RVN Coin Yorum ve Geleceği

RVN Coin Yorum ve Geleceği konulu yazımız da; RVN nedir? Ne işe yarar ve hangi borsalarda satılır gibi bir çok detayı inceledik.

Kripto para birimleri geçmişten günümüze pek çok yatırımcı için fırsatlarla dolu bir kazanç kapısı oldu. Ravencoin (RVN), eşsiz teknolojiler barındıran bu dijital varlıklar arasında önemli bir yere sahip. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği RVN, içerisinde barındırdığı büyük avantajlar nedeniyle gelecek vaat eden kripto para projelerinden biri olarak nitelendirilmektedir. Coin, kayda değer bir desteci kitlesini elinde tuttuğu için RVN yorumları genellikle olumlu bir şekilde karşımıza çıkıyor. Özellikle Reddit ve Telegram kanallarında ciddi bir kullanıcı tabanı bulunuyor.  RVN genellikle Bitcoin ile doğru orantılı bir şekilde hareket etmektedir. Uzmanların BTC için yaptığı 100.000 dolar tahminleri de göz önüne alındığında Ravencoin için parlak bir yıl söz konusu olabilir.

RVN Geleceği

Ravencoin, piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin ile benzer bir mekanizmaya ve fikre dayanmaktadır. Fakat daha farklı bir hash algoritması mevcut. Ravencoin, güvenliği öncelik olarak görmektedir. O nedenle kısa sürede hem bireysel hem de kurumsal yatırımcıların odak noktası haline gelmiştir. Kullanıcıların bu ağ üzerinde dijital varlık yaratmalarına ve ticaretini devam ettirmelerine zemin hazırlayan yenilikçi projelerden biri olarak tanımlanmaktadır. BTC’nin işlem maliyetleri ve uzun transfer süreleri dikkate alınacak olursa, RVN için son derece güçlü bir Bitcoin (BTC) alternatifi diyebiliriz.

RVN Nedir?

Ravencoin (RVN) dünya genelinde uluslararası para transferlerini mümkün hale getiren popüler kripto para birimlerinden biri olarak bilinmektedir. RVN, Proof of work (PoW) sistemi ile çalışmaktadır. Projenin geliştirici ekibi, yaptıkları güncellemeler ile kullanıcıları cezbetmeyi başarıyor. Ravencoin kurucusu Bruce Fenton’dur. RVN, faaliyete geçtiği günden beri piyasada ses getirmeyi başarmıştır. En güzel yanı ise mining (kripto para madenciliği) işlemleri için elverişli olmasıdır. CPU, GPU ve ASIC cihazlar ile RVN madenciliği yapılabilmektedir. Ancak böyle bir düşünceniz varsa elektrik maliyetlerini iyi araştırmanızda fayda var. Teknolojinin her geçen gün gelişmesi neticesinde işlemciler (CPU) ile mining işlemleri gerçekleştirmek neredeyse imkânsız hale geldi. Madenciler ağırlıklı olarak ekran kartı (GPU) ve ASIC cihazları tercih ediyor. 2017 senesinde kullanıcıların karşısına çıkan Ravencoin, kripto para uzmanları tarafından güçlü bir BTC rakibi olarak nitelendiriliyor.

RVN grafik

Aşağıdaki grafikte RVN coinin 2021 yılının mart ayında 0,23 dolar ile ATH yaptığını görmekteyiz. Ravencoin yılın 3. Çeyreğinde 0,05 dolar ile keskin bir düşüş yaşadı. 4. Çeyreğe doğru yaklaşırken toparlanma belirtileri gösterdi ve 0,15 seviyelerine ulaştı. Bu seviyelerde daha fazla tutunamayan RVN, 5 Ocak itibariyle 0,08 dolardan işlem görüyor. bknz: coinmarketcap

rvn coin yorum

rvn coin yorum

Coinin yatırımcısı iseniz Tradingwiev veya investing gibi uygulamalar ile detaylı son dakika grafiklerini inceleye bilirsiniz.

RVN nereden alınır?

Dünya genelinde kripto para işlemleri için oluşturulmuş yüzlerce borsa mevcut. Ancak her coinin listelendiği borsalar belirli sınırlar çerçevesinde yer almaktadır. Aşağıda sizler için Ravencoin alabileceğiniz ticaret platformlarını sıraladık. Bahsi geçen platformlara kaydolup KYC standartlarını karşıladıktan sonra işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz. RVN alıp satabileceğiniz borsalar şunlardır:

  • Binance
  • US
  • Huobi Global

RVN coin yorum ve geleceği ile ilgili konuları ele aldığımız yazımızında sonuna geldik. Sorularınız varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

DİĞER YAZILARIM:

Enjin (ENJ) Coin Yorum ve Geleceği GÜNCEL

Chromia (CHR) Coin Yorum ve Geleceği?

Axie Infinity Yorum ve Geleceği

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general