Mith Coin Yorum ve Geleceği – GÜNCEL

Mith coin yorum, geleceği ve ne işe yarar konulu bu yazımızda tüm detayları sizlere anlatmaya çalıştık, keyifli okumalar.

Öncelikle Yüzüklerin Efendisi Serisi hayranı biri olarak bu Mithril coinin ilk adını duyduğumda çok şaşırmış ve heyecanlanmıştım. Hemen araştırmaya koyulup ne işe yaradığını ve nereden alınacağını öğrenmeye çalışmıştım. Şİmdi ise kendi blogumda bu coini seve seve anlatacağım..

Mith coin CoinMarketCap verilerine göre piyasada 566. sırada. Bu sıralama 02 Ocak 2022 tarihi için baz alınmıştır. Sıralama ilerki tarihlerde değişiklik gösterebilir.

Mithril Coin Nedir? Ne İşe Yarar?

Mith coin merkeziyetsiz bir sosyal medya platformunun coinidir. Mith aslında bir coin olamadı henüz Token desek daha doğru olacak. Çünkü Coin kendi blok zincirini kullanan projelere deniyor. Mith ise şuan ethereum tabanlı alt yapıyı kullanıyor. Mith çok yakın zamanda Eth blok zincirinden ayrılacak ve radikal bir kararla Binance Smart Chain ağına geçecek. Ağ değişimi nedeniyle adının da değişeceği yazılanlar arasında. Ağ değişimi sonrası adının MITdao olarak değişmesi planlanıyor. Bu kararıyla ETH’den Binance smart chaine taşınma konusunda piyasaya öncülük etmektedir.

Mithril ekibi bu güne kadar içerik oluşturulan platfomlar ve NFT pazarında harika projeler geşitirdi piyasaya sundu. Ekip BSC ağına geçerek bir fon kapma niyetinde olduğu açıkça ortada ve bu hedefine de ulaşmış durumda. Geçtiğimiz aylarda Binance smart chain fonunda 1 milyar dolar fon alarak çeşitli projelerde kullanmaya başladılar.

Mith Coin Yorum

Mith coin yorum kısmına geçtiğimizde ise oldukça fazla söylenecek şey var. Ekibin ilgisizliği, haber paylaşmadan geçen haftalar ve daha neler neler. BSC ağına geçerek binance rüzgarını arkasına alacağı düşünülen Mith bekleneni veremedi. Yatırımcılarının umudunu kırmış durumda diyebiliriz. Aşağıda paylaşacağım grafikte fiyat hareketlerinde ki yuları sıkışmalar ve hamleler biraz olsun umut verici durumda.  Projenin sosyal medya hesaplarını kontrol ederseniz aylarca bir post bile paylamadıklarını göreceksiniz. Hal bu ki coin piyasasında haber her zaman fiyatlar..

Mith Coin yorum yazımıza devam ederken dolaşımda ki coin arzına bir göz atalım.

Mithril Adetleri
Dolaşımda  1.000.000.000 MITH
Toplam Adet  1.000.000.000 MITH

Mith Coin Grafik

Mith 2018 mayıs ayında çok iyi fiyatlara ulaşmış ve 1.5 Doları görmüş. Daha sonra ayı piyasasının da etkisiyle düşüşe geçmiş ve en düşük 0.005$ seviyesini görmüştür. 2020 Nisan ayında tekrar fiyatta yukarı yönlü bir hareketlenmeyi başlatmış durumda. Şuan yani 02 Ocak 2022 tarihinde fiyatı 0.06$ seviyesinde seyretmekte.

Mith coin grafik

Mith coin grafik

Miht Coin Hangi Borsalarda Var?

Bir çok borsada 7/24 alım satımı yapılmaktadır. Şimdi bu borsaları sıralayalım;

  1. Binance
  2. GATE.io
  3. Okex
  4. ACE
  5. Max Exchange
  6. HitBtc

Borsalarından alımlarınızı yapabilirsiniz. Coinin yatırımcısı iseniz ve yakından takip etmek istiyorsanız coinmarketcap sitesinde ki piyasa hacmini ve sıralamayı sık sık kontrol edin. Projeye giren para artıyor ve sıralamada yükseliyorsa işler yolunda demektir.

Twitter, Tradingwiev ve investing kullanarak de son grafikleri, yorumları öğrenebilir yatırımınıza yön verebilirsiniz.

Mith coin yorum yazımızında sonuna geldik. Sorularınız varsa yorumlarda sorabilirsiniz..

DİĞER YAZILARIM:

SLP Coin Yorum Ve Geleceği

Paradotor Twitter – Paradotor Ne Demek?

Paribu Güvenilir Mi?

Etiketler:

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general