hangi ülkenin yazımıza devam ederken son dönemlerde HOT hakkında neler konuşuluyor bir göz atalım. 2021’in en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri şüphesiz Holo (HOT)’tur. Ülkemizde oldukça popüler olan kripto para birimi bir o kadar da dünyada popülerdir. Düşük fiyatı, yüksek arzı, bol borsada listelenişi, spekülatif fiyatı… 2021’in en çok kazandıranlarından biri olduğu için çok fazla analize konu olmuştur ve ticaret uzmanlarıyla analistler arasında çoğu zaman çatışmalara neden olmuştur. Holo (HOT) Yorumları oldukça karmaşıktır. Bu kripto para birimi durağan trende girdiği zaman çıkmak bilmediği için bazen çekimser yaklaşımlara maruz kalabilmektedir; fakat kullanıcı sayısının çok yüksek olması da onu en iyi kripto para birimlerinden biri haline getirmektedir. En iyiler arasında 86. sırada dahi olsa, kendinden daha üst sırada olan birçok kripto para birimini alt etmiş ve girmedik borsa bırakmamıştır.

Holo (HOT) Geleceği

Analistlerin ve ticaret uzmanlarının portföylerinde çokça yer verdiği Holo (HOT) için gelecek yorumları oldukça pozitiftir. Gelecek yıllarda en iyi kripto para birimleri arasına girmesi beklenen Holo’nun dengeli yükselişi devam ettikçe, ticaret uzmanları da ona karşı olumlu yaklaşmaya devam edecektir. Kurumsal kullanıcıların birçoğu portföylerinde Holo’ya yer açmıştır. Ülkemizde de 2021’trendinin başlangıcında kendinden sıkça söz ettiren Holo, yerli ticaret yapanların portföylerinde de sıkça gözlemlenmektedir. Vaadettikleri açısından ve güvenilirliğinin üst düzey olmasından dolayı da bu kripto para birimi oldukça revaçtadır

Holo Coin 1 Dolar Olur mu?

Hot kripto para hangi ülkenin yazımızda en çok merak edilen konulardan biri de hangi fiyata ulaşabileceği konusu. Bu Piyasa inanılmaz hızlı büyüyen bir yer. Bu yüzden neyin ne zaman olacağı belli olmuyor. Holo coin 1 dolar olur mu sorusuna bakacak olursak bence olabilir. Fakat zamanı kestirmek imkansız ve tamamen risk almakla ilgili bir şey. 1 dolar olması için şuan ki hali ile 180 milyar dolar para girmesi lazım bu coine. Ekip piyasadan alım yapıp veya balinaları ellerinde ki HOLO coinleri cüzdanlara çekerek piyasadan malı azaltırsa tabii ki 1 doları görmesi daha hızlı olur. 180 milyar dolar para girişine de gerek kalmaz..

Açıkçası ben aldığım Holo kripto paraları kademeli olarak elden çıkarma niyetindeyim ve en son satacağım seviye 0.25$ seviyeleri olacaktır. Tabii bu herkesin kendi verebileceği ve alacağı risktir. Yatırım tavsiyesi değildir kesinlikle.

DİĞER YAZILARIM:

StormGain Benzeri Uygulamalar

Maksimum Arzı Az Olan Coinler Hangileridir? 2022

NEXO Borsası 25 Dolarlık Kayıt Ödülü Veriyor

Hot Kripto para hangi ülkenin yazımızında sonuna geldim. Sormak istediğiniz sorular varsa yorumlarda sorabilirsiniz her yoruma cevap vermeye çalışıyorum.

 

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general