Netten Oyun Oynayarak Para Kazanma 2022 – GÜNCEL

Netten oyun oynayarak para kazanma konumuzda gerçekten para kazandıran oyunlardan ve yatırımsız dolar kazandıran oyunlar a da göz atacağız.

Netten oyun oynayarak para kazanma dediğimiz zaman bu çok geniş bir çerçeveye yayılıyor. Günde 0.5$ veren veya günde yüzlerce dolar da kazandıran oyunlarda mevcut. Bu yazımda sizlere gerçekten ödeme yapan, hilesiz kullanırsanız ban yemeden az çok demeden kazanabileceğiniz oyunlardan bahsedeceğim.

Yatırımsız para kazandıran oyunlar

Yatırımsız para kazandıran oyunlar bölümünde sizlere hangi siteleri inceleyeceğimi aşağıda belirteyim. Sizlerin hali hazırda kullandığı siteler varsa atlayabilir veya tekrar okuyarak oyunlarda bilmediğiniz bölümleri öğrenebilirsiniz.

 1. InboxDollars
 2. Cointiply
 3. Swagbucks
 4. MistPlay
 5. MyPoints
 6. Brave Brower
 7. CryptoPop
 8. CryptoTab

Devam eden 25 dolarlık Airdrop: NEXO Borsası 25 Dolarlık Kayıt Ödülü Veriyor

InboxDollars Oyunu İle Dolar Kazanma

Inboxdollars sites 2000’li yıllarda kurulmuş ve kullanıcılarına dolar kazandıran bir uygulama. Uygulama içinde bir çok oyun mevcut. Bu oyunlardan hangisi size daha yatkın geliyorsa onlara yönelmenizi öneririm. Çünkü denedikçe ve oynadıkça eliniz alışıyor, algoritmayı anlıyor ve daha çok kazanmaya başlıyorsunuz.

2000’li yıllarda kullanıcılarla buluştuğunu söyledim ve bu güne kadar 100 Milyon Dolardan fazla para dağıttığını da belirtmek isterim. Peki bu sitede oyun oynayarak nasıl para kazanılır diye soracak olursanız hemen içinde ki oyunlara da değinelim.

 • Siteye kayıt olduğunuzda yeni üyelere 5 Dolar hediye veriyor.
 • Referans Sistemi mevcut. Yeni getireceğiniz kullanıcılar için de para kazanıyorsunuz.
 • Kolay bir arayüzü var. Kayıt yaptıktan sonra hangi oyunu oynayıp para kazanmak istiyorsanız seçmeniz yeterli.
 • Sudoku, solitaire, Monkey Bubblle shooter, Outspell veya Candy jam gibi oyunlar oynayarak veya zamanla düzenlenen turnuvalara katılarak para kazanabilirsiniz.
 • Düzenli bir oyuncu olup oyunların dinamiklerini öğrenirseniz internetten günde 10 dolar kazanma şansını da yakalarsınız.
 • Anket doldurarak para kazama. Anket başına en düşük 0.5$ kazandırıyor. Buda yaklaşık olarak 7.5 TL yapmakta. Eğer anket biraz uzunda anket başına 5 dolar bile kazanma şansınız var. Anketler genellikle 3 ile 30 dakika arası oluyor. Anket ne kadar uzunsa kazandırdığı para da o kadar artıyor.
 • Mail okuyarak para kazanma, Mail adresinize gelen mailleri okuyarak da para kazanabiliyorsunuz. Böylece yeni kampanyalardan ve oyunlardan haberdar olmuş oluyorsunuz. Eğer mail adresinizi güncel hayatta kullanıyorsanız bu işler için yeni bir mail adresi açın derim.

Yatırım yapmadan kripto para ve dolar kazanabileceğiniz uygulamaları tanıttığım diğer yazılarım:

Eskiden Bitcoin Veren Oyunlar – GÜNCEL

Coinbase Gibi Para Veren Siteler – GÜNCEL

Bedava Para Veren Coin Siteleri – 2022 Güncel

netten oyun oynayarak para kazanma

netten oyun oynayarak para kazanma

CoinTiply Uygulaması

Cointiply uygulaması internetten para kazandıran mobil uygulamalar arasında en iyilerinden biri. Zaman buldukça kullanıp para kazanmaya çalışıyorum. Bu uygulama o kadar iyi ki interntte PUBG oynamak yerine bu tip sitelerde oyunlar oynayarak para kazandıkça daha da motive oluyorum. Bu mobil uygulamada bir sürü görev var. Bu görevlerin yanında ne kadar puan verdiği yazıyor.

Uygulamada görevleri yerine getirerek puan kazanıyoruz. Her 10 bin puan 1 dolar para ediyor. Bu da yaklaşık olarak 15 TL yapmakta. Günde 100 bin puandan fazla para toplamak mümkün. Buda 10 dolara tekabül ediyor yani 150 TL. Peki bu dolar kazandıran mobil uygulama da ne tür görevler var ve hangi görevler en çok puanı veriyor hemen göz atalım.

