Radio Caca RACA Coin Yorum 2022

Son zamanların gözde coini Radio Caca RACA coin yorum ve haber anlizi yazımıza hoş geldiniz. Elon Musk’ın annesi, binace borsası ve dünyada ki ünlülerin bile yer yer adını andığı RADİO CACA Coin nedir, nerede satılır, ne işe yarar hepsini detaylarıyla bu yazımızda ele almaya sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Radio Caca RACA Coin Nedir?

Raca, The USM Metaverse için Maye Musk Mystery Box  NFT ve DeFi+GameFi platformunun yöneticisidir. Coin dünyasının en hareketli platformu olan reddit’e NFT dünyasını değiştirecek nitelikte olduğu konuşuluyor.

Racanın sistemine dahil olduğu USM bir MMO 3D metaverse dünyasıdır. 2 yıldan fazladır mühendislik geliştirme çalışmaları devam etmektedir. Ayrıca çok yakında play to earn yani oyna kazan oyunlarını piyasaya sürmesi beklenmektedir. Oyna kazan sistemli oyunlarda, RACA kazanılacak ve oyuncuların hem para kazanıp hemde oyun oynaması sağlanacak.

RACA Coin Sayısı ve Ağ Yapısı

 1. Adı: Radio Caca
 2. Piyasa kodu: RACA
 3. Blockchain Kullanım Ağı: Binance Smart Chain (BSC)
 4. Token standardı: BEP-20
 5. Token çeşidi: Yardımcı program token
 6. Arz: 500.000.000.000.000.000 RACA
 7. Doğrulanan miktar: 320.000.000.000.000.000 RACA
 8. Ekip ve eko ortaklarına tahsis: 70.000.000 RACA (3 yıl vadeli – üç ayda bir kilit açacak şekilde elinde tutuyor)
 9. Staking ve madencilik için ayrılan miktar toplam: 60.000.000, 000 RACA
 10. 31 Aralık 2021 Fiyatı: 0.042 TL’dir

Yukarda vediğim coinlerin kilitli miktarlarına ve piyasada dolaşan arza Coinmarketcap sitesinden veya racanın kendi sitesinden bakabilirsiniz.

Raca Coin Nasıl Alınır?

Raca coin yorum yazımıza devam ederken, yatırımcıların en çok sorduğu merak ettiği konuların başında Raca coin nasıl alınır? Raca, satışta olduğu bir borsadan USDT veya BTC gönderilerek alınır.

Raca Coin Hangi Borsalarda Satılıyor?

Raca Coin hangi borsalarda satılıyor diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Çünkü Binance borsasında mevcut değil. Binance oldukça ilgili bu coinle fakat henüz listelemiş değil. Büyük ihtimal piyasa yukarı yönlü hareket ettiğinde haber pompalamak için bunu kullanacaklar..

 1. Paribu (Türk Borsası)
 2. Gate.io
 3. Poloniex
 4. OKEX
 5. MEXC
 6. CoinEx
 7. Biswap

Borsalarından Raca Coin Alabilirsiniz.

Raca Coin Alınır mı?

Bir projeye yatırım yapmadan önce iyi araştırmak gerekiyor. Arkasında bir borsa, milyarder veya sıkı çalışan bir ekibinin olması gerekiyor. Raca için bakacak olursak, Binance ilgili, Elon Musk’ın annesi Maye Musk ilgili, ekibi de oldukça sıkı çalışmakta. Tabii bunlar olsa da Bitcoinin ne yönde bir trend çizdiği çok önemli.

Eğer düşen trend de ise yatırım yapmak benim fikrimce oldukça riskli olacaktır. Bitcoin piyasanın hala kralı konumunda. Bunlar tamamen benim şahsi görüşüm olup kendi araştırmalarınızla yatırımlarınıza karar vermeniz gerekmektedir.

Raca Coin Grafik

Grafiğini eklediğimiz raca, 1 günlük mumlar dikkate alınarak eklenmiştir.

Radio caca raca coin grafik

Radio caca raca coin grafik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radio Caca Raca Coin yorum ve incelmemiz burada son buluyor.. Yeni haber akışları geldikçe konuyu güncelleyeceğim. Sorularınız olursa yorumlarda toplanalım sohbet edelim.

DİĞER YAZILARIM:

Swipe SXP Coin Yorum ve Haberleri 2022

BitTorrent Coin Yorum ve Geleceği ( BTT GÜNCEL)

Etiketler:

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general