Icp Coin Yorum ve Geleceği – GÜNCEL

Btc’nin düzeltmelerinden şu sıra hiç etkilenmeyen ICP Coin Yorum ve geleceğini detaylarıyla ele aldığımız yazımıza hoş geldiniz..

Btc Kasım 2021’den beri akümülasyondan çıkamadı.. Tam kafayı kaldırıyor hemen vuruyorlar tepesine 48k üzerine çıkmasına izin vermiyorlar. İşte böyle testere moduna bürünen BTC’ye direnen ve piyasanın tek yeşil coini olan ICP coin dikkatimi çekti. Hemen araştırdım ve bir iki yazı yazmak istedim.

Bu yazımda sizlerle;

ICP Coin Nedir?

ICP coin yorumları

ICP coin haberleri ve grafiği gibi bir çok detayı ele alacağız.

ICP Coin Yorum

CoinMarketcap Sitesinden baktığımızda 35. sırada yer almaktadır. Bu sıralama oldukça iyi ve yatırımcıları için büyük bir şans. Tabii bunu tepeden alan yatırımcılar için söylemek zor. ICP coin oldukça zor zamanlar geçirmiş. 450$ ile girdiği piyasada 28$ dolarla devam etmekte. Coinmarketcal sitesinden haber akışına baktım ama herhangi bir gelişmesi mevcut değil. Sizlerde ICP yatırımcısı veya zorunlu holder iseniz bu siteyi ve coinin resmi twitter sayfalarını takip ederek son gelişmeleri ve haberlere anında ulaşabilirsiniz.

Internet Computer ICP Sahibi Kim?

Internet Computer, kısa adıyla ICP kurucusu Dominic Williams‘tır. Zürih’te kurulan Internet Computer, ilk günden bu yana ICP üzerine çalışmalar yapmaktadır. 2016 yılının ekim ayında Williams tarafından geliştirilmeye başlanan ağın ilk Genesis bloku, 10 Mayıs 2021’de üretilmiş.

ICP Coin Grafik İncelemesi

Uzun dönem grafik incelemesi yaptığım zaman, büyük bir düşüşten sonra toparlanan bir yapı göremiyorum. 2021 yılı içinde yapılan haber pompalaması fiyatı eski zirvelerine çıkarmaya yetmedi ne yazık ki. Beni umutlandıran şey ise coin sayılarının fazla olmaması. Btc’nin yeni bir ralliye çıkması ile tepeden alan yatırımcıların kurtulması mümkün olabilir. Tabi bunların hepsi olasılık ve kesinlik kazanmamış varsayımlardan ibaret.

ıcp coin grafik

ıcp coin grafik

Tepeden  alan yatırımcılara sabır diliyorum, zor bir durum.

Tradingwiev, investing ve twitter gibi platformlarından ICP coinin grafik analizlerini takip ederek destek ve dirençlerine hakim olabilirsiniz. Yine aynı yapıyı SLP coinde gördüm. Coin arzının bilinmemesi nedeni ile oldukça derin düşüşler yaşamış ve yatırımcılarını içerde hapsetmişti. O incelememi de altta paylaşıcam. ICP coinde tabii coin arzının sınırsız olması gibi bir durumu yok. Sadece düşüşler benzer..

ICP COIN ADETLERİ
Dolaşımda ki Adet 190.940.097 ICP
Toplam Adet 475.939.008 ICP
Maksimum Adet  Belli değil

ICP Coin Neden Düşüyor?

ICP Coinin neden düştüğü hakkında kesin bir kanı yok sadece ihtimaller üzerinde durulabilir.

  1. Şirket veya CEO’nun ilgisiz olması
  2. Projenin Başarısız olması
  3. Ellerinde tuttukları coinleri piyasa sürmeleri
  4. Yol haritalarında vaad ettikleri gelişmeleri yapamamış olmaları.

Açıkça hangi yabancı kaynağı okuduysam şuan olduğu fiyatlardan hep yukarda hedefler koymuşlar. Hedefleri verdikleri zaman bulunduğu seviyelerden hep aşağıya sarkmış. Bundan sonra yeni yatırımcı çekmeleri için oldukça fazla çalışmaları ve fiyat istikrarını koruması gerekmekte..

Yazdıklarımın hepsi şahsi görüşüm olup yatırım tavsiyesi niteliği kesinlikle taşımamaktadır. ICP Coin yorum yazımızında sonuna geldik. Sorularınız varsa yorumlarda buluşabiliriz..

DİĞER YAZILARIM:

CEEK Coin Hangi Borsalarda Satılıyor?

SLP Coin Yorum Ve Geleceği

Swipe SXP Coin Yorum ve Haberleri 2022

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general