 • Anket doldurarak en yüksek puanı kazanın. Bazen bir anket 10 dolar değerinde oluyor.
 • Playstore veya IOS da yayınlanan uygulamaları indirerek puan kazanın
 • İndirdiğiniz oyunları oynayarak belirli bir seviyeye gelin ve yüksek puanlar kazanın 3 – 5 dolar arası.
 • Kripto para borsalarına üye olarak puanlar kazanın
 • Playstore veya IOS da ki uygulamalara puanlar vererek yorumlar yapın.

bunun gibi sayısız görevler var. Mobil Oyun oynayarak para kazanma arzusunda olanlar bu uygulamayı mutlaka denemeli. Ben bazen görev tamamlansın diye oynadığım oyunları bırakamıyorum bağımlılık yapıyor. Görevlerin sonu yok sizler yaptıkça yenileri geliyor.

Netten oyun oynayarak para kazanma yazımıza devam ederken en çok kullanılan milyon dolarlar dağıtan sitelerle yazımıza devam edelim ve Swagbuck sitesini tanıtalım.

SwagBuck Sitesi İle Para Kazanma

Swagbucks sitesinde bazı görevlerin yapılması karşılığında sizlere hediye kartları ve nakit para kazandırıyor. Son yılların en popüler sitesi olması ile birlikte yeni güncellemeler ile kendini baya geliştirdi. Bir çok büyük firmalar ile partnerliği sayesinde görevlerin adetleri ve kazandırdığı miktarlar şu sıralarda baya arttı.

Bu sitede telefonunuzda oynadığınız oyun karşılığında ödeme alıyorsunuz. Aynı zamanda anket doldurma, video izleme gibi bir çok görevi de mevcut. Bu görevleri yaparken nakit para çekimi talebiniz olursa paypal kullanabiliyorsunuz. Paypal ülkemizde yasak fakat forumlarda aracılık ederek belirli bir komisyon ile paypal kullanabiliyorsunuz.

Eğer paypal olayı içinize sinmiyorsa amazon sitesinde kullanılan alışveriş kartları da satın alabilirsiniz. Oyunda yaptığınız görevlere göre Swag Bucks baş harflerinden oluşan SB puanı kazanıyorsunuz. Bu puanlar ne kadar çok olursa kazancınızda o kadar artıyor demektir.

Bu site Video izleyerek dolar kazandıran uygulamalar ın başında geliyor. Görevler arasında youtube videoları izleyerek SB puanı biriktirebilirsiniz. Her videonun izlenme süresi ayrıdır, süre arttıkça kazandırdığı miktarda artmaktadır.

Ücretsiz ve hızlı kripto para kazandıran uygulama: Bedava Kripto Para Veren Siteler 2022

intertnetten para kazandıran oyunlar

intertnetten para kazandıran oyunlar

Android Telefondan Oyun Oynayarak Para Kazanma

Mistplay sitesi sadece android telefonlardan girilen bir uygulama. Bu uygulamada çeşitli oyunları oynayarak para kazanma şansınız oluyor. Telefondan dolar kazandıran uygulamalar arasında en iyilerinden biri. Öyle ki size verlen görevler de ki oyunları belirli sürelerde oynarsanız günlük 3 ile 7 dolar kazanma şansına ulaşabilirsiniz.

MyPoints Sitesi ile Dolar Kazanma

Mypoints, android ve IOS cihazlara indirebileceğiniz bir uygulama. Aynı Swag Buck sitesi gibi görevleri olan bir site. Yeni kayıt olanlara hoş geldin ödülü olarak 10$ vermekte. Bu uygulamada olan tüm oyunları oynamak ücretsizdir. Bu oyunları belirli bir süre oynadığınız zaman saatte 2 ile 5 dolar arası kazanç elde etmeniz mümkün.

Gobal çapta en çok kullanıcıya sahip olan sitelerin başında geliyor. Bu güne kadar kullanıcılarına milyonlarca dolar kazandırdığı bilinmekte. Tek dezavantajı Paypal ile ödeme yapmasıdır. Paypal hesabı olmayanlar ise alışverişlerde kullanmak üzere hediye kartları satın alabiliyorlar.

Ücretsiz Doge Coin Kazandıran Siteler

dolar kazandıran siteler

dolar kazandıran siteler

CryptoPop İle Ethereum Kazanma

Cryptopop uygulaması aslında basit bir oyun. Android ve IOS Cihazlarda rahatlıkla oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunda kripto para sembolleri mevcut ve sizler bunları birleştirerek patlatıyor ve para kazanıyorsunuz. Ne kadar çok sembolü birleştirerek patlatırsanız o kadar çok puan kazanıyorsunuz. Bu puanlar da sizlere ETH olarak geri dönüyor.

