Para Kazandıran Şeker Oyunu – GÜNCEL

Para kazandıran şeker oyunu konumuzda candy crush saga para kazanma ve görev yap dolar kazan siteleri ‘nden bahsettim. Bu yazımda anlatacağım uygulamaları ben bire bir denemeden sizlere yazmıyorum bundan emin olun. Önce kendim deniyor ve oynuyor parayı çektikten sonra sizlere bu siteleri yazılarım da anlatıyorum.

Para kazandıran şeker oyunu derken candy crush saga isimli oyundan bahsettiğinizi ve bunu da genellikle twitter ve instagram videolarından gördüğünüzü fark ettim. Konumuza hızlıca bir yanıt vermemiz gerekirse.Bu bir  s ı lo tt oyunu olup ya sa l değildir. Ve sisteme para yüklemeden oyunu oynamanız mümkün olmuyor. Bu tip sitelerin güvenilir olmadığını ve ilerde kolluk kuvvetleri ile sorun yaşama ihtimalinizin yüksek olduğunu belirtmek isterim.

Dün bedava 50 dolar veren siteyi tanıttım göz atmak isteseniz: Bedava 50 Dolar Veren Site – GÜNCEL

En önemli nokta ise Şikayet var sitesinde de para yatırıp daha sonra işlem yapması engellenen, kazandıktan sonra parasını çekemeen bir çok insan olduğunu görmekteyiz. İşte size yatırım yapmadan gerçek para kazandıran ve parayı hemen çekebileceğiniz siteler.

Kripto paralara ilginiz varsa bedava kripto para ve dolar dağıtan siteleri ele aldığım yazılarım:

Coin Kazandıran Uygulamalar – GÜNCEL

Netten Oyun Oynayarak Para Kazanma 2022 – GÜNCEL

Bedava 50 Dolar Veren Site – GÜNCEL

CryptoPop Sitesi

Crypto pop sitesi rus oyun yazılımcıları tarafından geliştirilen ve yıllardır hizmet veren bir uygulama. Bu site aynı candy Crush saga oyununa benziyor fakat bu oyunda şekerler yerine kripto para sembolleri var. Bu kripto para sembollerini birleştirerek patlatıyoruz ve ne kadar çok sembolü bir araya getirerek patlatırsak o kadar çok puan kazanıyoruz. Kazandığınız puanlar sizlere Ethereum olarak yasıyor. Bir nevi ethereum kazandıran siteler arasında gösterebiliriz. Bu uygulamanın en güzel yanı ise çekim işlemini hemen yapabiliyorsunuz.

coin kazandıran uygulamalar

coin kazandıran uygulamalar

Bölümleri geçmek için puanlara ihtiyacınız var. 1. bölümü geçmek için 1000 puan gibi bir sayı istiyor. oyunu oynadıkça taktikler geliştiriyorsunuz. Kazandığınız puanları çekmek isterseniz Coinbase borsasında hesap açın ve hesap açtığınız mail adresini oyunun para çekme bölümünde ki yere coinbase mailinizi yazın. Mail adresinizi yazarak çekim talebi oluşturursanız kazandığınız puanlar kadar Ethereum hesabınıza 1 gün içinde geçiyor.

Kazançlar çok olmasa da yine e Ethereum kazanıyor olmak her şeye değiyor. Geleceğin en değerli kripto para birimlerinden biri olacak olan Ethereum için ben ayrı bir önem veriyorum. Şimdi size dolar kazandıran uygulamalar arasında en güvenilir olan sitelerden birinden bahsedeceğim.

Para kazandıran siteler ile ilgili diğer yazılarım:

Bedava Para Veren Coin Siteleri – 2022 Güncel

Telefondan Coin Kazma 2022 Mobil Madencilik

Reklam İzleyerek Para Kazanma 2022 GÜNCEL

CoinTiply Sitesi Nasıl Kullanılır?

Coin Tiply sitesi para kazanmak için tam aradığınız site. Dolar bazlı kazanç sağlayabileceğiniz yabancı bir site. Telefona uygulama olarak veya bilgisayardan erişim sağlaya bilirsiniz. Siteye üye olurken mail adresinizle ve bir şefre belirlemeniz yeterli. Daha sonra mail adresinize onay kodu gelecek onu onaylayarak kaydınızı tamamlamış olacaksınız. Dolar kazandıran yabancı siteler arasında en iyi sitelerden biri olduğunu da belirteyim.

