Reklam İzleyerek Para Kazanma 2022 GÜNCEL

Reklam izleyerek para kazanma başlığı altında Swagbucks ile para kazanma, video izleyerek para kazanma 2022 gibi konuları da ele aldık.

8. Sınıfa giden yeğenim şuanda tekstil fabrikasında çalışan annesi ile aynı parayı kazanıyor desem inanın yanılmam.. Artık gençler ve çocuk diyeceğimiz yaştakiler bile teknoloji kullanımı konusunda biz 30’lu yaşlarda olanlardan bile uzman. Öyle ki işleri güçleri tabletler, oyunlar, açık bulmalar, para kazanma çabaları olmuş. Yeğenimin bu paraları kazanması için tabii ki yönlendirme yaptım ve internetten PubG oynayacağına reklam izleyerek para kazandıran uygulamalar 2022 diye araştırmalar yap, videolar izle inan pişman olamayacaksın dedim.

Bende bu konularda içerikler ürettiğim için bunu ona anlatmak zor olmadı zaten gerisini kendisi çözdü. Benden bile akılcı yöntemler ile çok yorulmadan video izleyerek para kazandıran siteler 2022 bulmuş ve çoktan kazanmaya başlamış.

Dolarla kazanç sağladığı için Türk Lirası’na çevirdiği zaman okula götürdüğü harçlıkların 5 katını kazanmaya başladı. Şimdi bende sizlere reklam izleyerek dolar kazandıran uygulamalar 2022 konusunda detaylı bir yazı hazırladım. Bu sitelerde oldukça fazla Türk var ve Youtbe‘da da çekim kanıtlı bir sürü videosu mevcut.

Reklam İzleyerek Para Kazanma

WAD.OJOOO Sitesi ile başlayalım. video izleyerek para kazanma 2022 denilince akla gelen ilk sitelerden kendisi. Kazancının ve ödemesinin sağlam olduğu bir çok Türk kullanıcının günlük olarak iyi paralar kazandığı bir site. Sitede her reklam başına 0.04$ kazanıyorsunuz.

Günde 4’ten fazla reklam izlemenizi öneririm. İzlediğiniz reklam sayısı 4 ü geçince sizi daimi kullanıcı olarak görüyor ve sizlere yüzlerce reklam daha veriyor. Site sizlerden herhangi bir yatırım istemiyor. Zaten kazançtan önce para yatırmanızı isteyen reklam izle para kazan 2022 sitelerden uzak durun. Bir kuruş daha yatırmayın.

Siteye mail adresinizle kayıt olduktan sonra Tıklanan İlan Ödemeler kısmında izleyip para kazanacağınız reklamlar var. bu reklamlara girerek 5 saniye 10 saniye izledikten sonra para kazanmaya başlıyorsunuz.

Kazandığını paraları Bitcoin veya dolar olarak çekebiliyorsunuz. Dolar hesabınız yoksa TL olarak da hesaba çekebilirsiniz. Paraları çekmek için kullanıcı adınıza tıklayın ve açılan sayfada sol alt tarafta fonu paraya çevir seçeneği var. Orada banka hesap bilgilerinizi veya bitcoin cüzdanınızı girerek çekim talebi oluşturabilirsiniz. Çekim talebinden 24 saat sonra para hesabınıza geçmekte.

 • Sabah 8.30’da yeni ve en pahalı reklamlar yükleniyor ve sizler zamanında izlerseniz en pahalı reklamları kapabilirsiniz.
 • Size verilen reklamlara tıklayın ve sayaç sıfır olana kadar sayfada kalın.
 • Aynı anda sadece bir reklam izleyebiliyorsunuz.
 • Referans kodunuzla arkadaşlarınızı da kayıt ederseniz onları getirdiğiniz için sizlere onların her reklam izlemesinde dolar vermektedir.
 • Hile yapmayın ve aynı cihazdan birden fazla hesaba giriş yapmayın ban yersiniz.

