Kripto Para Whatsapp Grubu 2022

Kripto para Whatsapp grubu konumuzda binance, paribu, BtcTürk gibi borsalarda yatırım yapmış kullanıcıların ortak kullandığı sohbet gruplarını inceledik.

Kripto para piyasaları oldukça hareketli olduğu için genelde haber akışına yetişemiyoruz. Düşüş veya yükselişlere etki eden nedenleri merak ediyoruz fakat işin aslı bir iki saat sonra belli oluyor. Bu yüzden yatırımcılar anlık bilgiler edinebilecekleri sohbet grupları aramakta. Bu yazımda yatırım yaptığınız coinler için özel oluşturulmuş yatırımcılardan oluşan sohbet odaları olan bir uygulamadan da bahsedeceğim..

Yazımızda yer vereceğimiz Whatsapp grupları nelerdir?

  • Kripto para whatsapp grubu
  • Binance Whatsapp grubu
  • Coin haberleri whatsapp grubu

Kripto Para Whatsapp Grubu

Kripto para whatsap grubu için vereceğim bu link piyasalardan hızlı haberdar olmak isteyenler için en yararlı gruplardan biri. Yatırımcıların birbiriyle sohbet edebildiği grupların başında Kripto para haberleşme grubu geliyor. Aşağıda vereceğim linke tıklayarak direkt whatsapp grubuna girebilir ve sizlerde fikirlerinizi paylaşarak anlık haberlerden haberdar olabilirsiniz. Bu grupta teknik analizler, grafikler, haberler ve borsa listelemeleri paylaşılmaktadır.

Kripto para Whatsap Grubu

Değerli okuyucular bir uyarımız olacak sizlere, her piyasada dolandırıcılar olduğu gibi kripto para piyasalarında da dolandırıcı oldukça fazla. Sizlerden ricam gözünüzü açık tutmanız. Whatsap gruplarında numaranız direkt olarak görüneceği için sizinle özelden iletişime geçerek para isteyen, paranızı katlamanıza yadım edeceğini söyleyen, bot veya alım satım yazılımı sattığını söyleyenlere itibar etmeyiniz. Kimse kimseye bedavadan para vermez dikkatli olun. Anlık pump yaptıklarını söyleyen kişi sayısı oldukça fazla bu tür oluşumlardan uzak durun. Dipten topladıkları hacimsiz coinleri sizlere yüzde 5 veya 10 yukarıdan satmak için gruplar kuruyorlar. Bu grupların sahiplerinden başka kazananı yok maalesef..

binance whatsap grubu

binance whatsap grubu

Binance Whatsap Grubu

Binance Whatsap Grubu tam anlamıyla olmasada FES Hbarler grubunda ki kişilerin yüzde 90’ı binance borsasında alım satım yapan kişiler. Grup oldukça etkin ve haberleri zamanında paylaşıyorlar. Bazen bir coin yatırımcıları tarafından açılmış binance whatsapp grubu linkleri de paylaşılıyor. Eğer sizlerinde yatırım yaptığı ve yakından takip etiği coin ise gruba katılarak yerinizi alabilirsiniz.

Binance whatsap grubu linki

Whatsapp Bitcoin Grubu

Bu linkte yine çeşitli analizlerin ve haberlerin paylaşımı yapılmakta. Özellikle borsalarda yeni listelenecek coinlerin paylaşıldığı ender gruplardan biridir. Gruba girdikten sonra ilk katılanlara özelden yazanlar oluyor genelde bunların dolandırıcı olma olasılığı yüksek. İlk yazanlara sizinle ortak yönü olmayan ürün tanıtımı yapan kişilerden uzak durun. Mail adresinizi isteyerek sizlere mail gönderenler olacaktır. Bazı maillerde casus yazılımlar gönderiliyor. Sizlerin bilmeyerek tıklayıp bilgisayar veya telefonunuza indirdiğiniz bu casus yazılımlar cüzdanlarınıza ve şifrelerinize erişmek için kullanılmaktadır.

Mining Yardım Whatsapp Grubu

Bu linke tıklayarak direkt olarak whatsap grubuna ulaşabilirsiniz.

Bu vereceğim whatsapp grubunda ise genellikle madencilik konuları konuşuluyor. Kartlar ve sistemler hakkında bilgiler paylaşılıyor. Kart satımı sistem kurulumu gibi konuların paylaşıldığı bir whatsap grubudur.

Kripto Mining Ekibi isimli grup linki içi tıklayın

Şimdi sizlere harika bir uygulama tanıtıcam. Belki bilenleriniz adını duyanlarınız vardır fakat bu özelliğini pek az kişi biliyor ve kullanıyor. Uygulamanın adı Investing. Her türlü yatırımınız için kullanabileceğiniz, anlık fiyat takibi, grafikler, sıcak haberler ve en önemlisi canlı kripto para sohbet odaları ile harika bir uygulama. Hangi coine yatırım yapmışsanız o coinin canlı sohbet odası bulunmakta ve Türk yatırımcılar için oluşturulan bu sohbet odaları tam size göre. Altın, gümüş, dolar, kripto para veya Bist gibi yatırımların takibi için harika bir uygulama.

Telefona uygulama olarak da indirebileceğiniz Investing finansal piyasalar için biçilmiş kaftan. Aldığınız coini arama bölümüne yazdıktan sonra size nereye girmek istediğinizi soruyor. Grafik, haber veya sohbet odası gibi.. Sohbet odası seçerseniz Türk yatırımcıların olduğu ve gece gündüz fikir alış verişi yapıldığı odaya katılabilirsiniz.

Kripto Para Telegram Grupları

Telegram grupları arayan arkadaşlar için harika bir uygulamadır kendisi. Hele benim vereceğim telegram grupları birinci kalitede olup piyasada kendisini kanıtlamış gruplardır. Bitcoin ve ethereum’un her 4 saatlik kapanışın da güncelleme grafiği atılan grup benim favorim. Gece bile girip bu grupta ki grafikleri incelediğim oluyor. Bu linki de aşağıda vereceğim.

kripto para whatsap grubu

kripto para whatsap grubu

  • Kullanıcıların birbirleri ile sohbet ettiği konuşmaların açık olduğu telegram grubu: NinjaTraders Grubu 

Bu gruba Telegramda arama yerine yazarak da ulaşabilirsiniz.. @ninjatraderstr

  • Yukarıda bahsettiğim 4 saatlik kapanışlarda güncelleme grafiği atan kanal. Orhan Bey

Kanalın kullanıcı adı: @cryptotalees

Bu telegram gruplarının da işinize yarayacağına eminim..

Kripto para Whatsapp grubu konumuzda binance, paribu, BtcTürk gibi borsalarda yatırım yapmış kullanıcıların ortak kullandığı sohbet gruplarını inceledik.  Sorularınız varsa yorumlarda sorabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIM:

Telefondan Coin Kazma 2022 Mobil Madencilik

Token Kazandıran Oyunlar ve Uygulamalar

Hediye Coin Veren Borsalar 2022 GÜNCEL

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general