SLP Coin Neden Düşüyor? Ne Zaman Yükselir?

Bu içeriğimiz de SLP Coin neden düşüyor? Slp Coin Nedir? Slp Coin Haberler?  Artar mı? Slp Coin ne zaman yükselir gibi sorulara yanıt vereceğiz?

Son dönemlerin en can yakan olayı SLP coin yatırım yapan veya yapmayan herkesin dikkatini çekiyor.. Tıpkı ilk çıktığı günlerdeki yaptığı proje duyuruları gibi. Oyun severler için harika detaylar barındıran Axie Infinity oyunu hem oyun oynayarak hemde para kazanma vaadleri sunmakta. SLP’yi Oyun coini olarak tanıdık, Play To Earn sistemini kurarak hem oyna hem kazan sloganı ile kulaktan kulağa yayıldı ünü. SLP coinin kullanılacağı oyunun adı bile kulağa hoş geliyordu.

SLP Coin Neden Düşüyor?

Öncelikle merak ederek geldiğiniz konuya açıklık getirelim ve daha sonra Slp coin ve Oyun platformuna bir göz atalım. Slp, yaptığım araştırmalar ve okuduğum Türkçe, İngilizce içeriklere göre coin arzının sınırı olmadığı için sürekli düşüş eğiliminde. Peki bu ne demek?

Coin arzının sınırlı olmaması demek piyasaya sürekli yeni coinler sürülüyor ve ekip bu duruma dur demedikçe sürülmeye de devam edecek demek. Araştırmalarıma göre günde en az 250 Milyon adet SLP piyasaya sürülmekte ve bunun sınırı bulunmamakta. Coinmarketcap verilerinin de bu konuda doğru çalışmadığını görüyoruz. Yani coinmarketcap güncel verileri içermiyor.

Ben bu konu ile ilgili video da çekmiştim ama o zaman SLP daha iyi seviyelerdeydi. Aradan 1 ay geçmedi ama SLP düşüşe devam ediyor..
İlgili Videom: SLP Coin neden düşüyor?

Coin market cap verilerine göre şuan piyasada ki arzlar şöyle:

Smooth Love Potion Arz
Dolaşan Arz   3.294.923.563 SLP
Toplam Arz   3.294.923.563 SLP
Maks Arz  Veri Yok

Maksimum arza ilişkin bir veri yok. Fakat yazılanlara göre şuan piyasada dolaşan miktarın 5 milyarın üzerinde olduğu söylenmekte.

Arzı Az Olan coinler ile ilgili yazıma ulaşmak için: Arzı Az Olan Coinler

SLP Coin Artar mı? Tekrar Yükselir Mi?

Bu soru biraz ucu açık bir soru. Slp coin tekrar yükselir mi konusu tamamen ekibe bağlı bir durum. Çünkü inanılmaz bir güven sarsılma durumu var ve öncelikle bunu onarmaları lazım. SLP coin hangi şartlarda yükselir aşağıda sıralayalım:

  1. Ekip Marketten Alım Yaptığını ve Yapacağını açıklarsa.
  2. Coin Adetlerinin sınırlandırıldığını ve artık piyasaya yeni coin sürmeyeceklerini açıklarsa.
  3. Coin burn (yakım) yapılarak adetlerin azaltılacağını açıklarsa. Bu inanılmaz bir etki yaratacak haberdir. SLP’nin belini sadece bu haber doğrultur. Coin yakım haberleri inanılmaz satılmakta ve market en çok bu haberi fiyatlar.
SLP COİN haberleri

SLP COİN haberleri

Vatandaşlarımızın öyle canı yanmış ki CİMER yani Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne bile dilekçe yazarak şikayet edenler bile olmuş. Durum böyleyken içerde hapsolmuş arkadaşların zararına satıp çıkmak veya beklemekten başka bir durumu yok..

Coin arzlarının önemi işte bu olayda yatmakta. Şu yazımda arzı az olan coinler başlığını ele aldım ve nasıl yükselişler yaşadıklarını anlattım. Peki arzı sınırsız coinler yükselmez mi? diye soranlar olacaktır hemen cevap verelim.

Örneğin: DogeCoin bu coinin de arzı yok ve SLP den kat kat daha fazla. Üstelik madenciler harıl harıl doge kazmaya devam ediyor. Piyasaya günde milyonlarca doge sürülmekte. SLP 3 Milyar adet diyelim. Dogecoin ise 133 Milyar.. Elbette zamanında içeri hapsettikleri zarara uğrattıkları insanlar olmuştur dogenin ama şuan marketin en popüler coini. Üstelik hiç şaka coini olarak çıkmış.