Oyunun en güzel yanı çekim limitinin olmaması ve dilediğiniz zaman kazandığınız puan kadar eth çekimi yapabiliyorsunuz. Netten oyun oynayarak para kazanma konusunda en beğendiğim uygulamalardan biri. Çünkü çekim limiti ve ekstra istekler yok.

IOS ve Android uygulamalar ile para kazanmak isteyenlerin arayıp da bulamadığı bir oyun diyebilirim. Oyun seviyelerden oluşuyor ve bu seviyeleri geçmek için belirli puanlara ulaşmanız lazım. Para çekimi için de coinbase borsasında bir hesap açın ve bu hesabınızın mail adresini uygulamada ki çekim yapmak istediğiniz yere yazın. Kazandığınız ETH ler 3 gün içinde hesabınıza aktarılıyor.

Oyun Ruslar tarafından tasarlanmış ve oyun içinde gördüğünüz reklam gelirlerini kullanıcılarına dağıtıyor desek daha doğru olur. Bu uyuglamayı aile bireyleriniz ve tanıdıklarınıza da referansla indirip oynamalarını sağlarsanız referans gelirlerinden de faydalanmış olacaksanız.

Netten oyun oynayarak para kazanma konumuza devam ederken işlemcilerinizi kullanmadan nasıl coin kazabilirsiniz bundan bahsedelim.

Bulut Madenciliği Yapan Uygulamalar

Bulut madenciliği telefonunuzun işlemci ve RAM aksamlarına zarar vermeden madencilik yapmanıza yarayan bir sistem ve bu sistemler arasında gerçekten para kazandıran uygulamalar da mevcut. Bu uygulamaları bende aktif olarak kullanmaya çalışıyorum hemen sizlere bunlardan ve nasıl kullanıldığından bahsedelim.

Brave Tarayıcı İle Bat Kazanma

Brave tarayıcı google benzeri bir uygulama ve google dan daha güvenilir oluğunu öne sürüyor. Reklam engeleme ve VPN seçenekleri ile dünyada kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Bu kullanım amaçlarından biri de BAT token kazandırması. Kazandırdığı bu token oldukça değerli ve büyük borsalarda satılmakta.

Kullanıcıları Brave Browseri indirerek hem kendileri BAT kazanıyor hemde aylık olarak uygulamanın hediye ettiği tokenleri kazanıyor. Yapmanız gereken bu uygulamayı indirmeniz ve ayarlardan otomatik reklamlar seçeneğini aktif hale getirmeniz.

Detaylar için bu yazımı ziyaret edebilirsiniz. Brave Tarayıcı ile BAT Kazan 2022 Güncel

Oto reklamları aktif ettiğiniz zaman aşağısında otomatik katkı kısmını kapatmayı unutmayın ki kazandığınız BAT tokenler başkalarına hediye olarak gitmesin. Daha sonra yeni sekme açtığınızda size gösterilecek kripto para reklamları ile BAT token kazanmaya başlıyorsunuz. Reklamlara tıklamanıza gerek yok reklamını görmeniz kazanmanız için yeterli.

CryptoTab ile Bulut Madenciliği Yapma

CryptoTab uygulaması yine bir web tarayıcı. Bu uygulama da bizlere bulut madencilik ile bitcoin kazmamıza imkan veriyor. Uygulamayı indirdikten sonra Miner kısmına tıklayın ve bitcoin kazmaya başlayın. Her 2 saatte bir uygulamaya girerek kazımı aktif etmeniz yeterli olacaktır.

Uygulamada çeşitli kazım gücü bulunmakta. İlk olarak 100 kazım gücü veriyor ve 300 e çıkarmak için cryprotab VPN programını da indirmenizi istiyor. Ben indirdim ve 300 ile kazmaya devam ediyorum. 1000 kazım gücüne çıkmak için uygulamanın telefonunuzda ki kritik bilgilere erişim izni istiyor. Ben buna izin vermedim ve 300 ile kazmaya devam ediyorum.

Para ile de kazım gücü alabilirsiniz ama ben ücretsiz olanları denemekten yanayım. Kendi kararlarınızı kendiniz alarak işe başlamalısınız..

Diğer Yazılarıma Göz Atmak İsterseniz: 

Bitcoin Toplama Siteleri ve Programlara 2022

Ethereum (ETH) Kazandıran Oyunlar ve Uygulamalar

DogeCoin Kazandıran Siteler

Netten oyun oynayarak para kazanma konumuzda gerçekten para kazandıran oyunlardan ve yatırımsız dolar kazandıran oyunlar a da göz attık. Sormak istedikleriniz varsa yorumlarda sorabilirsiniz. Her yoruma cevap vermeye çalışıyorum.

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general