Shiba Inu Yorum ve Geleceği – GÜNCEL

Shiba Inu Yorum ve Geleceği konularını ele aldığımız yazımızda; SIHBA nedir? SIBA ne işe yarar gibi detayları da inceledik. Kripto para birimleri özellikle 2018 yılından sonra bilinirliğini bir hayli arttırmaya başladı. Ancak bu teknoloji harikalarının en çok revaçta olduğu dönem 2021 yılı oldu. 2021 senesinde alışık olmadığımız köpek temalı (Mem) Token’larla tanışmaya başladık. Bu alanda ilk akla gelen isim şüphesiz Dogecoin olmaktadır. Fakat Dogecoin’in ezeli rakibi olan Shiba Inu’yuda unutmamak gerekiyor. Popüler coin, son zamanlarda yaptığı devasa ATH’ler ile dünyanın dört bir yanında konuşulmaya başlandı. Durum böyle olunca da Shiba Inu yorumları en fazla merak edilen konulardan biri olarak karşımıza çıktı. Kısa zaman içerisinde büyük bir kullanıcı kitlesini arkasına almayı başaran SHIB, her geçen gün popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Portföylerini çeşitlendirmek isteyen bireysel ve kurumsal yatırımcılar için mantıklı alternatiflerden biri diyebiliriz.

Shiba Inu Geleceği

2021 senesinde gündemden düşmeyen Shiba Inu, aynı popülariteyi 2022 senesinde korumayı başarıyor. Küresel çapta pek çok giyim mağazasının, restoranların ve yazılım şirketlerinin ödeme yöntemi olarak benimsediği SHIB, gelecek vaat eden Token’lardan biri olarak yer almaktadır. Kısa sürede sosyal medya platformu Twitter’da 2,4 milyon takipçi kitlesine ulaşan Mem projesi, yeni yılın ümit vaat eden kripto para birimlerinden biri oldu. Sinema zinciri AMC’nin Shiba Inu’yu odak noktası haline getirmesi, NBA starlarının ilgi duyması, birden fazla borsada işlem görmesi ve ciddi bir topluluğa sahip olması Shiba Inu için umutları yeşertiyor.

Shiba Inu Nedir?

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz popüler kripto para birimi, Shiba Token olarak da anılmaktadır. Token’ın temeline indiğimizde oldukça genç bir proje olduğunu görmekteyiz. Shiba Inu, 2020 senesinin ağustos ayında ‘’Ryoshi’’ rumuzlu anonim bir geliştirici tarafından faaliyete geçirildi. SHIB, merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Dogecoin’in en büyük rakibi olduğu için ‘’DOGE Killer (DOGE Katili)’’ olarak adlandırılmaktadır. Shiba Inu, milyarder Elon Musk’ın desteklediği Dogecoin’den sonra piyasaya sürülmüştür. En ilgi çekici yanı ise Mayıs 2021 itibarıyla 6 milyar doların üzerinde piyasa değerine ulaşması oldu. Fiyatı diğer kripto para birimlerine göre düşük olduğu için kullanıcılar milyarlarca adette SHIB Token alabiliyorlar. Açıklanan son verilere göre yaklaşık 400 trilyon Shiba Token dolaşım halindedir. Geliştirici ekip, transfer ücretlerini düşürmek için Shibarium ağı üzerinde çalışmalarını sürdürüyorlar.

Shiba Inu grafik

Aşağıdaki grafikten anlaşılacağı üzere Shiba Inu kısa süre içerisinde büyük atılımlar gerçekleştirdi. SHIB, 27 Kasım 2021 tarihinde 0.00008 dolarlık ciddi bir ATH gerçekleştirdi. Coinmarketcap verilerine göre Shiba Inu, 5 Ocak itibariyle 0.000032 dolardan el değiştiriyor.

Shiba Inu Yorum

Shiba Inu Yorum

Shiba Inu nereden alınır?

Shiba Inu henüz genç bir proje olduğu için sınırlı sayıda borsada işlem görüyor. Ancak ilerleyen zamanlarda bu sayınına artmasına muhtemel gözüyle bakılıyor. Popüler kripto para biriminin yer aldığı borsalar şunlardır:

  • Coinbase Exchange
  • Huobi Global
  • Binance
  • KuCoin

Shiba Inu Yorum ve geleceği hakkında konuları ele aldığımız yazımızın sonuna geldik. Sorularınız varsa yorumlarda buluşalım.

DİĞER YAZILARIM:

Enjin (ENJ) Coin Yorum ve Geleceği GÜNCEL

Decentraland (MANA) Coin Yorum ve Geleceği

Axie Infinity Yorum ve Geleceği

Etiketler:

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general