Buraya kendi linkimi de ekliyorum kayıt olursanız sevinirim. Olmazsanız da canınız sağolsun 🙂

REFERANS LİNKİM: Wad.ojoo Kayıt Link

Yukarda ki linkle siteye kayıt olduktan sonra NEXO Borsasında nasıl 25 dolar airdrop alınır yazıma göz atabilirsiniz.

Offersbux İle Video İzleyerek Para Kazanma

Offerbux sitesi yine Amerikan yapımı bir site ve burada çeşitli videolar izleyerek, çeşitli görevler yaparak dolar üzerinden para kazanabiliyorsunuz. Reklam izleyerek para kazanma için dikkat etmeniz gereken şeyler var ve hemen aşağıdan bunları sıralayalım.

 1. Kayıt olma kısmında sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde girin. Adınız soyadınız parayı çekeceğiniz banka hesabı ile aynı olmazsa parayı çekemezsiniz.
 2. Kayıt olma kısmında parayı neyle çekmek istediğinizi soruyor ve para çekim seçenekleri şöyle:
  Papara ile para çekim, İban numarası ile, Kripto para olarak çekim.
 3. Kayıt olduktan sonra mail adresinize gelen doğrulama linkine tıklayın ve hesabınızı aktif hale getirin.
Reklam izleyerek para kazanma

Reklam izleyerek para kazanma

Hesaba girdikten sonra yukarıda EARN kısmında sizlerin ne türde işlemler yaparak para kazanacağınızı soruyor. video izleyerek para kazanma 2022 gibi bir çok seçenek mevcut. Bunlardan deneme yanılma yolu ile biraz kurcaladıktan sonra hangileri iyi kazandırıyor bulabilirsiniz.

Çekim talebi oluşturmak için 2 dolar barajını geçmeniz gerekmekte. Yani 2 dolar kazanca ulaşmış olmalısınız. Eğer bu bakiyeye ulaştıysanız çekim talebi oluşturduktan 3 gün içinde paranız hesabınızda oluyor.

 • Birden fazla hesapla işlem yaparsanız ban atar.
 • IP değiştirerek kendi kendinize referans olursanız yine ban atar.
 • Adınız soyadınız banka hesap bilgileri ile uyuşmazsa paranız yatmaz.
 • Referansla arkadaşlarınızı üye yaparsanız kazançlarınız daha da artacaktır.

Bedava DogeCoin Kazanmak isteyenler için ödeme yapan siteleri yazdım göz atabilir.

Reklam İzleyerek Dolar Kazandıran Siteler

Reklam izleyerek, reklamlara tıklayarak para kazanma konusunda sıkça sorulan soru şu: Reklam izliyoruz ama bize bu parayı neden veriyorlar?

İnternette bazen denk gelirsiniz dünyanın en çok izlenen videosu veya son haftanın en iyi çıkış yapan klibi gibi.. İşte bu videolar bizim para kazandığımız sitelere para ödeyerek videolarını 5 saniyelik izlenmeler ile çok izlenmiş süsü veriyorlar ve bir nebze insanların gözünde reklam ve algı yapmış oluyorlar. İşte sistem böyle işliyor. Temiz hesaplarla temiz işlemler yaparsanız düzenli olarak reklam tıklayarak para kazanma 2022 şansını yakalayabilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınız ilk çekim yaptığınız zamanlarda daha çok ilgi duyacak ve sizlerin referansı il kayıt olarak sizde ekstra kazanç getirecekler.

Referanslar ile bir süre sonra reklam izlemenize bile gerek kalmayabilir. Sektör hiç bitmeyeceği ve dolarında yükseldiğini göz önüne alırsak günde 8 dolar kazanç asgari ücretle eş bir kazanca denk geliyor.

Telefondan Bulut Madecilik ile haftada bir girerek etkinleştirip Bitcoin kazabileceğiniz harika bir kripto para borsasını tanıttım okumak isterseniz link aşağıda.

