SUSHI Coin Yorum ve Geleceği – GÜNCEL

SUSHI coin yorum ve geleceği hakkında detaylı bilgilere yer verdiğimiz yazımızda, SUSHI Nedir? Nerelerde kullanılır gibi sorulara da yanıt verdik.

SUSHI ağırlıklı olarak fiyat odaklı olmaktadır. Çünkü fiyat grafikleri emsallerine kıyasla çok daha volatildir. SUSHI, fiyat oynaklığının fazla olması nedeniyle iyi bir kazanç getirebileceği gibi zaman zaman kayıplara da yol açabiliyor. Ancak keskin düşüş ve yükselişler yatırımcılar arasında değerlendirilmesi gereken bir fırsat olarak da görülebiliyor. Ek olarak SUSHI Token’ın köklü borsalarda listelenmesinin ardından fiyatında oldukça ciddi yükseliş hamleleri olduğu görülmektedir. Bu tür gelişmeler coinin popülerliğinin artmasını sağlıyor. Günden güne büyüyen SUSHI, 2022 senesinde düşüş trendine bir son vererek kullanıcıların yüzünü güldürebilir.

SUSHI Coin Geleceği

Kripto para birimleri son zamanlarda ülkemizde gündemden düşmemeye başladı. Son verilere göre şu anda 15.000’den fazla dijital para mevcut. Bu devasa piyasada adından sıkça söz ettirmeyi başaran nadir coinlerden biri de SUSHI olarak karşımıza çıkmaktadır. SUSHI, farklı havuzlara yatırım yapma fırsatı sunar ve kazanç elde etmelerini sağlar. SUSHI, Ethereum blok zinciri üzerinde inşa edilmiştir. Bu proje, Uniswap’den farklılaştırılarak oluşturulmuştur. Ancak bazı özellikleri aynıdır. Eğer bu Token’a sahipseniz yatırımlarınızı borsadan çekseniz bile payınıza düşen kazancı elde edebilirsiniz. Bu da kullanıcıların çıkarlarını önemsediğinin bir göstergesidir. Platformun kullanıcı kitlesi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Her gün dünyanın dört bir yanından binlerce kişi SushiSwap platformuna dahil oluyor. Platformun yerel Token’ı olan SUSHI, özellikle boğa piyasası hâkim olduğunda kayda değer yükselişlerle karşımıza çıkabilir.

SUSHI Coin Nedir?

SushiSwap platformunu diğerlerinden ayıran en belirgin özellik, Müşterini Tanı (KYC) prosedürlerinin uygulanmamasıdır. Bu özellik, tüm kullanıcıların likidite havuzlarına katkıda bulunabileceği manasını taşıyor. Bundan dolayı platformda işlem yapılması için herhangi bir onaya ihtiyaç yoktur. Platformun likidite havuzuna katkı yapan kullanıcılar, SUSHI token kazanmaktadır. Bu sayede herkes hem yatırım yapma hem de ödül kazanma fırsatına erişiyorlar. SUSHI Token’ın %0,25’i direkt olarak aktif likidite sağlayıcılarına gidiyor. Ek olarak kullanıcılar SUSHI Token’ı ETH’e dönüştürebiliyorlar. Tüm bunların yanında SushiSwap platformunun kullanımı son derece basittir. Proje ekibinin görüşleri de bu yöndedir. Platform, popüler cüzdanlardan Meta Mask veya Wallet Connect olmak üzere iki alternatif sunuyor. Kullanıcılar ise herhangi bir kural olmadan iki alternatiften birini değerlendirebiliyorlar.

SUSHI Coin grafik

SUSHI token son 1 senedir dalgalı bir seyir izliyor. 2021’in ilk çeyreğinde 22 dolara ulaşan coin, 2. Çeyrekte 13 dolara kadar geriledi. Sene sonuna doğru ise tek haneli rakamlara geriledi. SUSHI 5 Ocak itibariyle 8,5 dolardan işlem görüyor.

SUSHI Coin grafik

SUSHI Coin grafik

Sushi Coin Arzı Ne kadar?

SushiSwap Adetler
Sirkülasyonda 127.244.443 SUSHI
Toplam Adet 239.310.809 SUSHI
Maximum Adet 250.000.000 SUSHI

bknz: Coinmarketcap

SUSHI Coin Nereden Alınır?

SUSHI coin yorum ve geleceği hakkında ki yazımıza devam ederken, bu coinimiz kripto para piyasasında yer alan popüler projelerden biri olarak bilinse de şu anda yalnızca yabancı borsalarda alınıp satılabilmektedir. SUSHI coin ile işlem yapabileceğiniz güncel kripto para borsaları şunlardır:

  • Binance
  • FTX
  • io
  • Coinbase
  • Huobi Global
  • KuCoin

SUSHI Coin yorum ve geleceği hakkında ki detayları incelediğimiz yazımızın da sonuna geldik. Sormak istedikleriniz varsa yorumlarda sorabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIM:

RVN Coin Yorum ve Geleceği

Chromia (CHR) Coin Yorum ve Geleceği?

Shiba Inu Yorum ve Geleceği – GÜNCEL

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general