SLP Coin Yorum Ve Geleceği

SLP Coin yorum ve geledeğinden bahsedeceğimiz yazımıza hoş geldiniz. Son dönemlerin en çok konuşulan ve en çok düşüş yaşayan coinlerinden biri de SLP Coin.

Özellikle twitter da kripto para fenomenlerinin dilinden düşürmediği SLP’ye Türk yatırımcılar da ilgi duymaya ve yatırım yapmaya başladılar. Twitter’da #SLP diye arattığımda bir çok grafik ve yorum gördüm. İlk gözüme çarpan inanılmaz bir düşüş yaşadığı oldu. Sonra ekibini kontrol ettim ekipte biraz ilgisiz gibi. Fakat Kripto para piyasalarında dipteyken dilden dile dolaşan bir coin bir balinanın da ilgisini çeker. Bence #SLP de olan da bu.

Ya ekip bilierek düşürüp dipten toplayacak. Daha sonra da haberler pompalayacak ve yeni zirvelere taşıyacak. Diğer bir ihtimal ise Balinaların dikkatini çekmiş olması. Balinalar dipten topladığı coinleri grafik ve temel analizlere uydurarak her formasyon oluşumunda veya kırılımında içeriye yatırımcı çekerler. Böylece dipten tepeye doğru bir yükseliş başlatırlar. Öncelikle kendileri ile birlikte sabreden kitlere para kazandırırlar. Daha sonra tepe hedefleri nereyse oradan mal satışı yaparak coinden tam anlamıyla çıkarlar. Coinleri satarken öyle bir his oluştururlar ki en zirveden alanlar bile kar edeceklerine körü körüne inanmış olurlar.

Eğer bir coini dipten aldıysanız sizlerin de sabırla sıranızın gelmesini beklemelisiniz. Bu kural Yükseliş tredleri için geçerlidir.

SLP Coin Geleceği

Slp coin yatırımcılarını inceledim. Hangi destekten almışlarsa hep altına sarkmış. Stop olanlar kurtulmuş fakat olmayanlar tutmaya devam etmekteler. Grafiği inceledim oldukça karamsar bir hava mevcut. Bu grafiği sizlerle paylaşacağım aşağıda.

Eğer bitcoinde bir yükseliş dalgası daha gelecekse elbette SLP coin de bu yükselişten nasibini alacaktır diye düşünüyorum. Bu sadece kendi fikrimdir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Alıp elinizde kaldıysa, ekibin haber pompalamasını bekleyeceksiniz, grafikleri twitter, tradingwiev gibi sitelerden anlık olarak takip edeceksiniz.

SLP Coin Haberleri

Ekibin Mainnet veya coin burn gibi fiyata fazlasıyla iyi katkı yapan haberleri bekleyebilirsiniz. Coinlerin haber takibini yapmak için Coinmarketcalendar sitesini kullanabilirsiniz.  Ben inceledim şuan için bir haber akışı göremedim ama sizinde takibinizde olsun.

Slp Coin Grafik

slp coin grafik

slp coin grafik

Slp Coin yorum ve geleceğinden bahsederken bu grafiği de görmezden gelmeyelim. Grafikte çanak kulp formasyonu mevcut ve nisan 2022 tarihinde verilen çanak hedefinin gelmesi beklenmektedir. Tabi bu analizler varsayımdan ibaret, izleyip göreceğiz.

Slp Coin Neden Düşüyor?

Slp oldukça aşağılara salmış kendini. Eğer bir yükseliş dalgası daha gelecekse ki piyasada ki beklenti bu yönde SLP de bundan faydalanacaktır.

Slp Coin Neden düşüyor sorusunun en güzel yanıtını sizlere söyleyeyim.. Coinin Maksimum adedi belli değil!!!!! Piyasaya ne kadar coin sürülüyor, kimler satıyor gibi soruları yanıtsız bırakıyor. Piyasaya sürekli yeni coin sürülüyorsa elbette bu coinin değer kazanmasını bekleyemezsiniz.

SLP’nin Düşü nedenleri ne olabilir?

 1. Ekip Projeyi bırakmış veya dağılmış olabilir
 2. Piyasaya sürekli yeni coinlerin sürülmesi, arz sınırının olmaması
 3. Projeyi fonlayan şirketler ayrılmış olabilir
 4. Yeni zirveler ve önemli gelişmeler varsa ekip dipten toplamak için manipüle ediyor olabilir
 5. Balinalar dipten topluyor olabilir
 6. Metaverse gibi büyük bir haber çıkarılması panlanıyorsa ekibin elinde yeteri kadar coin yoktur ve topluyor olabilirler.

Bu yazdıklarım tahmin ve çıkarımlardan ibaret. Fakat baktığımızda son zamanlar oldukça fazla dillendirilen bir coin ve yakın zamanda neler olacağını hep beraber göreceğiz. Özellikle Twitter fenomenleri çok dillendiriyor. Twitter kullanan arkadaşlarımız arama yerine #slp yazsınlar ve popüler paylaşımlara bir göz atsınlar.

Smooth Love Potion Arz
Dolaşan Arz 3.206.922.663 SLP
Toplam Arz 3.206.922.663 SLP
Maks Arz Veri Yok

Yukarda da gördüğünüz gibi toplam arz ne kadar olacak belli değil. Bu veri coinmarketcap sitesinden alınmıştır.

SLP Nedir Ne işe Yarar?

Play to earn projesi olarak ortaya çıkmıştır. Yani bir nevi oyna kazan platformudur. Bu platformda dijital ortamda evcil hayvan yetiştiriliyor ve Slp karşılığında satılıyor. Bir hayvan 7 kez yetiştirilip satılıyor. Bu havanlara da Axies  adı veriliyor.

SLP Coin Grafik

slp coin grafik

slp coin grafik

Grafiğe baktığımızda 2021 Mayıs ayında 3 TL’yi görmüş ve şuan 2022 Ocak ayında ise 0,36 Kuruştan işlem görmektedir.

SLP Hangi Borsalarda Var?

 1. Binance
 2. GATE.io
 3. Kucoin
 4. Gemini
 5.  FTX
 6. Poloniex
 7. Binance.TR
 8. TocoCRYPTO

Borsalarında 7/24 alım satım işlemi yapılmaktadır.

SLP Coin Yorum ve Geleceği ile ilgili yazımızında sonuna gelmiş bulunuyorum. Sorularınız olursa yorumlarda buluşalım.

DİĞER YAZILARIM:

Arpa Coin Yorum ve Geleceği?

Eter Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Paradotor Twitter – Paradotor Ne Demek?

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general