Uygulamaya girdikten sonra görevler göreceksiniz bu görevlerin yanında da kaç puan verdiğini göreceksiniz. En çok puanı veren görevleri yapmaya başlarsanız puanlarınız hızlıca artacaktır. Uygulamada her 10 bin puan 1 dolar etmekte buda yaklaşık 15 TL etmekte. Günde 30 bin puan toplamanız 50 TL kazanca denk olacaktır.

Bu uygulamada hile yapmayın bir hesap açarak istikrarlı bir şekilde görevleri yaparsanız güzel bir ek gelire ulaşacaksınız.

CoinTiply Uygulamasındada Ne gibi Görevler

  1. Çark çevirerek şansınıza göre gelen puana göre kazanç sağlama
  2. Uygulamalar indirme görevleri yaparak puan kazanma. Bu görevde uygulaması olan kişiler sizlerden bunları indirmenizi istiyor ve bunun için sizlere puan veriyor.
  3. Uygulamalara yorumlar yaparak ve yıldızlar vererek puan kazanma.
  4. İndirdiğiniz oyunları oynayarak sizlerden istenen seviye ve rütbelere ulaşmanız. Çok iyi puanlar veren bir görev.
  5. Videolar izlemek ve beğeniler yapmak
  6. Sosyal medya hesaplarınızdan paylaşımlar yaparak dolar kazanmak
  7. Anketler doldurarak puanlar kazanmak. Gerçek para kazandıran uygulamalar  arasında en iyi görevlerden biri. Bazı anketler tek başına 15 dolar bile verdiği oluyor. Anketleri doldururken doğru cevaplar verin. Her ankette başka cevaplar veriyorsanız emekleriniz çöpe gider aman dikkat edin.

Dünyanın En İyi Kripto Para Yorumcusu

Bitcoin Hangi Oyunlarda Vardı – İlk Siteler

Bounty Uygulaması İle Para Kazanma

Bounty uygulaması çoğu kişi tarafından bilinmeyen bir site. Bu sitede anketler doldurarak para kazanma ve gizli müşteri olarak mağazalara eczanelere giderek müşterilere davranışları hakkında fikir sahibi olarak uygulamaya bildiriyorsunuz ve mağaza başı en az 15 liradan başlayan kazançlar sağlıyorsunuz.

Uygulamaya üye kayıt olun ve anketleri bitirin. Anketler her 24 saatte bir yenileniyor. Dışarıda dolaşırken bile konum servisinizi açtığınız zaman sizlere gizli müşteri görevleri veriyor. Böylece hem gezmiş hemde para kazanmış oluyorsunuz.

para kazandıran şeker oyunu

para kazandıran şeker oyunu

Lokantalara, kafelere ve berberlere gizli müşteri gibi giderek müşteri memnuniyetinizi uygulamaya bildiriyorsunuz. Böylece sizlere görev başına para ödüyor. Sadece gizli müşteri olarak değil aynı zamanda fotoğraflar çekerek de uygulamaya yükleyerek para kazanabiliyorsunuz. Uygulamada baya bir işletme var. Size yakın olanlardan başlayabilirsiniz. Bunun içinde telefonunuzun harita yani konum servisinizi açmanız yeterli.

Para kazandıran şeker oyunu konumuza devam ederken adım para uygulaması ile para nasıl kazanılır? Bu parayı nerelerde harcayabiliriz gibi sorulara açıklık getirelim.

Adım Para Uygulaması ile Para Kazanma

Adım para uygulaması son zamanların en popüler uygulamaları arasında. Uygulamada adım atarak para kazanma şansınız var. Ve attığınız adımlar kadar para kazanıyorsunuz. Bu uygulamada kazanılan paralar çekilmiyor fakat trendyol gibi uygulamalardan alışveriş için kullanıla biliyor. Bu da bizim işimizi görür. Kazanılan paralar ile erzak giyim gibi ihtiyaçlarımızı karşılayabiliriz.

DİĞER YAZILARIM:

Coinbase Gibi Para Veren Siteler – GÜNCEL

StormGain Benzeri Uygulamalar

Para kazandıran şeker oyunu konumuzda candy crush saga para kazanma ve görev yap dolar kazan siteleri ‘nden bahsetmeye çalıştım sormak istedikleriniz varsa yorumlarda sorabilirsiniz. Hepsine tek tek cevap vermeye çalışıyorum.

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general