Doge coinin bu kadar değerlenmesinde elbette Ünlü milyarder ELON MUSK etkeni var. Fakat SLP ilerleyen yıllarda platformunu büyütüp Doge kadar değerli olur mu bilinmez..

Dogenin yanında yine sınırı olmayan en değerli coinlerden biri de ETHEREUM. Madencilerin en gözde coini. Ethereum’u değerli kılan şey ise çoğu Token’in eth tabanından üretilmesi. Konumuza adı sıkça geçen SLP ve AXS’da eth ağında yaratılmış ve hala bu ağı kullanmaktadırlar.

slp coin grafik

slp coin grafik

SLP Coin Haberleri?

SLP için edindiğim bilgilere göre ekip çok yakında gelişmeler açıklayarak coinin fiyatını toparlamasına yardımcı olacakları yönünde. Bu haberlerden en değerli olanı ise OKEX borsasında yüksek faiz vererek Stake edilebilecek olması.

Stake yani faiz süresi uzun olursa fiyata aynı süre boyunca olumlu etki edebilir ve içeride kalanlara bir çıkış kapısı yaratabilir. Faize yatırılan coinler piyasadan çekilip kilitlendiği için arzda bir azalma olacak ve fiyata olumlu etki etmesi beklenir.

Bu haberlerden anında haberdar olmak için Twitter’dan Slp ve Axie Infinity CEO’sunu takip edebilirsiniz.
Hesabı: Exie Infinity CEO

Diğer Haber takibi yapacağınız site ise CoinMarketCalendar. Bu site ile istediğiniz her coinin haberi veya gelişmesi var mı görebiliyorsunuz. Sık sık bu sitede SLP sorgulaması yaparsanız herhangi bir gelişme olursa görmüş olursunuz.

Axie Infinity Oyunu Nasıl Oynanır?

Axie Infinty.. Bu oyunda SLP küçük aşk iksirleri olarak bilinmekte ve oyun içi para olarak geçmekte. Bu aşk iksirlerini kazanmak için oyuncular birbirine karşı farklı türlerden oluşan canavarlar yetiştirirler ve çiftleştirirler. Bu proje ile oyuncular oyun oynarken para kazanma şansını da yakalıyor. Aslında bir nevi iş modeli diyebiliriz.

Aynı zamanda bu Axie’ler benzersiz olarak NFT şeklinde borsalarda alınıp satılmakta. Oyuncuların savaşlar başlatması için en ucuzu 200 Dolar olan bu Axie’lerden en az üç adedine sahip olması gerekmekte.

NOT: Bilinen en pahalı Axie 300 ETH gibi uçuk fiyata 2020 yılında satıldı. Şuan yaklaşık olarak 750.000$ etmekte.

Axie Canavalar Nedir?

Axie Infinity oyununda sahip olmanız gereken Axie Canavarları bir tanıyalım ve fiyatlarına bir göz atalım..

axie canavarlar nedir

axie canavarlar nedir

Axie oyunda ki kahramanlara verilen isimlerdir. Oyunda ki düşmanları yenmek için en az 3 adet axie kahramanına ihtiyacınız var ve en düşük fiyat 200$ civarında. Her kahramanın kendine has beceri ve yetenekleri mevcut. Bu yetenekler düşmanınıza karşı üstünlük kurmanızda işe yarıyor. Oyunu ciddi anlamda denemek isteyenler varsa şunu da belirteyim 3 kahramanı da ucuz olarak satın alırsanız bu sizi yanlışa sürükler ve oyun içinde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Axiler’i almadan önce oyuncuların Youtube kanallarında ki videoları izleyin. Onlar sizlere stratejiler geliştirmeniz için en iyi rehber olabilirler.

Oyunda bir de AXS tokenlar vardır. Bu token Axie platformunun ayrılmaz bir bütünüdür. AXS sahiperi oyun içi fonların nerelere harcanması gerektiğini belirler. Ax sahipleri Platformda ki paranın nereye ve nasıl harcanacağına, fonlamaların nasıl olacağına karar verirler. Slp ve AXS tokenlerın ikisi de Ethereum tabanında barınmaktadır.

Bu içeriğimiz de SLP Coin neden düşüyor? Slp Coin Nedir? Slp Coin Haberler?  Artar mı? Slp Coin ne zaman yükselir gibi sorulara yanıt verdiğimiz yazımızın sonuna geldim. Sormak istedikleriniz varsa yorumlarda sorabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIM:

Bancor (BNT) Coin Yorum ve Kurucusu Kim

En İyi Mobil Madencilik Uygulamaları 2022

W Formasyonu nedir? İkili Dip Hedefi Neresidir?

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general