Paradotor Twitter – Paradotor Ne Demek?

Paradotor Twitter ve Paradotor ne demek gibi bir çok soruya yanıt vereceğimiz yazımıza hoş gelidiniz.

Bu yazacaklarım benimde sıkı takipçilerinden olduğum Eski kullanıcı Enes Turan olan Paradotor Twitter fenomeni hakkında olacak. Benimde sıkı takipcisi olduğum diyorum çünkü 2021 yılında HOT tavsiyesi ile hayatımı düze çıkaran bir kişi oldu. HOT aldırması ile 70 bin TL lik bir araç aldım ve güzel bir düğün yaptım diye bilirim. Kendim Makine mühendisiyim, işimden istifa edip memleketime döndüm ve 3 yıllık gurbet şantiye işlerine son verdim.

Düğün masrafları ve ailemi düze çıkarabilmek için dağ başlarında karayolu tünellerinde çalışarak para kazanıyordum. 3 Maaşımla aldığım HOT coin ile hayatım başa bir şeye evrildi çok şükür.

paradotor twitter

paradotor twitter

Enes Turan Twitter Hesabı

Paradotor, gerçek adı ENES TURAN olarak biliyorum, fakat MERT ADAŞ olarak da lanse ediliyor. Eskiden twitterda politika takibi yapan ve haberler paylaşan bir hesaptı. 2019 senesi boğa başlaması ile adını HOLO taciri olarak değiştirdi. Benimde kendisini bu ismi kullanırken tanımam sebebiyle iyi hatırlıyorum. O zamanlar bu kadar popüler değildi. Mesaj atmıştım şu kadar bütçem var ne alayım diye. Bana CRV ve hot önerdi. Ben tüm paramla HOT aldım tabii. Twitter da #HOT diye arattığımda inanılmaz bir dalga konusu ve karalama politikası yürütülüyordu. Bu coinden adam olmaz, yürümez, sürekli satış yiyor deniyordu. Gerçektende öyleyi. 1 sathosi zamanlarını hatırlıyorum öyle bir haldeydi ki insanı kanser eder yatırımdan soğuturdu. Mert Adaş yani Holo taciri öyle motivasyonla savunuyordu ki güvenmemek elde değildi.

O zamanlar, coinleri aldığı yere gelince çıkan çok kişi oldu düşünün öyle sinir bozucu bir ortam vardı. İnanın onlar gidince piyasa öyle bir fırladı ki üç kuruşluk yatırımlarımız yüz bin TL’ler seviyelerini geçti gitti. Özellikle BTC’nin 64 bin doları gördükten sonra ki 3 hafta nerdeyse milyoner olacağıma inanıyordum. Tabii bakiyem yarı yarıya düşünce paramı çektim ve araç aldım, rahatlıkla düğün yaptım.

Paradotor, ben şu fiyattan HOLO ları sattım dedi, biraz düzeltme yedi daha sonra 2x daha yükseldi ve ben paradotorla birlikte satmamış yükselişe eşlik etmişttim. Ne komik ki paradotoron sattığı seviyeden satmak nasip oldu tekrar. 🙂

Paradotor Twitter hesabı etkili takip edildiğinde harika işler yapılabilir. Bazı tahminlerde yanılabiliyor hepimiz gibi. Çünkü market büyük hesapların takipçilerine empoze ettiği düşüş ve yükseliş sürelerini görüyor ve oyunu tam tersine kuruyor. Bu yüzden alıp sabırla beklemek gerekiyor, tabii ki yükselen trendde isek.

Paradotor Aralık 2021 sonunda yine haklı çıktı. SXP SWIPE Coini Binance balinaları topluyor, binance alacak dedi aylar aylar önce. Haklı çıktığını aralık ayı sonunda öğrendik. Binance sxp coini tamamıyla satın aldığını açıkladı.

Paradotor Ne Demek?

Predotor, ingilizce vahşi ve yırtıcı anlamı var, yine ABD’nin en iyi silahlı insansız aracı olarak nitelediği PREDOTOR’u var. Mesleğim gereği bu hava aracının tasarımı hep hoşuma gitmiştir. Bende Paradotor, takma adının PREDOTOR kelimesinden alındığını düşünüyorum.

Paradotor hesabı

Bu yazdıklarımın hepsi kendi düşüncem olup Paradotor twitter hesabına bir bakış açısı sundum. Sizlerinde merak ettiğiniz sorular varsa yorumlarda sorabilirsiniz. Bu raya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim.

DİĞER YAZILARIM:

Swipe SXP Coin Yorum ve Haberleri 2022

Binance Smart Chain BSC Coinleri Nedir?

Bitcoin Toplama Siteleri ve Programlara 2022

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general