Polygon Matic Yorum 2022 GÜNCEL

Bu yazımda son dönemin en çok kazandıran coini Polygon Matic yorum ve derinlemesine inceleme üzerine olacak. Gelin şimdi hep beraber 2019 dan bu yana 200x den fazla kazandırmış Matic coini inceleyelim.

Ethereum tabanında kurulan ve kendi ağı ile başka projelerin geliştirilmesine de imkan tanıyan bir ağa sahiptir. Piyasaya 2017 yılında sürülmüş ve fiyat artışları ile kendi reklamını kendi yapmıştır. Piyasanın ilgisini çekmeyi başaran Matic Coin yükselişini hiç durmadan sürdürüyor.

Matic Coin Kimin?

Polygon eski adıyla  matic network 2017 yılında iki zengin iş adamı tarafından kuruldu. Kuruculardan biri oldukça deneyimli blokzincir geliştiricisidir. Şirket yöneticileri ve matic yaratıcıları arasında Antony Sassano, Hudson Jameson, Jhon Lilic ve Ryan Sean adam bulunuyor. Hindistan merkezli bir şirkettir.

Matic Coin Fiyatı

Matic Coin fiyatı şuan tam tamına 34 Tl ile en yükesek seviyelerini yaşıyor. Coin market sıralamasında 14. sıraya yükselen MATIC bitcoinin düşmelerine de pek aldırmıyor. Sessiz sakin bir şekilde yükselişini sürdürüyor. Market hacmi olarak bakacak olursak $18,663,332,826.66 civarındadır.

Matic Coin Yorum

Matic coin yorum yapacak olursak 3 yıldır süren yükselişini devam ettirmektedir. Bu yükselişin Bitcoine bağlı olduğunu düşünüyorum. Açık konuşmam gerekirse piyasanın hakiminin hala Bitcoin olduğunu düşünüyorum. Bitcoinin yükseliş dönemlerinde her coin yükselir fakat en çok yükselerek ayrılan coinler vardır. Matic coin de en hızlı ve istikrarlı yükselenler arasında. Benim Matic de yatırımım şuan yok. Alıp satıyorum sadece. Uzun dönem için bitcoin yükseldikçe yükselişini sürdüreceğini tahmin ediyorum. Bunlar tamamen benim fikrim olup kendi yatırımlarınızı kendi öz ve hür iradenizle vermlisiniz.

Matic Coin Grafik

Matic Polygon oldukça istikrarlı bir yükseliş sergilemiş ve nereden yatırım yapmış olursa olsunlar yatırımcılarını orta ve uzun vadede hiç üzmemiş. Aşağıda da sizler için 31 aralık 2021 tarihli tradingwiev grafiğini veriyorum. Grafik 1 günlük olarak alınmış olup, gördüğünüz her mum bir günü temsil eder.

matic coin yorum

matic coin yorum

Matic Coin Coin Adedi

Polygon MATİC Coin Adetleri
Sirkülasyonda ki miktar 7.162.892.403 MATIC
Toplam Miktar 10.000.000.000 MATIC
Maksimum Miktar 10.000.000.000 MATIC

Piyasadaki matic coine giren parayı, coin sayılarını ve grafiğini coinmarketcap sitesinden görebilirsiniz.

MATIC Polygon Güvenilir Mi?

Matic coin ethereum blokzincirini kullanmakta olup oldukça güvenilir bir ağa sahiptir.

Matic Coin Hangi Borsalarda Var?

 1. Polygon Coin Binance borsası
 2. Coinbase Exchange
 3. KuCoin
 4. Huobi Globa
 5. FTX
 6. Crypto.com Exchange
 7. Gate.io
 8. Kraken
 9. Gemini
 10. Bithumb
 11. Btifinex
 12. Bybit
 13. Uniswap
  Poloniex gibi ünlü borsalarda listelenmiş ve 7/24 alım satımı ve çekimi yapılmaktadır.

Matic coin ile ilgili haberleri şirketin twitter ve telegram adreslerinden takip etmenizi öneririm. Özellikle twitter arama yerine #matic yazdığınız zaman en son çizilen grafikler ve en son çıkan haberlere ulaşabilirsiniz.

Matic Coin Yorum ve haberlerini paylaştığımın yazımın sonuna geldim. Sizlerinde soruları olursa yorumlarda yazabilirsiniz.

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general