ROSE Coin Sahibi Kim? Kurucusu ve Hangi ülkenin?

ROSE Coin Sahibi Kim? Kurucusu ve Hangi ülkenin? konumuzda ROSE Coin Nedir? Coin arzları ne kadar konularından da bahsettik.

Amerika Birleşik Devletleri’nde Berkeley Üniversitesinden DAWN SONG tarafından geliştirilen Rose Coin tokeni 2018 yılında kurulan OASIS NETWORK sistemine bağlıdır. Rose coin yatırımcıları cezbeden önemli artı özelliklere sahiptir. Yatırımcılar için avantaj sağlayan özellikleri şu şekilde sıralanabilir: Rose coin sahipleri başka kullanıcılara verdikleri borçlar sayesinde faiz geliri sağlayabiliyor. Ayrıca stake edilebilir olmasının yanı sıra kilitlenen varlıkları üzerinden yatırımcıları yeniden kazanç sağlama imkanına sahip olabiliyor. Bir başka avantajı ise düşük masrafla yüksek hıza sahip olması Rose coin tokenini yatırımcılar nazarında çekici hale getiriyor. Mesela düşük masraflı bir işlemi 10 saniyenin altında onaylıyor olması sistemin hızını gözler önüne sermektedir.

ROSE coin sahibi kim

ROSE coin sahibi kim

Rose Coin Nedir?

Oasis Network yeni nesil açık finans ve sorumlu bir veri ekonomisi için gizliliğin etkinleştirildiği ilk blok zinciri platformu olup Rose coin Oasis Network için tasarlanmış bir kripto para türüdür. Yüksek verim ve güvenliğiyle OASIS NETWORK özel ölçeklenebilir yetiye sahip olan DEFI’yi güçlendirebilirken açık finansta devrim yaratabiliyor, onu tüccarların ve erken benimseyen yatırımcıların ötesinde bir kitle pazarına kadar genişletebiliyor.

Rose ağını seçmemizin temel sebepleri ise; gizlilik etkin blok zinciri sağlaması. Biraz konuyu açarsak, Oasis Ağı dünyanın ilk ölçeklenebilir, gizlilik etkin blok zinciri oluşturduğunu iddia etmektedir. Oasis Networkte yer alan Para Times, verileri güvenli yerlerde gizlice tutmak için gizli bilgi işlem bölgelerinden bilgi işlem teknolojisiyle blok zinciri için yeni kullanım durumları ve uygulamalarının kilidini açabilir. Diğer bir özelliği olan ölçeklenebilen özel DeFi, Oasis Network gizlilik öncelikli tasarımı Defi’yi tüccarların ve erken benimseyen yatırımcıların ötesine taşıyarak yeni bir ana Pazar kapısını aralayabilir. Aynı zamanda Defi işlemleri yenilikçi ölçeklenebilir tasarımdan yüksek hız ve verim sağlayabiliyor. Başka bir özelliği ise konsensüs ve yürütmenin ayrımıdır. Konsensüs ve yürütme ayrımı demek, birden fazla Para Times işlemlerinin paralel olarak işlemesine olanak sağlarken bir ParaTime de işlenen kafa karıştırıcı işlerin diğerinde daha hızlı ve basit işlemlerin işlemesini yavaşlatmayacağının garantisini verir. ParaTime katmanı herkesin kendi ParaTime’nı geliştirip oluşturmasına müsaade etmesi ParaTime’ın merkezi olmadığının bir göstergesidir.

Rose Coin Sahibi Kim?

Berkeley Üniversitesinden DAWN SONG tarafından geliştirilmiştir.

Rose Coin Hangi Ülkenin?

Amerika’da yer alan bir üniversite olan BERKELEY Üniversitesinden bir bilim insanınca geliştirilmiş olması sebebiyle Rose coin bir Amerikan kripto parasıdır.

Rose Coin Arzı Ne Kadar?

Coin Market Cap bugünkü verilere göre piyasada dolaşan arz 3,49 B ROSE dur.

Oasis Network Arz
Dolaşan Arz 3.493.014.306 ROSE
Toplam Arz 10.000.000.000 ROSE
Maks Arz 10.000.000.000 ROSE

CoinMarketCap

DİĞER YAZILARIM:

YFI Coin Sahibi, Kurucusu Kim? Hangi Ülkenin?

ICP Coin Sahibi Kim? Hangi Ülkenin?

Türkiye’de Hangi Akarsularda Altın Bulunur?

ROSE Coin Sahibi Kim? Kurucusu ve Hangi ülkenin? konumuzun sonuna geldik. Sorularınız varsa yorumlarda sorabilirsiniz..

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general