NEXO Borsası 25 Dolarlık Kayıt Ödülü Veriyor

Merhabalar, nexo borsası 25$ dolar airdrop ödülü nasıl alınır tüm detayları ile bahsedeceğim.

Kripto paralar, son yılların en çok para akan sektörlerinden biri. Bu yüzden büyük şirketler coinler çıkarıp borsalar kuruyor ve çeşitli reklamlar yaparak ödül olarak coinler ve dolarlar dağıtıyor. Bu borsa yeni bir borsa ve bu yüzden kayıt olanlara 25 dolarlık bir ödül veriyor. Bizlerde bu ödülü almak için neler yapacağız onlardan bahsedeceğim.

Bu kampanya yaklaşık olarak 4 aydır devam ediyor ve zaman zaman ödül 10 dolara düşüyor fakat Şubat 2022 ile Mayıs 2022 arasında devam edecek bir kampanya. Referans sistemi ile başkalarını da kayıt ederseniz hem size hemde yeni gelene 25 Dolarlık ödülden veriyorlar.

Peki bize neden 25 dolar veriyorlar diye soracak olursanız bunu da cevaplayalım. Çoğu yeni borsa kayıt olup kimlik doğrulamanızı yaptığınız zaman ilerleyen yıllarda popüler coinleri listeleyince otomatik olarak önceden kayıt olmuş müşterilere sahip olmuş olacak. Ben mesela MEXC borsasına kayıt olmadım daha önce bu yüzdan Ceek gibi coinleri almak için üşeniyorum ve hala kayıt olmadım. Bu yüzden çok güzel fırsatları da kaçırdım..

Nexo Borsasına Nasıl Kayıt Olunur?

NEXO borsası 25 dolarlık hediyeyi almak için yapmanız gerekenleri hemen aşağıda sıralayalım.

NOT: Hemen hatırlatayım burada kendi araştırmalarımı paylaşıyorum arkadaşlar. Sizler mutlaka kendi araştırmalarınızı yapıp kendi kararlarınızla işlemler yapın.. Yatırım, al, sat ve tut tavsiyesi değildir..

NEXO Borsası Aidrop İçin Neler Yapılmalı?

Linke Tıklayarak giriş yapın ve mail adresinizi yazın. Kayıt Linki: https://platform.nexo.io/

nexo borsası airdrop kayıt aşaması

nexo borsası airdrop kayıt aşaması

  1. Borsaya kayıt olma sürecimizi tamamlıyoruz. Kayıt olduktan sonra KYC yani kimlik doğrulamasını yapıyoruz. Kimlik doğrulama seviyeniz Advance seviyesinde olmalı ki 25 dolarlık hediyemizi alalım. Aile bireylerini de sizin referansınızla üye yaparsanız hem size hemde üye olana 25 dolarlık hediye veriyor.
  2. Hediyemizi almak için öncelikle borsaya 101 dolar atmanız ve 30 gün boyunca bekletmeniz gerekmektedir. Ben yaptım ve yaklaşık 35 gün oldu ve dün 126 doları çektim.
  3. 30 Gün bekledikten sonra elinize geçen parayı diğer aile üyenizden de hediyeyi almak için kullanabilirsiniz. 25 Dolar şuan ki kur ile 350 TL para yapmakta.
  4. Konu ile ilgili yazımız bitince youtube videoları izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

NEXO borsasında 25 doları nasıl alacağınızdan kısaca bahsettim. Umarım faydalı olmuştur.

DİĞER YAZILARIM:

Üye Olunca Para Veren Siteler 2022

CHR Coin Sahibi Kim? Hangi Ülkenin?

Kripto Para Whatsapp Grubu 2022

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general