Secret (SCRT) Coin Yorum ve Kurucusu Kim?

Secret (SCRT) Coin Yorum ve geleceği yazımızda, SCRT Coin kucusu, sahibi ve hangi ülkenin konularına da değindik.

Secret en iyi 93. kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Arzının ne kadarının dolaşımda olduğu bilinmiyor; fakat verilere bakıldığında neredeyse tamamının dolaşımda olduğu düşünülebilir. 2021’in trend kripto para birimlerinden biri. Bol kazançlı geçirdiği 2021 sonrasında şu sıralar ATH’sine oldukça yakın seyreden ve iyi performans sergileyen Secret (SCRT) Yorumlarına baktığımızda özellikle global düzeyde analistlerin övgüyle bahsettiği bir kripto para birimi olduğu gözümüze çarpıyor. Performans açısından bakıldığında ciddi kazançlar getiren bu kripto para birimi, erken yatırımcılarına en başından şu ana kadar 24 ila 26 kata kadar kazanç getirmiştir. Kurumsal yatırımcıların iştahını oldukça kabartan Secret, tutunmayı başarmış ve piyasaya kendini kabul ettirmiş kripto para birimlerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır.

SCRT Coin Hangi Ülkenin?

SCRT coin merkezi olmayan dünyanın farklı ülkelerinden katılımcıların olduğu vakıf tarafından kurulmuştur. Gizlilik coini olması da bunu doğrular nitelikte.

 • Fka Enigma (ENG) vakfı, ‘SCRT üzerinde çalışan ekiplerden biri’ olarak pazarlansa da kurucularının ismi belirtilmemiştir..
 • Kuruluş tarihi: 13-8-2017 (Enigma vakfı)
 • Ana ağ sürümü: Gizliliği koruyan bir ağa sahiptir.

Secret Coin Kurucusu Kimdir?

Secret (SCRT) Coin kurucusu ENIGMA vakfıdır, bu vakfın kurucularının ismi belirtilmemiştir.

SCRT COİN yorum

SCRT COİN yorum

Secret (SCRT) Geleceği

Piyasaya sürüldüğü günden 2021 sonuna kadar oldukça iyi bir performans gösteren Secret (SCRT)’nin geleceği de parlak gözüküyor. Analistlerin ve kripto para ticareti yapan yatırımcıların hakkında çokça olumlu yorumlar yaptığı Secret, hızla büyümeye devam eden ve geleceğin en iyi altcoinleri arasına girebilecek potansiyele sahip bir tokendir. Yatırım yapmadan önce analizlerinin iyice gözden geçirilmesi gereken her kripto para birimi gibi Secret’ta spekülatif bir kripto para olduğundan dolayı dikkatli olunması gerekmektedir. Yatırım yapmayı düşünenler için uzun vadede kazançlar getirebileceğine inanılmaktadır. Kısa ve orta vadede nasıl bir performans göstereceğiyle ilgili net yorumlar bulunmamaktadır. Burada okuduğunuz hiçbir yazının yatırım tavsiyesi olmadığını belirtmekte fayda var.

Secret (SCRT) Nedir?

Secret Network’ün yerel para birimi olan SCRT’nin, Secret Blok Zinciri üzerinde gizlilik esas alınır ve bu blok zincirinde izinsiz ve gizliliği korunan uygulamalar geliştirmenize izin verilir. Bu özellikler kullanıcıları ve uygulamaları korur; ayrıca Web3 için birçok kullanım senaryosunun da anahtarıdır. Secret’in blok zinciri teknolojisiyle daha hızlı internet imkanları yaratmak mümkündür. Bir kötü tarafı vardır ki o da şudur: Açık kaynak geliştirildiği için tüm uygulamaları diğer kullanıcılara gösterir ve bu da sizin korunmanızı engelleyebilir. Secret Network, ilk olarak 2015 yılında MIT’de yazılan ve şu anda 2.000 akademik alıntı ile blok zinciri alanındaki en etkili makalelerden biri olan “Merkezi Olmayan Gizlilik” de dahil olmak üzere orijinal gizlilik araştırmalarına ve makalelere dayanan açık kaynaklı, izinsiz bir blok zinciridir.

Secret (SCRT) Grafik

2021 yılını muhteşem geçiren Secret (SCRT) ATH’sini 28 Ekim 2021’de 10.38 dolardan işlem görerek gerçekleştirmiştir. En düşük seviyesini ise 3 Kasım 2020’de dolardan işlem görerek gerçekleştirmiştir. Yazım esnasında 6.62 dolardan işlem gören Secret (SCRT) ATH’sinden yaklaşık %36 geride seyretmektedir.

Secret (SCRT) Nereden Alınır?

Secret coin hangi borsalarda satılmaktadır diye soranlar için hemen cevap verelim. Secret (SCRT) çok fazla kripto para borsasında yer almamakla birlikte büyük ve popüler birkaç borsada yerini almıştır. Bu kripto para borsalarından bazıları şu şekildedir:

 • Binance
 • io
 • MEXC
 • WazirX
 • Osmosis
 • Bitkub
 • SiennaSwap
 • CoinEx
 • Pionex
 • BKEX
 • Hotbit

SCRT Coin Grafik Analizi

SCRT COİN GRAFİK

SCRT COİN GRAFİK

bknz: CoinMarketcap

Secret (SCRT) Yorum ve geleceği yazımızda, SCRT Coin kucusu, sahibi ve hangi ülkenin konularını ele aldığınız yazımızın da sonuna geldik. Sorularınız varsa yorumlar kısmında sorabilirsiniz..

DİĞER YAZILARIM:

CRO Coin Sahibi Kim? Kurucusu ve Hangi Ülkenin?

BLOCK Coin Sahibi Kim? Kurucusu ve Hangi Ülkenin?

En İyi Mobil Madencilik Uygulamaları 2022

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general