SandboX Sand Coin Yorum 2022

SandBox Sand coin yorum, haber ve grafiklerini detayları ile inceleyeceğimiz yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımızda karmaşık piyasa kelimeleri olmayacak, herkesin anlayacağı seviyede kelimeler kullanılarak mesleki kelimeler kullanmadan anlatmaya çalışacağım.

Son zamanların Metaverse evreni coinlerinden Sand coin hızlı yükselişini sürdürürken yatırımcıları da artıyor. Sand coin adeta altın gibi alan satmak istemiyor. Yatırımcıların bu davranışı da coinde derin düşüşleri engelliyor ve Bitcoinin düşüşlerinden derinlemesine etkilenmiyor. Bitcoinin her yukarı tepkisine sand coinde anında teki vererek hızlı bir çıkış yapıyor.

Sand Coin Nedir?

SandBox Metaverse evrenine en erken katılan ve en güçlü adaylardan biri. Buda piyasada ki gücünü katlıyor. Sand coinin amacı Play To Earn yani oynarken kazan. Oyun oynayan kitlelerin oyun oynarken kazanmasına imkan tanıyor. Oyunlarda yapılan görevler, çıkan kılıçlar veya eşyalar Sand coin ile satılarak para kazanmayı amaçlıyor.

Sand Coin Alt Yapısı

Sand Coin Ethereum alt yapısını kullanıyor yani ERC-20 alt yapısına bağlı. Sandbox alt yapısında kullanılan bir çok ürün bulunmaktadır. Bunları aşağıda sıraladım;

  1. Game Maker: Kullanıcıların sistemde ücretsiz bir şekilde oyun geliştirmesini sağlayan bir araç.

Sand Coin Grafik

Sand coinin grafiğini aşağıya ekledim. Bu grafikte gördüğünüz her mum 1 günü temsil etmektedir.

sand coin yorum

sand coin yorum

Sand Coin Yorum

Hızlı yükselişlerden sonra düzeltmeler yiyen coinimiz yükselişini tabii ki bitcoine göre şekillendiriyor. Bitcoinin yükselip düşmesi piyasada hala belirleyici rol oynuyor. Çoğu yatırımcı trendleri göz önüne alarak yatırımlarına yön veriyor. Btc yükselişine devam edecekse bundan en çok faydalanacak coinlerden biride Sand Coin olacaktır. Kendi şahsi düşüncemdir. Yatırımlarınızı kendi fikir ve araştırmalarınıza göre yönetin.

Sand coin yorum ve analizlerine devam ederken sizlere yatırımları yakından takip etmek için bir iki yöntem göstereyim.

  1. Bu yukarda ki grafiği Tradingwiev sitesinden aldım. Bu sitede her türlü yatırım aracının eski yeni ve son dakika grafiklerini bulabilirsiniz. Ayrıca grafiği çizenlere sorular sorabilirsiniz.
  2. Twitter mutlaka kullanın, twitterda arama yerine #sand yazdığınız zaman en son haberler ve grafikleri görebilir, alım satım yapanlara sohbet edip fikir alışverişi yapabilirsiniz.
  3. İnvesting sitesinde canlı sohbet odaları mevcut bu odalarda sizlerde Türk yatırımcılar ile fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Sand Coin Fiyatı

Sand coin fiyatı 31 Aralık 2021 tarihinde 6,11$ seviyelerinde. Market hacmi ve fiyatı gözle görülür biçimde artmakta.

Sand Box Coin Adetleri

Coinmarketcap verilerine dayanarak dolaşımda ki coin sayılarına bir göz atalım.

Sand Coin Adetleri
Sirkülasyonda ki miktar   919.498.319 SAND
Toplam Adet 3.000.000.000 SAND
Maksimum Adet 3.000.000.000 SAND

Sand Coin Yorum yazımızın da sonuna geldik. Sizlerin merak ettikleriniz veya sorularınız varsa yorumlara yazabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIM:

Polygon Matic Yorum 2022 GÜNCEL

Bitcoin Nasıl Kasılır?

En İyi Kripto Para Tüyoları 2022

Etiketler:

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general