CoinTiply İle Para Kazanma

CoinTiply benim bayıldığım bir uygulama ve düzenli olarak kullanıp ödeme aldığım bir platform. Özellikle çekim yaparken dogecoin istiyorum ve çekim yaparken neredeyse hiç kesinti yapmıyor. Elon MUSK’ın itlemeleri ve roket twitleri ile harika seviyelere getirdiği dogecoin her zaman biriktirmeye değer olarak görmekteyim.

Dolar kazandıran uygulamalar 2022 yazımda en son ve en güvenilir sitelerden biri CoinTiply. Bu site ile çeşit çeşit görevler yapabiliyor ve görev başına puan topluyorsunuz. Bu toplanan puanlar dolar karşılığı ise şöyle.

 • Uygulamada her 10 bin puan 1 dolara denk gelmekte.

Uygulama içinde yapabileceğiniz onlarca görev var ve bu görevlerin sizlere kaç puan kazandıracağı köşelerinde yazmakta. Böylece en çok puanı veren görevleri yaparak para kazanabilirsiniz. Görevler siz yaptıkça yenileniyor. Biraz özenerek ve araştırarak uygulamayı kullanırsanız günde 10 dolar kazanmak çok kolay. Bunu nasıl yapacaksınız hemen anlatalım ve ne gibi görevler var bahsedelim. Görev yaparak para kazanma 2022 sitelerinin kralı CoinTiply görevleri nelerdir?

 • İlk görevler arasında çark çevirme var. Çarkı çevirin ve şansınıza göre gelen puana göre kazanç sağlayın..
 • Google play veya apple store’da olan uygulamalara yorum yapın ve 5 yıldız verin
 • Google play veya apple store’da olan oyunları indirin puanı alın.
 • Bazı oyunları indirerek belirli seviyelere gelmeniz isteniyor ve en çok puanı bu görevler veriyor.
 • Video izleyerek para kazanma görevleri.
 • Anket doldurarak para kazanma.

Anket doldururken çok dikkatli olun. Kolay bir görev değil. Her anketin başında sizlere aynı soruları sormakta ve daha sonra gerçek anketi başlatmakta. Bu yüzden sorulara doğru yanıt verin. Yanlış cevaplar bile verecekseniz mutlaka cevapları kaydedin. Size soracağı ilk doğrulama soruları şöyle:

 • Kardeşiniz var mı? Kız mı? Erkek mi?
 • Hangi model araç kullanıyorsunuz?
 • Aracınız var mı? Varsa ne renk?
 • Yaşınız Kaç?
 • Buzdolabınızın markası nedir?
 • Mesleğiniz nedir? Aylık geliriniz ne kadar?

Yukarıda gördüğünüz soruları her anketin başında soruyor. Eğer tek bir cevap yanlışsa anketi başlatmıyor. Unutmayın anketler en çok parayı kazandıran görevler arasında. Bazı anketler 10 dolar bile verdiği oluyor.

Çekim işlemleri için dogecoin talep edersiniz en az kesintiyle hesabınıza çekmiş olursunuz kazancınızı. Yotube’da anlattığım konuların videolarını izleyerek daha tecrubeli kişilerden tüyolar alabilirsiniz.. Reklam izleyerek para kazandıran siteler 2022 derya deniz.. Her şey sizlerin araştırmaları ile başlıyor..

Reklam izleyerek para kazanma başlığı altında Swagbucks ile para kazanma, video izleyerek para kazanma 2022 gibi konuları da ele aldık. Sizlerinde soruları varsa yorumlarda sorabilirsiniz..

DİĞER YAZILARIM:

NEXO Borsası 25 Dolarlık Kayıt Ödülü Veriyor

CHR Coin Sahibi Kim? Hangi Ülkenin?

Üye Olunca Para Veren Siteler 2022

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general