Kripto Para Kazandıran Uygulamalar 2022

Kripto para kazandıran uygulamalar yazımızda, coin kazandıran oyunlar ve yatırımsız coin kazandıran siteleri detayları ile inceledim.

Son dönemlerin en popüler konusu olan kripto paralar ile sıfır yatırım ile bir kaç ayda nasıl sermaye toplayacağız bundan bahsedeceğim. Bu anlatacağım uygulamalar ile hile hurda yapmadan sıkı ve düzenli bir şekilde istenenleri yaparsanız borsalarda şuan satışı olan coinleri toplaya bilirsiniz. Bu coinleri biriktirip satışını yaparak ele geçen para ile istediğiniz kripto parayı alıp yatırım yapabilir veya harcamalarda kullanabilirsiniz.

Kazanacağınız coinler ufak miktarlar olabilir fakat yükseliş dönemlerinde en az on katı yükseldiklerini düşününce aslında harika bir kar oranı elde ediyoruz.

6 yıl önce üniversite döneminde yarım gün olarak parfümeride çalışıyordum. Çokta iş yapan bir dükkan değildi sıkıntıdan bütün bitcoin musluk sitelerine üye olup bitcoin topluyordum.. İnanılmaz birktirmiştim şimdi aklıma geliyor da keşke o günler geri gelse belki daha çok biriktirir atardım köşeye diyordum.

O zamanlar bitcoin ucuz, çok bilinmiyordu. Sitelerde su gibi BTC dağıtıyordu. Şimdi çok çok az veriyorlar. Fakat önümüzde ki 6 veya 7 yıl içine bitcoinin 1 Milyon dolar olacağını düşünürsek yapacağınız her yatırım kar bırakacaktır.

Bu yazımda ücretsiz dogecoin veren sitelere de değineceğim. Bu siteleri mutlaka kullanın ve coinleri toplayın. Elon MUSK çocuğu için yüklü miktarda dogecoin aldığını açıklamıştı. Buda doge coin için iyi bir referans ve yükselme işareti demek. 5 Yıl sonra ki siz için Dogecoin biriktirmeye başlamanızı öneririm..

kripto para kazandıran uygulamalar

kripto para kazandıran uygulamalar

Kripto Para Kazandıran Uygulamalar

Kripto para kazandıran uygulamalar konumuz da ilk olarak Dogecoin veren sitelerden biri olan 4miner.me sitesinden bahsedelim.

4miner.me sitesi sizlere ücretsiz dogecoin kazandıracaktır. Sitenin en güzel özelliklerinden biri 1 dogecoin bile kazansanız cüzdana çekim yabiliyorsunuz. Çekim sınırı yok, kazandığınız coini borsa cüzdanınıza çekebilirsiniz. Siteye mail adresinizle kayıt olduktan sonra GET YOUR COİNS yazan yere borsa cüzdan adresinizi yazarak GET DOGE yazan yere tıklamanız yeterli. Coinleriniz hesaba hemen geçecektir.

Konu ile ilgili site adını yazarak youtube da videolar izlerseniz sizin için daha verimli olacaktır.

free-doge.com sitesinde ise çark çevirerek 60 dakika da bir kazanç sağlıyoruz. Siteye girdikten sonra mail adresinizle kayıt olmanızı istiyor. Kayıt olduktan sonra mail adresinize gelen onay linkine tıklayarak onay verin. Gelen Maili onaylamazsanız çekim işlemini yapamazsınız. Siteye giriş yaptıktan sonra sayfanın hemen ortasında ROLL DOGE yazan yere tıklayın ve size verilen linklere tıklayın..

DogecoinPayu

Bu site yine 10 saniyede bir 0.0000020 dogecoin veren bir site. Mail adresinizle kayıt olun ve maile gelen linke tıklayarak onaylayın. Daha sonra siteye girin ve sağ tarafta duran Cahpta doğrulamasını yapın. Doğrulamayı yaptıktan sonra allta yazan GET Mining butonuna tıklayın. Ücretsiz kazandığınız dogeler hesabınıza yansımış olacak. Bu işlemi her 10 saniyede bir yapabilirsiniz.

Kripto para kazandıran uygulamalar yazımıza devam ederken konuyu güncelledim ve en aşağıda benim severek kullandığım en çok parayı kazandıran cointiply uıygulamasından da bahsettim.

Kripto Para Kazandıran Oyunlar

Cointiply Uygulaması ile bir gün içinde 10 dolar kazanabilir ve bu dolarları dogecoin veya Litecoin olarak çekebilirsiniz. Bu uygulama dünyanın en büyük uygulamalarında biri. Bu uygulamayı etkin ve hakkını vererek kullanırsanız günde 10 dolar kazanmak mümkün. Uygulama içine sizler için ayrılmış onlarca görev var. Bu görevlerin zorluk derecelerine göre verdiği puanlar yanlarında yazmakta. Her 10 bin puan 1 dolar etmekte.

Bazı görevler var 5 bin puan 10 bin puanı bir anda verebiliyor. Unutmayın asgari ücret şuan 8 dolara tekabül ediyor günlük olarak. Sizler bu görevleri günlük yaparak iyi paralar kazanabilirsiniz. Hangi görevler var bu uygulamada bir göz atalım.

  1. Çark çevirerek şansa göre puan kazanma
  2. Oyun indirme görevi yaparak para kazanma
  3. Playstore da uygulamalara ve oyunlara yorumlar yaparak 5 yıldız vererek puanlar kazanma.
  4. İndirilmesi istenen oyunda istenen seviyeye gelmek. Uygulamada en çok puanı veren görev.
  5. Anketler doldurarak puan almak.

NOT: Anket doldurma görevi çok dikkat gerektirmektedir. Özellikle anketin ilk başında sorduğu sorulara iyi yanıt vermeniz gerekmekte. Vereceğiniz cevapları sizlerden her anket görevinde soruyor bu yüzden cevaplarınızı yazın sürekli aynı cevapları verin. Örneğin yaşınız kaç, hangi marka araba kullanıyorsunuz modeli nedir gibi.

Anket görevlerinde olumsuz cevaplar vermemeye çalışınız. Eviniz arabanız var mı gibi sorulara evet yanıtlarını vermeye çalışın. Anket bölümü tam profesyonellik gerektirmekte. İlk başlarda başarılı olamazsanız mutlaka tekrar tekrar deneyerek youtube dan videolarda izleyebilirsiniz.

Çekim işlemlerinde ise mutlaka doge coin seçin en az kesintiyi doge yapmakta bu konuyu da atlamayalım.

Brave Web tarayıcı ile borsalarda adedi 2 dolara satılan BAT Token nasıl kazanıyorum bu konuyada göz atabilirsiniz.

Brave Tarayıcı ile BAT Kazan 2022 Güncel

Kripto para kazandıran uygulamalar yazımızda, coin kazandıran oyunlar ve yatırımsız coin kazandıran siteleri detayları ile incelediğim yazımın da sonuna geldim. Sormak istediklerinizi yorumlarda sorabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIM:

Bedava Kripto Para Veren Siteler 2022

Token Kazandıran Oyunlar ve Uygulamalar

En İyi Mobil Madencilik Uygulamaları 2022

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general