PNT Coin Nedir? İŞTE Yeni Gözde Coinin Detayları!!!!!!

PNT coin nedir? pNETWORK coin neden bu kadar popüler oldu, PNT yorum gibi tüm bilinmeyenlere bir açıklık getirmeye çalışacağız.

Son günlerin özellikle Temmuz 2020 Ayının en çok konuşulan coinleri arasında gösterilen PNT coini ele alacağız. Hakkında yapılan yorumlara ve fiyat tahminlerine bir göz atacağız. Özellikle bol grafikli bir içerik olacak bunu şimdiden belirteyim.

Ben henüz PNT coin almadım fakat almak için bir bütçe oluşturmaya çalışıyorum. Tanıdığım bir kaç arkadaşım 0,36$ dan on binlerce topladılar fakat ben şimdiye kadar bir adet bile almadım. Çünkü piyasa trendinin döndüğünden emin değildim. Bir iki haftadır yaşadığımız yükselişlerin fakeout olduğunu düşündüm ama sanırım öyle değil. Buna istinaden artık çantamıza coin toplamanın zamanı geldi diyebiliriz.. Tabii bunlar şahsi fikirlerimdir lütfen sizi etkilemesin.

Pnetwork NPT coin piyasaya çıkar çıkmaz bir aidrop kampanyası başlattı ve binance gibi büyük bir borsa bu aidrop kampanyasını destekledi. Bu bile projenin gücünü gösteriyor. Zaten kripto paralar ile ilgileniyorsanız Twitter kullandığınızı var sayıyorum.

Twitterde Türk kripto para piyasasına yön veren seçkin kişiler PNT coin hakkında detaylı analizler ve yönlendirmeleri yapıyorlar. Yüne bu yazımızda bu kişilerden de alıntılar yaparak sizler için örnek oluşturmaya çalışacağız.

PNT COİN NEDİR?

Bu Yazıda Karşılaşacağınız Konular

 

coinmarketcap temmuz başlarında dahil olan bu coinimiz şuan tam 1,25$ seviyelerinde ve oldukça az sayıda coini bulunmakta. Üstelik stake edilebilen bu coinler nedense bana 2017-2018 yılının devini hatırlatıyor.. Bu tabii ki DASH coin.

Dash coin de network coini olup stake edilebilen coindi. Ve en son 1300 doları görmüştü. PNT için 1300 dolar olabilir gibi bir iddiam kesinlikle yok. Ben alacaksam hedefimi 10 veya 20$ bandında tutarım.

PNT coinin toplam coin adedi 88 milyon adet olacaktır. Dolaşımda 41 milyon adet bulunmakta. Piyasa değeri 51 milyon dolar.

PNT coin için şuan tarihinin zirvesinde diyebiliriz. Şuan ki değerleri en yüksek seviyesi.

Stake edilebilen bir coin olduğu için borsalardan coinler sürekli olarak çekilir ve cüzdanlara kilitlenir. Buda fiyata olumlu etki yaparak yükselmesini sağlar.

PNT COİN YORUM

Coinimiz hakkında detaylı analizlere ve görüşlere twitter üzerinden bir göz atalım.

Coinimizin adını twitterda arattığımız zaman en çok @holotaciri kullanıcı adlı paradotor postlarına rastlıyoruz. Kendisini tebrik ediyoruz çok iyi yerden yakalamış ve çantasına hatrı sayılacak kadar atmış.

Sirgraywolf1 isimli kullanıcı da sürekli Pnetwork coinini analiz ediyor ve güncel tahminlerini paylaşıyor.

Bu kişiler genel olarak uzun dönem #PNT coin yatırımcıları diyebiliriz. Eğer sizlerinde bu coinde yatırımınız varsa güncel olarak twitterdan takibini yapınız ve analizleri inceleyiniz.

Arada coinin kendi sitesine girerek yol haritalarını ve planlamalarını inleyerek daha detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

Kendi sitelerine şu adresten ulaşabilirsiniz. İngilizce yazılmış olsa da Türkçe çeviri de iş görüyor. https://p.network/network 

Tradingview sitesine üye değilseniz oraya da üye olarak sadece bu coinin değil satın aldığınız tüm coinlerin anlık analizlerini ve yatırımcıların beklentilerinden haberdar olabilirsiniz.

PNT COİN GRAFİK

31 Aralık 2021 tarihinde grafik güncellemesi yapalım ve bu yazının yazıldığı 2019 yılı ile karşılaştıralım. Siz değerli okuyucularım için yazının içeriğini değiştirmeden sizler için güncel grafiği bırakıyorum.

PNT coin nedir

PNT coin nedir

Üstelik analizlere yorumlar yaparak fikir alışverişi de yapabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIM:

Balancer BAL Coin Yorum – 2022 Güncel

Bitcoin Oyunu 2022 Güncel Oyunlar

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general